Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna fórum

Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. 388b941089 (válaszként erre: 39. - Anya4005)
2014. márc. 20. 06:43
Figyuzz, beszakadt alattam. Ez nem muanyag szek volt, hanem olyan aminek textil az anyaga :)
42. gyöngyszemü (válaszként erre: 31. - Jozsi.38)
2014. márc. 19. 21:07
Anno nekem is a fiam az oviból hazamenet mondta hogy holnap kell vinni petárdát. Néztem meredt szemekkel, majd eszembe jutott az ünnep.. mondom az kokárda lesz nem petárda! :-D :-D
2014. márc. 19. 20:58

Egyszer elmentünk boltba anyucimmal, és keresztfiammal, aki akkor még alig tudott beszélni. Álltunk a pénztárnál, és egy jól megtermett hölgy állt előttünk, aki ráadásul nagyikám barátnője.

Egyszer Beni megszólalt, hogy a néninek van s.gge.

Elkapott a nevetés minket, mert hát az igazság az, hogy tényleg volt neki jókora. Próbáltunk nem odafigyelni a gyerkőcre, de ő erre egyre hangosabban kezdte ezt ismételgetni. Már dőltünk a nevetéstől mi is a pénztáros is.Mikor anya odasúgta nekem, hogy csináljak már vele valamit, de semmi hatása nem volt, mert amint azt vette észre, hogy nem szabadna ezt mondania, hát csak mondta tovább. Sajnáltam kicsit az előttünk állót, mert neki kellemetlen volt, meg persze nekünk is, de egyben nagyon vicces is. :)

40. sanyinak (válaszként erre: 37. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 19. 20:52
Ilyen vicces a pap? Persze ha a kórházakban is vannak bohóc doktorok, akkor a templomokban miért ne lehetnének bohócok... :)
39. anya4005 (válaszként erre: 38. - 388b941089)
2014. márc. 19. 20:49
Nem bántásból,de nem hittem,h a mamámon kívűl más is tud így bénázni! :-D
38. 388b941089 (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. márc. 19. 19:19
Egy nyaralas alkalmaval egyszer en is beleszorultam ugyanigy egy kepingszekbe...:D de engem nem húztak egyből, mert párom hozta a fènykèpezőgèpet ès lefotôzta a szerencsètlenkedèsemet. XD èn akkor frankón bepisiltem a röhögèstol xd
37. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 35. - Grizus)
2014. márc. 19. 19:15

Dehogyis erre vonatkozott! :))

Csak feltűnő, hogy nekem is templomban jönnek olyan helyzetek, mikor vissza kell tartani a nevetést.

36. f6390e6b9b (válaszként erre: 35. - Grizus)
2014. márc. 19. 19:05
Nem a temetéses nevetések miatt volt a kérdés.Viszont már nagyon sokan írtak olyan történeteket ahol tuti hogy nem lehet kibírni nevetés nélkül,még olvasva sem!
35. grizus
2014. márc. 19. 18:56
Soha nem röhögtem még temetésen, ha erre vonatkozott a kérdés.
2014. márc. 19. 18:21
Unokaöcsémmel a Nagymamámnàl voltunk és az asztal alatt elbújt. Előjött egy gémkapoccsal a kezébe és elkezdi: Nézd Marcsyka, találtam egy álkapcsot :D
33. forrest2010 (válaszként erre: 31. - Jozsi.38)
2014. márc. 19. 17:36
Lehet , h a srác emezt sokszor hallotta tüzijáték kapcsán , amannak meg nem látta értelmét !!
32. forrest2010 (válaszként erre: 18. - 408020f45e)
2014. márc. 19. 17:30
Egy régi kolleganőm mesélte , mikor a férje cseppet be volt bacva , a szekrénybe akart menni pisilni nyakába a kaszával !!! de h azt honnan szedte elő ? az relytély !!!
2014. márc. 19. 17:29

mivel most volt 15-e ezért még friss: nagyfiam lelkesen mesélte az apjának, ahogy hazaért a munkából: apa képzeld, az oviban készítettünk petárdát!

mire az apja: biztos hogy nem kokárda volt? a petárda egy kicsit veszélyes :DD

2014. márc. 19. 16:48

Olvasom sok ,,dolog ,,történik a templomban..Volt egy időszak,amikor ha sms-m érkezett akkor úgy jelzett a telóm,hogy Uram atyám ez megdöglött(Indul a bakterházból).Lányom elsőáldozására készültünk és takarítottunk a templomban,a plébános mellettem állt és jött az sms...


Egy másik:A plébános megkérte a barátnőmet,hogy autóval vigye már el ők a szomszéd faluba,de előtte átöltözne...erre azt mondja neki a barátnőm,hogy ,,jóóóó lesz az a szerkó is amiben van,minek átöltözni :D

2014. márc. 19. 16:43
A mi történetünk is temetésen történt..A falunkba akkor költözött egy kínai srác,még a nyelvet sem tudta rendesen...Egy anya temette a fiát..a tag őszinte részvétem helyett gratulálok-ot mondott az anyának..
28. ina87
2014. márc. 19. 16:36
hát volt egy pár esett mikor nem kellet volna.egy alkalomal mentünk templomba a templomba szerveztek egy kis müsort ének és gitár volt,gyakorlás képen a gitáros elkezdet gyakorolni a müsora,én nekem meg eszembe jutot carlos santana ahogy gitározik mivel elözö nap a zenésznek halgatuk a zenéjét,én alig a falig birtam ki nevetés nélkül elég égés volt...
2014. márc. 19. 14:55

Engem és a gyerekemet is mindíg a templomban kap el a röhögés.

Nem járunk, de esküvő, keresztelő, és az a hang, amit kiadnak a papok! A másik, a " tornaóra" csak így hívjuk, mikor le kell üllni, felállni, térdelni. / Hívőktől elnézést kérek/

26. martamay (válaszként erre: 25. - 841dda9c93)
2014. márc. 19. 14:34
hat ez nagyon jo volt, koszi! :D:D
2014. márc. 19. 13:59

Kicsit trágár lesz, de elmesélem:

Unokaöcsém kb 2,5 éves lehetett amikor az utcán találtak egy pici cicát és befogadtuk, nyár volt, nyitva volt az ajtó és a kiscica állandóan bejött, felmászott az ágyamra és szopta a takaromat, egyszer már úgy felidegesített, hogy a kis unokaöcsém elött rákiabáltam, hogy "szopós k*rva".

Aztán indultam dolgozni biciklivel a nővérem mondta, hogy elkísérnek a boltig úgyis arra jönnek. Én voltam a hibás, mert kb az út felénél megkérdeztem a kicsit, hogy hogy hívják a cicát? Erre neki nem jutott eszébe amit mondtam, ezért azt mondta, hogy "szopós g*ci", na úgy elkezdtünk röhögni a tesómmal, hogy a kisgyerek ezt élvezte és egész úton ezt hajtotta. Mire a bolt közelébe értünk addigra már nem volt olyan vicces ezért próbáltuk csititgatni, hogy nem szabad! El is hallgatott, tesómék megálltak a bolt előtt én meg mentem tovább (délelött 10 óra volt, a legforgalmasabb kisbolt előtt, egy gimnázium mellett) és pár méter tekerés után hallom, hogy a kicsike üvölti utánnam, hogy "szopós g*ci" , elkezdtem úgy nevetni és a tesómat sajnálni, hogy szegény mit csinál, majd elsüllyedt szégyenében :D ez kb 4 éve történt, de még mindig nevetek rajta, ha eszembe jut :D

24. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Forrest2010)
2014. márc. 19. 13:58
Egy időbe a buszmegállóba ahonnét ment a buszom olyan kocsma üzemelt hogy tényleg lehetett ilyeneket látni: jöbb ki a nő a kocsmából a hapsijával és hanyatt vágták magukat :)
23. anya4005 (válaszként erre: 21. - 82d45dcd14)
2014. márc. 19. 13:57

Hát,nekem is tetszett,de a mama kihajította az összes kempingszéket!!!

Amúgy,mivel ugye,láttam is,olyan hangosan kezdtem megint nyeríteni,h kijöttem a házból :-)!

22. f6390e6b9b (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. márc. 19. 13:56
:DDD Rég nevettem ekkorát!
21. 82d45dcd14 (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. márc. 19. 13:53
ez de jó volt:))
20. ancsika688 (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. márc. 19. 13:51
:DDD Csorog a könnyem:))
2014. márc. 19. 13:49
Nagymamán jó,ha üti a 150 centit. Egy szép nyári délutánon kint ücsörgött a teraszon egy kemping széken (olyan karfás,lábtartós,kinyitható fajtán). Csak néhány centi hiányzott,h elérje a kisasztalon álló poharat. Nyilván nem állt fel,mert,ugye,pihent... Addig-addig tornázott a széken,míg az feladta,és összecsuklott úgy,h a nagyanyám közészorúlt. De a mama nem adta fel!!! Bár 5 méterrel odébb voltunk,csak takarásban, nem kért segítséget,inkább megpróbált felállni. Mi pont akkor mentünk le a kert felső részéből (3an),mikor ott tartott,h a székkel a testén négykézláb dől-borúl. Az összecsuklott székből a 2 keze,a 2 lába látszott ki (ezeken "állt"),meg a feje teteje a végtagjai között. Hagy ne mondjam, még vagy 5 percig kellett szenvednie,mire a röhögésből összekapartuk magunkat és kiszedtük!!!
2014. márc. 19. 13:48

Én azon nevettem nagyot egy alkalommal, ami újságban olvastam, sajnos bírósági ügy lett belőle.

Szóval, valahol vidéken egy gazda kaszálni indult bicajjal, de közben betért inni egyet, a bicaj a kaszával az ivó előtt parkolt. Jött másik két cimbora később és meglátták,majd röhögve megjegyezték: na itt a kaszás!:))))

Ezen vihogva mentek be és ott el is mesélték!:)

Ezt a "kaszás" rossz néven vette és ebből lett aztán a baj, ami bíróságig ment.

De azon, nagyot nevettem én is, hogy a kocsma előtt a bicajon a kasza, tehát itt van a kaszás:DDD

17. gigi>
2014. márc. 19. 13:46
Munkahelyen kolléganőmmel robogtunk fel az emeletre.Beszélgetünk,egyszer csak ő eltünt mellőlem.Körbe néztem hova tünt.Nem jól vette a lépcsőt,és térdre vágódott.De amilyen hirtelen elvágódott szinte azzal a mozdulattal állt is fel,és csak azt hajtotta "ki látta,ki látta? " :DD Mivel a függöny jótékony takarásában voltunk már,így szerencsére csak én.Mindketten össze görnyedve röhögtünk a bepisilés határáig :D
2014. márc. 19. 13:40
Anyuval a temetkezési vállalatnál keresztanyám temetését intéztük.Várakoznunk kellett, mert voltak előttünk.Kihallatszott, ahogyan válogatnak, milyen világítást kérnek a ravatalozóban.Anyu megszólalt : Minek az?Majd világítunk öngyújtóval. Ki kellett menni az udvarra, mert nem bírtam abbahagyni a nevetést.
2014. márc. 19. 13:36
De jókat nevetgéltem:))
14. f6390e6b9b (válaszként erre: 12. - Bowie)
2014. márc. 19. 13:28
ettől még a könnyem is ömlik!! :D :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook