Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülinapi gyerekbuli tapasztalatok fórum

Szülinapi gyerekbuli tapasztalatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülinapi gyerekbuli tapasztalatok

1 2
2017. dec. 6. 10:50

Nekem szerencsém van a nyári gyerekemmel. Kertes házban lakunk, kibérelünk egy ugrálóvárat, van kerti medence, millió kinti játék, terasz, ahol lehet eszegetni, tortázni. Abszolút azokat a gyerekeket hívjuk, akiket a gyerek szeretne.

A szülők közt éreztem már feszkót, mert fújtak egymás gyerekére valamiért.

3. spinneli (válaszként erre: 2. - 10cc61fb5a)
2017. dec. 6. 10:34

lehet beleszólása?

Mert most az jött akit te akartál?

Furi.

Nekem most volt a 4 évesemnek az első zsúrja, de az jött, akit ő hívott, nem is gondoltam arra, hogy majd én tlaálom ki helyette.

2017. dec. 6. 10:18

Nálunk még csak 1 szülinapi buli volt, tavaly a fiam 5. szülinapján. Azt játszóházban tartottuk. Nagyon bejött, idén is odamegyünk. Van egy kisebb játszóház a kerületünkben, az valamelyest családiasabb, mint a megagiga játszóparkok általában.

Idén lehet beleszólása a fiamnak is, hogy kik legyen ott, de csak akkor ha a számomra ismeretlen szülők nem maradnak ott. Ahhoz nincs kedvem, hogy idegenkkel bájologjak.

2017. dec. 6. 09:08
Sok lehetőség és mód van a szülinapi bulik megtartására, kérdés, hogy mennyi időnk, pénzünk van rá, illetve van-e elég helyünk otthon a sok gyerek fogadására. Mivel már többször sikerült igazán jó partit csinálnunk a gyerekekkel, gondoltam összefoglalom, mik voltak a nyerő ötletek és az elkerülendő hibák.

Ugrás a teljes írásra: Szülinapi gyerekbuli tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook