Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után változott, változik a szexuális együttlét a nők számára? fórum

Szülés után változott, változik a szexuális együttlét a nők számára? (beszélgetős fórum)


23. birebora (válaszként erre: 23. - Nahatka)
2019. aug. 12. 16:17

Joga van igen. Miért ne lenne?

Mi a problémád?

2016. dec. 4. 17:26
Persze ez a gondolkodás menet nálunk kétoldalú.. A férjem is így van ezzel..
2016. dec. 4. 17:19
Szerintem nem szabad hagyni ellaposodni egy házasságot.. Őszintén kell egymással megbeszelni mindent, akkor mindenki gondol a másikra is, nem csak saját magára..
20. vacsa (válaszként erre: 19. - F52a0b4925)
2016. dec. 4. 15:08

Az volt a baj hogy azt állította - és sulykolta a bizonytalankodókba - hogy ez teljesen normális. Persze hogy többen nem néztük jó szemmel...


Na mindegy.

19. f52a0b4925 (válaszként erre: 18. - Vacsa)
2016. dec. 4. 14:57
ajaj...
18. vacsa (válaszként erre: 17. - F52a0b4925)
2016. dec. 4. 14:45
Annyit piszkáltuk emiatt hogy töröltette magát...
17. f52a0b4925 (válaszként erre: 8. - 4705d7a6b8)
2016. dec. 4. 14:31

és azóta is együtt vagytok?

Ő vajon hogyan éli ezt meg?

16. f52a0b4925 (válaszként erre: 14. - Csemetekuckó)
2016. dec. 4. 14:26

Tudod az a fura, hogy nem egy ismerősöm mondja, hogy bizony az ő férjüket hidegen hagyja... a szex. Vagy ha akarják is, nem igazán tesznek érte. Úgymond megvannak nélküle. Megszűnik az intimitás... hiába tetszik a nő. Én sem tudom elképzelni... hogy ilyenkor nincs más a képben, de állítólag van ilyen. De ott meg esetleg a nő fog félremenni, főleg, ha egészséges, és vágyik az intimitásra.

Egyébként, közvetlen szülés után egy darabig szerintem a nőt azért leköti az anyaság, a gyerek, esetleg több is.. és a férj esetleg ilyenkor másodrangúnak érezheti magát... nehéz ilyenkor, sok házasság így fut zátonyra. Irígylem azokat, akik anya üzemmódban is tudnak szexi, izgató feleségek lenni, sajnos nekem sem ment.

2016. dec. 4. 00:33
Nálam tuti pszichés alapú a változás. Sokkal magabiztosabb, határozottabb vagyok mint a gyerek előtt, ez a pozitív változás, negatív változás az hogy sokkal-sokkal több dolgom van, sokkal stresszesebb az élet (ennek nincs köze a gyerekhez)
2016. dec. 3. 23:58
Különben szerintem akkor nem zavar egy férjet hogy nem fekszik le vele a felesége, ha megteszi azt helyette valaki más.. Vagy ha már impotens... Nekem akkor is az uccso szavam az hogy szeretkezni kell...
13. Csemetekuckó (válaszként erre: 12. - F52a0b4925)
2016. dec. 3. 23:55
Basszus asszony... Mi az hogy nem gond?! Szeretkezni kell! ne már.. Ne legyetek pesszimisták.. Szexelni jó! Éljen a szeretkezés.... Azt hiszem agyamra ment a tavhazassag.... x-/
12. f52a0b4925 (válaszként erre: 10. - 4705d7a6b8)
2016. dec. 3. 21:25
Ha a férjedet nem zavarja, akkor nem gond...
2016. dec. 3. 12:57
Szerintem nem átlagos.. Csak fel kell éleszteni a tüzet.. Végül is ez az egyetlen olyan dolog amit az ember tényleg örömmel csinál, szerelemből és önzetlenül.. Jó nekem is vannak gyerekeim, értük is bármit szívesen megteszek, de szerintem a hosszú házasság természetes velejárója a meghitt nemi élet is.. Minden nap küzdenünk kell a holnapért, legalább ez a kis élvezet legyen jelen az életünkbe.. Próbálj életet lehelni a szexuális életedbe és sokszor dobja majd fel a napodat már csak a gondolata is.. Szeretkezni kell.. Egészséges is..
10. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 9. - Mókuska2012)
2016. okt. 31. 19:19
hát nem tudom, hogy ez probléma e egyáltalán de valahogy nálam ez így is maradt (22 éves a fiam)imádom a férjemet de annyi minden van ami sokkal jobban érdekel az együttlétnél (sport, zumba, a család dolgai, a háztartás, a munka) valahogy huszadrangú lett ez számomra. de én ahogy erről női csevelyek közben beszélgettem kolléganőkkel az irodában, vagy bárhol bármilyen társaságban a nők nagyon nagy része így van ezzel. ne keseredj el nem veled van a baj, ez nagyjából általános
9. Mókuska2012 (válaszként erre: 8. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 24. 14:30
ez tök jó és ez meddig tart? ugyanezzel a problémával küzdök én is, és nem értem mi történik velem, és mikor múlik már el ez a nem érdekel az együttlét állapot :(
2016. okt. 23. 20:23
hát én mielőtt babánk lett kedveltem a szexet, utána huszadrangú kérdés lett, egyszerűen csak annyiban érdekelt, hogy néha próbáltam érdeklődést mutatni a téma iránt mivel a férjemet nagyon szeretem és nem akartam megbántani azzal hogy a férfiak számára legfontosabb (egyik legfontosabb) dolog hidegen hagy. Egyébként egyszer beszélgettünk erről a nőgyógyimmal és azt mondta a nők 80 %-a pont így van evvel csak nem vallja be, mert ez egyszerű ösztön, amíg a nő gyereket akar szexel utána pedig nem igazán érdekli, ez biológia
2016. okt. 20. 18:47
Egyre jobban összeszoknak a párok is. Ez sem mindegy, sőt, szerintem ezen múlik.
2016. okt. 20. 16:21
És miért érdekel, hogy másnak milyen tapasztalatai vannak? Nem mindegy az neked, hogy más nők változtak e? Neked nem az a fontos, hogy a feleséged milyen?
5. tas1984 (válaszként erre: 4. - Hunny)
2016. okt. 20. 12:04
De ez nagy oroszlán mert már évek telnek el:) Érdekes amit mondasz ezzel az új erogén zónákkal, mert még a pszihés és lelki dolgokat értem, de új erogén zóna a szüléstől ez érdekes:) Nem mint ha nem hinném el, csak ezt nem gondoltam
4. Hunny (válaszként erre: 1. - Tas1984)
2016. okt. 20. 11:51
Ezt csak megerősíteni tudom, új erogén zónák kerültek elő pl, na meg azért 6 hetet kibírni... Utána kiszabadult az oroszlán :D
3. tas1984 (válaszként erre: 2. - Keller Szilvia)
2016. okt. 20. 11:44
Saját tapasztalatod vagy általános igazság?
2. Keller Szilvia (válaszként erre: 1. - Tas1984)
2016. okt. 20. 11:40
emögött az a pszichés változás áll, hogy a nő már nem akar annyira megfelelni a férjének (biztosabb evolúciósan is abban, hogy együtt maradnak+ideje sincs úgy magára+a férfi látta rázósabb kinézetekben), szabadabb lesz, jobban keresi a maga örömét, eltűnik a gátlások jó része
2016. okt. 20. 11:31
Nekünk már több gyerekünk van a feleségemmel. Azt tapasztaltam illetve inkább ő azt tapasztalta, hogy szülés után (persze a megfelelő türelmi idő elteltével) jobb lett a szex. Sokkal jobban élvezi, élvezetesebb az együttlétek, mintha "bátrabb" lenne és jobban merné élvezni. Vannak ilyen tapasztalatai másnak is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook