Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna fórum

Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. bowie (válaszként erre: 11. - Anya4005)
2014. márc. 19. 13:22
:DDDDDDDDDDDDD
12. bowie
2014. márc. 19. 13:21

A másik eset is temetésen volt, ott szemerkélt az eső, előttem állt egy néni, aki próbálta kinyitni az ernyőjét, de ahogy a feje fölé emelte, az mindig összecsukódott, épp rá a fejére.

Ott a nagybátyámmal szinte menekültünk ki a tömegből:))))

2014. márc. 19. 13:20
Nagyapámat urnában temettük. Anyámmal beléptem a ravatalozóba (az ő apja volt),jobbra is,balra is zokogó rokonok, ismerősök,szemben az urna az állványon. Elé álltam,megpaskoltam,majd megszólaltam: Helló papa! De megváltoztál! Anyámat alig bírtam kivonszolni,úgy röhögtünk!
10. bowie
2014. márc. 19. 13:18

Nekem tökégő volt..temetésen, unokaöcsémmel álltunk egymás mellett, már kint a sírhelynél..hatalmas szembe szél fújt, és tudjátok..mikor ki KELL mondani a gondolatot..odasúgtam neki, hogy: még jó, hogy nem szórják szét a hamvakat..mire ő felnyerített a mély hangján, hogy:Hülye..:DD

Rohamsebességgel vettem elő a zsepit és temettem bele az arcomat..:)))

2014. márc. 19. 13:15

Tavaly nyáron a mekibőlhoztunk kaját,a kerben ültünk este 10 volt már,én kiborítottam egy nagy adag krumplit a földre,lehajoltam,hogy felszedjem(az asztal alá)A szomszédom,éppen akkor jött ki virágot locsolni,a párommal váltott egy-két szót(én még,mindig az asztal altt)nem tudtam,mit csináljak,csak előbújtam az asztal alól,gyorsan magyarázkodtam egy sort,hogy mi kerestem a földön,de annyira röhögtem,tök ciki volt..

Nem tudom elhitte e a dumámat és nem azt gondolta,hogy "csúnyázok"az asztal alatt.

.

2014. márc. 19. 13:12

Szomszédnénim jött haza , lesegítették a buszról , aztán egy sima területen hatalmasat esett , elnyúlt mint a béka , nem kinevettük , hanem vele együtt nevettünk a szitun , megütötte magát kicsit , még jó , h nem a szemét verte ki .


Kolleganőm jött dolgozni , a szeme alatt jó kis lila folt ..... szegény gyujtóst vágott , és képencsapta az egyk fadarab , neki is mázlija volt , h nem a szemébe csapódott . / szép kis férje lehetett , ez férfimunka ! /

7. f6390e6b9b (válaszként erre: 5. - 52e9416b15)
2014. márc. 19. 13:12
Hasonló esett meg a pici lányommal is.Kb. másfél éves lehetett.Az üzletben kikéredzkedett a kocsiból,mert sétálni akart,de úgy gondolta hogy megviccel és nekiállt szaladni,de közben hátra felé lesett hogy mit szólok hozzá.Na persze mire felgyorsított volna szó szerint felkenődött egy dinnyés boxra.Semmi baja nem esett még csak nem is sírt,de én a sorok között guggolva szakadtam a röhögéstől.
2014. márc. 19. 13:07
Volt egy aranyos , idős kolleganénim , télen , mikor nem várta meg a buszt , gyalog jött dolgozni , a kocsma előtt hatalmasat esett , szegény felugrott / amilyen " gyorsan " csak egy 60 körüli emberke tud / épp akkor húzott el mellette a busz , mikor mesélte , azon vihogtunk , h ott kifeküdve arra gondolt , ha most látták a buszon utazók , biztos azt hitték , h a kocsmából kacsázva esett akkorát , mert esetleg be volt bacva !
2014. márc. 19. 13:04
Egyszer haza felé jöttünk mikor a párom,és a gyerekek elkezték azt játszani,hogy ki tud tovább csukott szemmel menni az utcán.Nem sokra rá a lányom nekiment a falnak.Persze olyan vicces volt,hogy a párommal nem tudtuk vissza tartani a nevetésünket.Már potyogtak a könnyeink a lányom sirt.De jó lett a vége,mert nagyon sokáig viggasztaltuk.Aztán kiderült nem azért is,mert fájt neki,hanem azért,mert kinevettük.
2014. márc. 19. 13:01

Én meg szálltam ki a kocsiból és beleakadt a lábam a táskám hosszú fülébe , még mázlim volt mert nem állt mellettünk senki , így csak taknyoltam egy hatalmasat / és nem törtem össze senki kocsiját ! /


Vittem ki a csirkéknek reggel egy jó nagy lábos meleg kaját egyik télen , a bakancsomon beleakadt a kis fül a másik lábamon lévő fűzőjébe és hatalmasat hasaltam , már megint mázlim volt , h nem volt forró a kaja , igaz h elrepült a lábassal együtt , + csak a csirkék látták !


Taknyoltam már úgyis , h nem vettem észre , h van még egy lépcső , de azt is túléltem !

3. Lara1984 (válaszként erre: 1. - F6390e6b9b)
2014. márc. 19. 12:56
Van néhány kínos-nevetséges emlékem: a visszafogott röhögéstöl lila fejjel fulladozok a templomban, a rámeröltetett mise , valamint néhanapján egy-egy iskolai óra alatt. :)
2014. márc. 19. 12:49
A lányom kiszállt az autóból és pont belelépett a tornazsákjának a hosszú vékony fülébe. És én ahogy felkaptam, kirántottam a lábait, és ő hanyatt esett. Először röhögtem, hisz el nem tudtam képzelni, hogy mi történt, ő megvolt rémülve, majd ő is röhögött, majd összegörnyedve röhögtünk, amikor rekonstruáltuk az eseményt.
2014. márc. 19. 12:46
Egyik karácsonykor egyik rokonom szerette volna kibontani a pezsgőt,de még soha nem próbálta.Jó is lett volna,de kissé fel volt rázva és fölé hajolt.Telibe homlokon találta és ment éjjelre aznap.Fetrengtünk a röhögéstől,és mire nőtt tőle még egy feje,összeszedtük magunkat és a fagyasztóból vakargattuk a jeget.Az sem volt röhögésmentes.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook