Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után az intenzíven 1. rész fórum

Szülés után az intenzíven 1. rész (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2017. febr. 28. 09:48

Roppant felelőtlenség, hogy nem vizsgáltak meg hazamenetel előtt.

Ennek ellenére nem gondolom, hogy az orvosválasztás hiánya az ok, inkább az, hogy nagyüzemben folyik a szülés, és ha valaki nem panaszkodik, nem vélelmezik, hogy probléma van. Ez nem jó, hiszen anélkül is meg kellene vizsgálni.

Remélem azóta minden rendben veled!

Jó egészséget kívánok!

2. dolcsy1989 (válaszként erre: 1. - Floracska)
2017. febr. 28. 09:31

Hat ez nagyon durva!

Nem is tudom, hogy hogy van batorsaguk korhazban dolgozoknak is ugy hazarngedni egy csaszaros kismamat, hogy mes sem nezte senki. En is ket csaszaron tul vagyok de nalam semmi ilyesmi gond nem volt. En ugyan valasztottam orvost, de a haromnapos korhazi benntlet alatt 3 masik orvos jott vizitelni kotestcserelni stb. Teljesen ki vagyok akadva ezen a storyn.

Es mi tortent utanna? Hogy vagy most? Es a pici?

2017. febr. 28. 09:08
Első babámat vártam. Teljesen gördülékeny terhességem volt, semmi hányinger, hányás, rosszullét, igazi álomterhesség volt. Csak a vége nem volt túl álomszerű.
Szerettünk volna a kedvesemmel orvost fogadni, de amikor meghallottam mennyi a "tiszteletdíja", felháborodva úgy döntöttem, azt a 6 számjegyű összeget inkább a kelengyékre fordítom. Akkor még nem tudtam, ezzel mekkorát hibáztam. Szülésznőt fogadtunk csak, mivel a kórházban a szülést elejétől a végéig ők vezetik le, ha épp nincs komplikáció. És azért mégis csak negyed annyiba kerül, mint az orvos, és van egy állandó ember mellettem.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook