Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szubjektív kommunikáció fórum

Szubjektív kommunikáció (beszélgetős fórum)


15. 613c0e0120 (válaszként erre: 14. - Tiata)
2009. máj. 29. 09:24

Szia.

Azóta már többször meghallgattam, amit küldtél. Köszönöm.

Kár, hogy mások nem írnak ide, azért én is kíváncsi lettem volna mások tapasztalataira.

14. tiata (válaszként erre: 13. - 613c0e0120)
2009. máj. 20. 14:41

Szia!


Van mp3 felvételem.Ha nem gond,inkább írok a magán emailodra:)majd küld át.Meg azt(azokat) oda tudom majd átküldeni óriásfájlba.


Nekem úgy volt a haverommal,hogy elöször lementem a laboromba,és megkérdeztem a tanácsadóimat,hogy is üzenjek.Ott azt a választ kaptam,3 naponta üzenjek.És az első üzi után,már köszönt.Pár hét múlva,már megszólított,beszélgettünk kicsit(egy munkahelyen dolgoztunk).Nekem ennyi elég is lett volna:)Aztán kb,két hónapig,semmi,csak köszönt,és utánna(2hónap) egyre többet odajött beszélgetni,elkezdtünk emailaket váltani,sms néha,segített ha gondom volt.A bartáság része,az ennyi volt még ezután 3 hónap múlva jöttünk össze.Amúgy már nem vagyunk együtt,de jó a kapcsolatunk most is.Msnen jókat dumcsizunk.:)


Az üzenet szerintem minden esetben eljut(ha jól csinálja az ember,szerintem nekem is lenne még mit csiszolnom,csak nem tudom mit,vagy csak gyakorolni),csak a másik nem vevő rá.A tanfolyamon valahogy úgy mondták,hogy lehet valaki tudtatosan nem akar valamit,de tudat alatt akarja,vagy számára jó az,akkor lehet rá hatni.Szerintem az is benne lehet,hogy valaki veszi az adást,de a félelmei miatt vacakol,nem jelez stb.Ami még fontos,a saját pozitív hozzáállásod.Dolgok megfogalmazása is,mert az agy álítólag nem tudja értelmezni a nemet.PL,ha valaki azt akarja,hogy ne essen keljen a gyerkőce,akkor nem azt kell mondani neki,hogy el ne ess,mert akkor az agy csak az ess-t értelmezi.Azt kell helyett pl.nagyon ügyesen esés nélkül mész,megy stb..Ez lényeges a szubjektív kommunikácó meg fogalmazásánál is.Persze a nem-et nem lehet mindig kiküszöbölni,de szerintem érted a lényeget.Gondolom olvastál a gondolat nagytakarításról is.Szerintem az üzik mellett jól jöhet az elme tükre technika is,érzelmekkel együtt programozva.


Most hirtelen ennyi ami eszembe jutott.

Kár hogy msáok nem írnak ide,mert jól jön mindig a másik siker élménye:)


Szép napot!

KATA

13. 613c0e0120 (válaszként erre: 12. - Tiata)
2009. máj. 20. 09:30

Köszönöm!

Az ultra kézikönyv megvan, 21-ig oldalig, lehet az az utolsó. (nem tudom biztosan, valaki még régebben átküldte)

Esetleg van olyan mp3-s hangfelvételed, ami segít alfába jutni?


A víz programozása nagyon jónak tűnik, valahogy azt is ki kéne próbálni.:)


A haverodat fél éven belül sikerült baráttá tenni? (független attól, hogy összejöttetek)

Milyen gyakran üzentél? Remélem én nem viszem túlzásba, most úgyis ráérek és többször próbálkozom, mert valamelyik csak eljut hozzájuk, nem?


Igen, örülnék, ha írnál részletesebben is. :)

Lehet akár priviben is, vagy megadhatom a mailomat is. :)


én ma itt leszek :)


Szép napot

12. tiata (válaszként erre: 11. - 613c0e0120)
2009. máj. 19. 21:10

Szia!

Nem kérdezel sokat:)

Hát én is melót keresek éppen,de most elkezdtem egy tanfolyamot a munkaügyitól.De dolgozni jobban szeretnék,vagyis arra nagyobb szükségem lenne.Nekem itt kellene elővennem az agykontrollt.


Szóval ,a programozott víz az egy másik dolog,de ha akarod privát emailt cserélhetünk és majd leírom az ultra technikákat,vagy ha időm lesz bescennelem az ultra tanfolyami kézikönyvet Neked,nagyon szívesen.Bár elgondolkodtattál,a víz sem lehetetlen szerintem.

Én már nem tudom annó mit üzentem az emlíetett srácnak.Amúgy én is úgy voltam ,mint Te én haragudtam nem is ő::)Én valahogy úgy fogalmaznám meg,hogy pl.Ne haragudj rám,már én sem haragszom.Lehetnék újra barátok?Téged is jó érzéssel töltene el,ha lenen egy megbízható barátod újra,és neked sem nyomná a tüske a szívedet.

A másikra pl.nangyon kedveltelek,kedvelek most is annak ellenére,hogy különbözőek vagyunk.El tudom fogadni,hogy vannak dolgok amikben mások vagyunk,a te lelkednek is könnyebb,ha elfogadod minden ember különböző.Így egyre több barátod lesz,és ismerősöd.Én nyitott vagyok,hogy újra jóviszonyban legyünk,elfogadlak olyanak amilyen vagy.Te is fogadj el magamért.



Na most hirtelem ezek jutottak eszmbe,de most sietek.

A lényeg,hogy úgy kell megfogalmazni,hogy a másiknak előnyt jelentsen amit üzenünk,hogy neki miért is lesz az jó.Én azért írok kérdéseket benne,mert ismerek olyat akinek így működött.


Most megyek,majd írok még részletesebben,ha akarod.

Szép estét!

KATA

11. 613c0e0120 (válaszként erre: 10. - Tiata)
2009. máj. 19. 20:08

Szia.

Ez tényleg szép történtet. :)

Nekem is van egy haverom, akivel szeretnék kibékülni, (de csak mint barát, nem több...), de nem tudom, mit kéne neki üzennem. Szerintem ő az aki haragszik rám, vagyis, én haragudtam inkább, de már nem. Ennek ellenére úgy veszem észre, ő benne még van tüske, vagy csak fél. Fene se tudja. :)

Jó lenne őt 'visszahódítani", ha fogalmazhatok így, pedig régen jó barátok voltunk.

Van egy másik barátnőm,ő meg elég makacs természet, flegma is, és neki is üzennék, hogy ne tekintsem már rám úgy, mint egy ellenségre. Teljesen elzárkózik előlem, mert sokat veszekedtünk, de felelseges életünk végéig így élni, nem?

Ez a két fő gondom van. Egy barát és egy barátnő.

Mit tanácsolsz, miket üzenjek nekik?


Nem voltam még tanfolyamon, ősszel szeretnék menni, mert most nincs rá keretem, (jelenleg állást keresek :(), Ha tehetném, már most mennék a júniusira, de eddig még nem tudok. Kézikönyvek és fő könyv is megvan, ismerem a technikákat, le is írtam őket, áttanulmányoztam, és relaxálni is tudok.

Meditálni naponta minimum egyszer szoktam. Laborom is van, ma volt egy vendék tanácsadóm, Humphrey Bogart. :)

És persze ott gyógyítom is magam.


Van a programozott víz technika? (ez már ultrás tananyag, nem alkalmaztam). Ezzel is lehet üzenni valakinek, mert nagyon jónak hangzik?


Bocsi, ha sok a kérdésem.

:)


Szép napot!

10. tiata (válaszként erre: 8. - 613c0e0120)
2009. máj. 19. 14:13

Szia!

Azt értem alatta,hogy ha éjjel pl,dolgozol stb,nem tudsz üzenni akkor nappal is működik.

Pl.a laborodban csinálsz egy számítógépet,leírod emailban,hogy mit akarsz üzeni és a levelezésed beállítod,hogy akkor küldje el,amikor a másik legjobban fogja a vételt:):)Nekem volt így sikerem.Ki akartam békülni egy haverommal,akivel akkor már 2 éve nem is köszöntünk egymásnak,hát az annyra sikerült,hogy fél év múlva egy pár voltunk.:):):)Pedig nem ez volt a célom,tényleg!:)csak ,hogy beszéljünk,mert már nem haragszom rá.Aztán,hogy e technikának tudthatom-e be?Ahogy említettem,sokszor nem sikerül nekem sem.(töröl)

Hallottam már olyanról is,hogy nem éjjel üzizik az illető,ha nem meghívja a másikat,pl laborjában,vagy ideális pihenőhelyére,stb,és egy úgy mond kerekasztal beszélgetésre,és ott mondja el amit szeretne.

Tujadon képpen nem kell ragszkodnunk,az eredeti technikához hajszál pontosan ,lehetünk kreatívak:):)

A barátnőmnek úgy is működik,hogy pl,az én nevemben üzent az illetőnek.Neki ez az erőssége,nekem a gyógyítás,és cserében gyógyítottam őt,sikerrel:)Persze azt nem szabad el felejteni,hogy mindenkinek szabad akarta van:!


Remélem azért hasznodra válik,hogy írtam:)És gyakorlás:)Ezt magamnak is mondogatom,mert sajna most én is hanyagolom.


Végeztél amúgy tanfolyamot?


Szép napot!

9. 613c0e0120 (válaszként erre: 4. - **Rita**)
2009. máj. 19. 10:14
Szia, igen, végülis majdnem ugyanaz mint a telepátia.. sok gyakorlás kell hozzá :)
8. 613c0e0120 (válaszként erre: 7. - Tiata)
2009. máj. 19. 10:13

Szia.

Köszi, hogy írtál. Igen, arra gondoltam, hogy többen majd leírják a tapasztalataikat, sikereiket a szubj.komm.-val kapcsolatban.

Én is ismerem szinte az összes alap technikát,ebből még nem alkalmaztam mindegyiket, de próbálkozom és szép lassan haladok.


A nappali üzenetküldés alatt mit értesz? Annak mi a technikája?

7. tiata (válaszként erre: 6. - 613c0e0120)
2009. máj. 16. 19:43

Szia!

Én végztem agykontrollt,ultrát is.Tudom miről beszélsz:)

Hát nekem nem igazán működik ez a technika,(azért voltak sikereim is).DE!!! ettől még tudom,hogy működik.Barátnőmek(és többeknek)döbbenetes módon.Sőt volt olyan,hogy valakinek elmagyaráztam a technikát,neki egyből működött,pedig azt sem tudta,eszik vagy isszák az agykontrollt:).Valószínű,én nem gyakorlok eleget,vagy vmit nem jól csinálok.Amúgy tanfolyamon is elmondták,hogy mindenkinek minden technika nem fog egyből tökéletes szinten működni.


Nem tudom,konkrétan mire is vagy kíváncsi?Magára a tecnikára,vagy csak sikeres tapasztalatokra,hogy megerősítsen?


Van egy agykontrollos netes fórum,ott sok-sok tanácsot lehet kapni a témával kapcsolatban.És! nem csak éjjel lehet üzenni,vannak tecnikák,hogy nappal is:).Az elöbb említett fórumon az is fent van,hogy hogyan.

Ha kérdésed van,íhatsz nekem privit is:)

2009. máj. 15. 09:48

Igen, erre gondoltam. Az éjszakai üzenetküldésre. (lehet nappal is)

Az agykontroll egyik technikája, csak kiváncsi lettem volna, ki használja és mik a tapasztalatok.


Hasonló, mint a telepátia, sőt majdnem ugyanaz.

Éjszake teremtesz kapcsalotat azzal, akinek az üzenetet küldöd, és az ő üzenete megjelenik majd a gondolatában.

:)

5. **Rita** (válaszként erre: 4. - **Rita**)
2009. máj. 14. 12:50
Nem azt szerettem volna írni hogy "Már nem tudom" :S
4. **Rita** (válaszként erre: 3. - **Rita**)
2009. máj. 14. 12:47

Már nem tudom :)

Szubjektív kommunikáció:

Arra épül az egész, hogy a telepátia létezik. Ha létezik, akkor kell lennie

egy optimális állapotnak, amikor legjobb a kommunikáció.

Bár vannak olyan emberek, akik a telepátiát napközben is bármikor

képesek magas szinten muvelni, de a hétköznapi emberre inkább az

jellemzo, hogy álmában a legfogékonyabb az ilyesmire.

3. **Rita** (válaszként erre: 2. - 613c0e0120)
2009. máj. 14. 12:44

Lehet hogy alkalmazom, csak nem tudom hOgy így hívják :)

leírnád röviden ez mit is jelent?

2009. máj. 14. 12:42
Sehol senki? Nem ismeritek, vagy csak nem alkalmazzátok?
2009. máj. 12. 17:05

Szubjektív kommunikáció - Ki mit tud erről? Véleményekre, kérdésekre és tapasztalatokra is kiváncsi vagyok!

(Agykontroll része)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook