Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésem története fórum

Születésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Születésem története

2009. szept. 15. 16:51

Nagyon édes ez a cikk! Gratulálok a kis Tündérhez :) Én jövő év (2010) április 6ra vagyok kiírva :)

Sok boldogságot Nektek!

12. Sookie
2009. jún. 10. 22:39
Puszi Grétinek!
11. Sookie
2009. jún. 10. 22:39
Nagyon szép cikk! :))
10. szimonic (válaszként erre: 9. - 9bbb5bd983)
2009. jún. 5. 14:03

hello, itt Gréti-anyu


köszönöm a kedves hozzászólásokat, most vettem csak észre... :)

Gréti épp ma kéthónapos, most kicsit kínlódunk a szopival. 10 napja elkezdtem szedni egy fog.gátlót (azalia), valószínűleg összekutyulta a hormonháztartásomat, mert azóta Gréti nem szopizik úgy, mint azelőtt. Korábban akár fél órát is szopott, elég intenzíven, azóta pedig 5-10, max 20 percig. Ráadásul azelőtt elég volt az egyik cici, most mindkettőt kínálom. A tejmennyiség tehát biztos, h csökkent. A másik gondom, hogy gyakran kiköpi a cicit 5 perc után, mintha nem ízlene neki, hiába próbálom visszagyömöszölni, még jobban rázendít, megfeszíti magát. Nagy nehezen kézben megvígasztalom, éhség jelét nem mutatja, de nem akarom elhinni, h 5 perc elég volt neki.

Tegnap abbahagytam a gyógyszert, remélem, visszaáll minden a régi kerékvágásba.

Van vkinek ilyen jellegű tapasztalata?

2009. máj. 27. 12:51
Most nézem, hogy a cikk írója csak egyetlen egyszer volt a portálon, azóta sem! Remélem, nincs baj!
2009. máj. 27. 12:49

Szia Gréti!

Üdvözöllek a kinti világban? Hogy érzed magad? megszoktad már? Biztos furcsa volt eleinte a hangos, fényes, hideg új lakóhelyed azután a csendes, meleg benti világ után! Anyukádék biztos nagyon vártak rád, és mindennél jobban szeretnek! Köszönöm, hogy leírtad, hogyan jöttél világra! Vigyázz a családodra!

Puszillak

Vera

7. otis
2009. máj. 27. 12:46
Nagyon szép kislány!!! :) Gratulálok! Könnybelábadt szemmel olvastam! :)
2009. máj. 27. 11:05

Gratulálok a gyönyörű kislányhoz!

Egy nagymama korú anyukát is nagyon meghat ez a kis történet, jó érzés volt a baba képzelt gondolatait olvasni.

Kívánok jó egészséget, sok boldogságot!

2009. máj. 27. 10:50

Gratulálok a kislányotokhoz!

Nagyon aranyos a kis történet, el is érzékenyültem!

Kívánok sok örömet, és boldogságot a babához!!


Üdv.:6hónapos kislány anyukája

2009. máj. 27. 10:45
Gratulálok a picurhoz aranyosan 'leírta',bár eltudnák/tudnánk mesélni valóban milyen volt világrajönni..........
2009. máj. 27. 10:42
Szia!Gratulálok én is a kislányodhoz!Én is szombathelyi vagyok,és első babámat várom!
2009. máj. 27. 10:18
Nagyon aranyos kis cikk! :) Gratulálok a babóhoz! Szépséges!
2009. máj. 27. 10:03
Egy gyönyörű kislány születésének története a főszereplő szemszögéből. Egy héttel a kiírt időpont után, 2009. április 5-én, pontban este nyolc órakor, tizenhat óra vajúdás után megszületett a kis hercegnőnk, Gréti.

Ugrás a teljes írásra: Születésem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook