Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés óta háromhetente menstruálok. Mi lehet a baj? fórum

Szülés óta háromhetente menstruálok. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 12. 22:16

Nekem meg azt mondta az orvos, hogy a 21-28 napig bármi normálisnak tekintendő.

Hát én sem repestem a 21-23. naptól! Most inkább gyógyszert szedek, így most 28 nap.

2010. nov. 10. 23:09
Egyébként hónapokig ittam a cickafark és palástfű teákat, de semmi eredménye!:-(
13. ice kuszi (válaszként erre: 8. - Erikpipi)
2010. nov. 10. 23:08
Nekem hüvelyi uh-t csinált, azon minden a legnagyobb rendben volt. Még egy peteérést is sikerült telibe kapni!:-) Ebből arra következtetett, hogy minden ok.
12. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ice kuszi)
2010. nov. 9. 18:33

Semmi baj, csak kellemetlen! Én is ugyanígy voltam, és így is maradtam!

Fogamzásgátlóval áll csak be 28 napra.

2010. nov. 8. 17:34
Amig fogamzásgátlot szedtem addig 28 naponta ,szülés után pedig 21 naponta ,én is jártam ez miatt orvosnál de nem talált semmi elváltozást .Ezt is meg lehet szokni :)Ha nincs különösebb oka akkor ne aggodj .
2010. nov. 8. 16:51
szia fiatal koromban nekemis igy jött meg ,nekem a fogamzásgátloval állitották be.Aztán pár éve nögyógy gondom volt és ezis szóba került aztmondták nemlettvolna szabad fogamz gátlot szednem hanem a hormonszintet kellett volna beállitani.Javaslatom másik nögyógyász és kérj egy hormonszintre vérvételt az mindent elárul.
2010. nov. 8. 14:01
Szerintem sincs baj. Nekem világ életemben 23-26 napos volt a ciklusom.A vashiány pedig nem biztos hogy ezzel függ össze, a szoptatás is kivihette belőled az ásványi anyagokat.
8. erikpipi (válaszként erre: 6. - Ice kuszi)
2010. nov. 8. 14:00

Nem tudom az orvos ez ügyben milyen vizsgálatot javasolt.....

Nekem egy kötelező küretet, mert a 3 heti menzesz mellé bejött egy köztes vérzés. Akkor még csak cisztám volt ,és eg pici polip. MAjd 1 év múlva megint véreztem, most egy nagy miómám van, és hiperplasiám.


természetesen ez csak az én betegségem ,nem a tied.

De: az ilyen vérzés nem normális, és nem tekinthető szülés utáni utóhatásnak sem! A "dől belőlem a vér" jel, arra, hogy valami nem oké odabent....

7. Mandula71 (válaszként erre: 6. - Ice kuszi)
2010. nov. 8. 13:51

Nekem már a gyerekek születése előtt is így volt. A szülések után az első és a második menstruáció között 28 nap volt, örültem is, reménykedtem, de hiába. Nem változott semmi, maradtak a rövid ciklusok.

A vashiányra meg szedheted a tablettákat.

6. ice kuszi (válaszként erre: 4. - Mandula71)
2010. nov. 8. 13:47
És utána beállt 28 napra? Mert nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy biztos a szülés utóhatása, majd beáll magától. De már másfél éve így van, és elég gáz, hogy minden harmadik héten dől belőlem a vér, totál vashiányos vagyok, stb.
2010. nov. 8. 13:45

Szülés után egy évvel jött meg először, azóta 19-21 napos ciklusaim vannak. A leghosszabb ciklus 24 napos volt, ez kétszer fordult elő, a többi mind ennél rövidebb volt. Peteérés ritka, két-három havonta van, és teljesen összevissza, előfordul, hogy menstruáció alatt van. Másfél évig szoptattam.

Terhesség előtt minden rendben volt, szinte órára pontosan 28 naponként jött meg.

Voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált, uh is negatív, de nem akarok hormonokat szedni.

Volt valakinek hasonló problémája???

2010. nov. 8. 13:45
Ezt talán orvostól kellene megkérdezni, egy vizsgálat nem árt. Amúgy meg teljesen normális is lehet a 21 napos ciklus. Nem kellemes, de el kell fogadni, nekem tizenéve 21-24 naposak a ciklusaim...
2010. nov. 8. 13:44
Semmi baj,szerintem ne aggódj.
2010. nov. 8. 13:43
Semmi...6 hét is eltelhet,amíg teljesen rendeben leszel...
2010. nov. 8. 13:41
Szülés óta háromhetente menstruálok. Mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook