Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alexander születése 2. rész: Szülés után betegség fórum

Alexander születése 2. rész: Szülés után betegség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alexander születése 2. rész: Szülés után betegség

17. Adri005 (válaszként erre: 16. - Cepheus)
2014. okt. 9. 08:39
Köszönöm szépen, hát én is remélem hogy nem ismétlődik meg. Így hogy kivették az epehólyagot kisebb az esélye szerencsére. Minden jót kívánok Neked is! :-)
2014. okt. 8. 23:41
Sajnálom a történteket, örülök a gyógyulásnak, és kívánom, hogy ne ismétlődjön meg az epekő probléma sosem! Puszi a kisfiadnak is, nagyon rossz lehetett bent a kórházban nélküle! :-(
15. Adri005 (válaszként erre: 11. - Durciful)
2014. okt. 7. 17:46
Köszönjük szépen! Igen, pont ezért választottuk ezt a nevet, mert különleges, és nem gyakori:) Eddig csak egy Alexanderről tudtam az ismeretségi körömben, de ők Norvégiában élnek:) De itthon még nem találkoztam vele:)Jó egészséget Nektek! :)
2014. okt. 7. 17:43

Köszönöm szépen! Aranyosak vagytok! Jól esik ezeket a sorokat olvasni. Főleg, hogy én meg mindig pont úgy érzem, hogy gyenge vagyok. A mai napig sokszor rám tör a pánik, hogy valamiért visszakerülök. Tudom, hogy mások sokkal nagyobb problémákat küzdenek le, de bennem ez is már nagyon mély nyomot hagyott, és Alexben is, azóta rettentő anyás lett, és lassan kiszorítja apát az ágyból :) Egyébként hálistennek jól vagyunk, azóta nem történt semmi gond.

Még egyszer köszönöm Nektek! :)

2014. okt. 7. 09:08
Nagyon sok rossz történt veled, szörnyű volt még olvasni is. Erős nő és anya vagy! A továbbiakban sok szerencsét és jó egészséget kívánok neked és az egész családnak!
12. Pondri
2014. okt. 7. 07:39
Ahogy Te is mondtad, a sok rossz után már csak jó jöhet. Remélem minden rendben lesz!!
2014. okt. 6. 20:45
Kívánom, hogy minden sokkal jobb legyen nektek a jövőben és a betegség csak egy kellemetlen emlék maradjon, nem több. A címre figyeltem fel, mert az én babámat is Alexandernek hívják. Ő 17 hónapos, gyönyörű és nagyon ügyes. Még soha senkivel nem találkoztam, akinek szintén így hívják a babáját.
2014. okt. 6. 16:13
Erős ANYUKA vagy,mert végig tudtad csinálni ezt a tortúrát és ebben benne volt a fiacskád is,hogy várt haza,mert hiányoztál neki.Ilyen nővéreknek kellene lenni,mert messzebbre lát.Bízom benne ez az erő ami benned van még erősebb lesz.Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak.Élvezd az anyaság minden örömét,szeretetét!
2014. okt. 6. 14:44
Nagyon ügyes és kitartó vagy! És a nővérkének a hozzáállása, hogy hozzák be hozzád Alexet lenyűgözött! Jó egészséget kívánok nektek!
2014. okt. 5. 14:54
Örülök hogy minden rendben, tartsd is a diétát amig csak lehet, de műár ne tul szigoruan, mert az sem jó. Nekem si letek köveim és még nem műtöttek meg, de valószinű ugysem kerülhetem el én sem. További jó egészséget és sok tejcsit kívánok!
2014. okt. 4. 23:03
Jó egészséget kívánok nektek! Örülök, hogy végül baba-mama jól van! :-)
2014. okt. 4. 17:32
Gratulálok! Ügyes vagy!
2014. okt. 4. 17:24

Ismerem az epegörcs élményét, kipróbáltam néhányszor...

Ha az első két-három alkalommal azt mondják, hogy azonnal megműtenek, örömmel rohantam volna!

Aztán megtanultam "lekezelni" a dolgot és manapság, az utóbbi fél évbem csak egyszer volt egy kisebb.

Viszont Folyamatosan eszem a REGALEN (gyógynövény) cseppeket, a megadott kúrát újra meg újra kezdve.

Állítólag kétféle kő van, az egyik oldható, a másik nem. Lehet, hogy nekem szerencsém volt??? Már jó ideje nem érzem azokat a görcsös mozgásokat sem a hasam jobb oldalán, amik leginkább egy erős magzatmozgáshoz hasonlítanak. El kellene mennem újra ultrahangra...

Minden esetre a Regalen segít a májnak és az epének is!

2014. okt. 4. 10:30
Jó egészséget kívánok!!! Nagyon erős vagy, hogy ezt így végigcsináltad!
2014. okt. 4. 10:23
Sajnálom,ami veletek történt. Remélem mostmár renbben lesznek a dolgok.
2014. okt. 4. 10:15
Sajnálom, ami Veled történt! De tudod, ennyi rossz után már csak jó jöhet! Azt kívánom, most már töltsd boldogságban a kicsivel az idődet, és csak rá koncentrálj! Hidd el, a vele töltött idő szép lassan elfeledteti veled a sok rosszat!
2014. okt. 4. 09:46
Ahogy az előző cikkem végén ígértem, itt van a történetünk folytatása.
A tökéletes terhesség és a császárt leszámítva az így is jól sikerült szülés után kijárt nekem a rossz. Nem közhely, ha azt mondjak jó után csak rossz jöhet és fordítva...

Ugrás a teljes írásra: Alexander születése 2. rész: Szülés után betegség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook