Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna fórum

Sztorizzunk - Szakadtatok a röhögéstől mikor nem kellett volna (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. júl. 13. 08:01

Mozi, feliratos film. Hegymászók drámája zajlik, küzdenek a hóviharban a havas hegycsúcson az utolsó méterekért, a zászlóval a kezükben, mikor a 2 férfi egyike megcsúszik. A következő párbeszéd játszódott le, nyugi, mindenki érteni fogja:

- Are you O.K.?

- Yes.


És a fordítása:

- Megsebesültél?

- Nem.

A dráma kellős közepén röhög a nézőtér...

72. Klaudia20 (válaszként erre: 70. - Futóbajnok)
2016. júl. 7. 18:32

:DDDD

Hát ezen még most is röhögök :DDDD


Nagyon király sztorik amúgy :)

71. 388b941089 (válaszként erre: 70. - Futóbajnok)
2016. júl. 6. 07:17
Úristen! Hogy lehetett ilyet mondani? 😜😜😜
2016. júl. 6. 06:15
Temetés. Kint vagyunk a sírnál, a pap átszellemülten beszél a halálról, az nem válogat, előbb-utóbb mind találkozunk a mennyben, stb, stb. Majd előre nyújtotta a karját, és egy öreg papóra rámutatva emelt hangon így szólt: "A következő te leszel!" Az öreg megtántorodott, kis híján beleesett a sírgödörbe szegény. Mi meg próbáltuk valahogy (nagy nehezen)tartani a pofaalapállást.
2014. máj. 16. 10:31
Tegnap előtt este már nagyon fáradt volt a lánykám,de szépen kitartóan gyakorolta az egy lábon ugrálást.Rosszul ugrott és beütötte a sarkát,erre lehajolva a sarkát nézegetve megindult előre,telibe nekiment a szekrénynek.Ott ültem vele szemben,odajött és elkezdett nevetni,látván a nevetését és hogy semmi baja,nem bírtam abbahagyni a röhögést.
68. f6390e6b9b (válaszként erre: 67. - Bdf78cc352)
2014. máj. 7. 13:30
Erőből és önuramlomból ötös!! :D
2014. máj. 7. 13:26
templom apósom emlékmiséje(1évforduló) január 2,a nyakig kabátban sálban a jéghideg templomban körülöttünk a nagy család. És akkor jött a baj. EGY IDEGEN PAP SZEMÉLYÉBEN.úGY BESZÉLT MINT A SZPÍKEREK AKKOR BESZÉLT AMIKOR SZÍVTA BE A LEVEGŐT.Minden erőmre szükségem volt hgoy ne vonyítsak a röhögéstől, csak bele a sálamba, és mélyen lehajtott fejjel imádkoztam azért hogy fejezze be a misét , fejezze már be!!!!!!!!!!Ahányszor megszólalt szinte fájt annyira kellett röhögnöm. SZERENCSÉRE NEM IGEN VETTE ÉSZRE MÁS MiNT A FÉRJEM , Ő IS CSAK ARRÓL HOGY RÁZKÓDTAM ÉS KÖNNYES VOLT A SZEMEM....AZT HITTE SÍROK.Borzasztó érzés volt, de nem tudtam abbahagyni sehogy.
2014. máj. 1. 18:19
Nagyon jokat irtatok!En ket vicces esetre emlekszem hirtelen.Az egyik : a tesommal ebedeltünk meg gyerekkorunkban,anyukämnak szokäsa volt,hogy viräg mindig legyrn az asztalon.Legujabb kedvenc viräga olyan volt,hogy a levelek hätuljän u.n.spora volt....megszolalt a tesom: anya,vidd mär innen ezt a virägot,az összes sperma belejullik a levesembe! A mäsik sztori a kidlänyommal kapcsolatos,akinek igen szep vonalu szeme es szemöldöke volt mär kiskoräba is.Mondtuk is mindig neki,meg ismerösök is,hogy egzotikus szeme van.Na egyszer vonaton utaztunk,tele a fülke,ö kicsit produkälni akarta magät,es megkerdezi hangosan: anya,ugye nekem erotikus szemem van?Gondolhatjätok,mindenki nezett,hogy mondhat ilyet egy 3 eves kisläny....
2014. máj. 1. 18:05

Tegnap a kicsi /3 éves/ lányunkkal kimentünk a Komáromi Napokra.Száll a nyárfaszösz,ezer meg egy ember,erre a csöppöm el kezd mutogatni,és torka szakadtából üvöltözni:

-Anya,csöcs!!!Anya ott a csöcs!!

-Igen kicsim,ott a szösz!!

Szakadtam a röhögéstöl,és körülöttünk az egész embersereg!!

:D

64. f6390e6b9b (válaszként erre: 63. - Vivvv)
2014. ápr. 13. 12:25
:)
63. Vivvv
2014. ápr. 13. 11:33

Még jutott eszembe közben. :)


********************************


Az iskolában zajlott le ez a beszélgetés 2 osztálytársam között.


Osztálytárs 1:

- Láttátok az Eurotúrát?


Osztálytárs 2:

- Elvonókúrát??!!


********************************


Kb. 7 - 8 évvel ezelőtti eset. Barátnőmmel sétáltunk a városban. Zenét hallgattam. Öltözék: strandpapucs, miniszoknya, top. És az elmaradhatatlan párducmintás tanga. Ennek nagy szerepe volt. Éppen készültünk átkelni a zebrán. Elindultunk. Na igen ám, de én észrevettem egy paprikát heverni a zebra szélén (piacnap volt, valaki nyilván elejtette). Gondoltam belerúgok, miért is ne? Bele is rúgtam, de mivel még mindig a zebrán volt, gondoltam gyorsan odalépek és belerúgok még egyet. Milyen jó játék ez... :) Na ahogy belerúgtam volna, ugyanazzal a mozdulattal ráléptem a paprikára és akkorát vágódtam hanyatt, hogy a lábaim égnek álltak. Annyira meglepődtem, hogy csak barátnőm fölém magasodó, a röhögéstől paprikavörös fejére eszméltem fel. :) Így kell tangát villantani... :)

62. Vivvv
2014. ápr. 13. 11:21

A történeteket olvasva látom, hogy nem egyedi eset amit most elmesélek, de azért leírom.


Az egyik ismerősöm falucskájában történt. Van egy öregasszony, akit Bolond Bözskének hívnak. :))) No, ez a Bolond Bözske egy temetésen odaállt az elhunyt felesége elé és gratulált. :)

61. f6390e6b9b (válaszként erre: 60. - D1e807c461)
2014. márc. 29. 17:53
Mesélj! :)
2014. márc. 29. 17:40
jaj de jó. vannak még temetéses sztorik. akkor nem csak én vagyok beteg. :))
2014. márc. 29. 17:35
igen. temetésen történt. nem volt szándékos. :(
58. f6390e6b9b (válaszként erre: 57. - Anya4005)
2014. márc. 29. 17:33
Ilyenen én is elröhögöm magam!Olyan képeket tudnak vágni! :)
2014. márc. 24. 23:20

Hát,ez nagy szenyóság,de leírom:

2 éves pötty kisfiamnak (15 kiló) szívtam az orrát tegnap a porszívós célszerszámmal. Aki már csinálta,tudja milyen! Nem bírom egy helyben tartani,üvölt,hangos a porszívó is,és nálunk egyfajta nehezítés képpen a nagytesó mindig ilyenkor beszél hozzám! A gyakorlat kivitelezése a következő: leülök a földre,gyereket a kinyújtott lábaim közé kapom,2 kezét az egyik kezemmel a hasához fogom,a másik kezemmel pedig igyekszem beletalálni az orrába az orrszívóval. Csóri persze menekülne. Ha sikerül jól beszorítanom a fejét,az viszont nem mozdúl. Ez így volt tegnap is,de annyira el akarta fordítani tőlem az arcát,úgy erölködött,h úgy állt a szája,mint Stallonenak a sorsdöntő jelenetekben. Hát engem meg úgy elkapott a röhögés,h szegény fiam még visítani is elfelejtett!

2014. márc. 24. 19:17

Ez még megboldogult "fiatalasszony koromban" történt...ugye, kezdő konyhatündérként...párom dolgozott, én szabadnapos voltam.Mit főzzek gyorsan, amit szeret a párom? Pucoltam hagymát, főztem ki tésztát, és daráltam mákot...Odatettem dinsztelni a hagymát, párom hazaérkezik, és kérdezi:"-Mi jót főzöl Edi?"

Mire én:"-Mákos tésztát!"

Párom:"-És az alá kell hagyma?"

Én elvarázsolva/1 hete volt a lagzink/:"-Miért? Nem kell?"

Párom:"-Edi!! Tudod, hogy mákos tészta alá nem kell hagyma, már csináltál jó párszor!"


Aztán valahogy visszatértem a Földre, és kapcsoltam, de a röhögést nem bírtuk abbahagyni! Ennek már 25 éve...és még mai nap is szakadunk rajta!:D


A lényeg, hogy tudtam, hogy kell elkészíteni, de akkor valahogy máshol járt az eszem!:D Azóta is cukkolnak a családtagjaim, barátaink, hogy :"-Edi! Mikor csinálsz már egy jó hagymás, mákos tésztát? Már úgy megennénk!"


Nagypapám mindig megkérdezte, mi újság nálunk, mit főztem, és akármilyen kaját mondtam, mindig megkérdezte:"-De a hagymát nem felejtetted ki belőle, ugye?"

55. freddy36 (válaszként erre: 54. - F6390e6b9b)
2014. márc. 24. 18:29
Igen, kényelmesnek kényelmesebb meló, de sok a stressz meg a felelősség, de szereti csinálni :)
54. f6390e6b9b (válaszként erre: 53. - Freddy36)
2014. márc. 21. 13:58
Kényelmesebb meló,mint a pincérkedés! :)
53. freddy36 (válaszként erre: 50. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 20. 20:40
Lehet, soha nem tudjuk meg...karosszérialakatos a szakmája, de most vizsgabiztos...kocsikat vizsgáztat.:)
52. freddy36 (válaszként erre: 49. - F6390e6b9b)
2014. márc. 20. 20:37
Így van, és a kaja is rajta maradt!:)
2014. márc. 20. 18:24
Annak idején egy sráccal épp ismerkedés szintjén voltunk. Egy suliba jártunk. Épp beszélgettünk és mentünk lefelé a lépcsőn, mikor a srác lecsúszott egy lépcsőfokot. :D És ő úgy reagálta le, h az egyik lábát behajlítva jó magasra felemelte. Én pedig csak néztem, h mit csinál. Aztán kitört belőlem a nevetés. Annyira nevettem, h a lépcső alján le kellett guggolnom és úgy nevettem tovább. Ő meg csak kérdezte, h most kinevetem? Mondom dehogy, neeeeem. Erre mégjobban kellett nevetnem. :D A lépcső tetején állók pedig csak néztek h mit csinálok ott guggolva a lépcső alján...:))
50. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 45. - Freddy36)
2014. márc. 20. 17:15
Ügyes pincér lenne. :))
49. f6390e6b9b (válaszként erre: 45. - Freddy36)
2014. márc. 20. 17:12
:D De megmenekült a tányér!! :D
2014. márc. 20. 14:55

Kissé morbid, de leirom azért

Nagyon régen volt egy kedves főnököm

Valami temetésre készült és kérdezte hogy jutna a leghamarabb az X temetőbe

Akkor még járt a Váci úton a villamos

Pista bácsi, menjen a Váci útra és feküdjön a közelgő villamos elé.

Jót röhögtünk, ő is velünk.


Aztán nemsokára infarktusban meghalt. Persze mentünk munkatársak a temetésére

Ott összenéztünk azokkal akik ott voltak a korábbi sztorin

Alig bírtuk a nevetést visszatartani

Min nevettél, kérdeztük egymást utána

Hát a "villamos sztorin" mondtuk egyszerre

Isten nyugosztalja, rendes ember és főnök volt!

47. bdf78cc352 (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. márc. 20. 14:42
kész:)
2014. márc. 20. 13:35
Anyuval ketten voltunk otthon,bementem a wc-re,és beragadt a zár.Kiabáltam,hogy nem tudok kijönni,erre Anyu azt válaszolta,hogy várjak ne menjek sehova,hoz segítséget.Na ekkor tört ki a röhögés,hova mehettem volna 2 négyzetméteren voltam bezárva:)
2014. márc. 20. 13:22

Én keresztlányommal mentem le egy aluljáróba...16 éves volt, én 32 és a freddy név nőt takar...és megszállt a kisördög, megfogtam a fenekét.Akkorát ugrott, és rögtön szétnézett, hogy ki látta az esetet...én meg dőltem a röhögéstől az arckifejezése láttán! Elmondanám, azóta karonfog és úgy megyünk:).



Másik eset...még gyerekkoromban történt...öcsém szedett magának a gáztűzhelyről pörköltet tésztával, és elindult aznasztalhoz.Jó nagy nyárikonyhája volt nagyinknak, hely volt bőven.Aztán valahogy olyan szerencsétlenül lépett, hogy elesett, ugye rögtön az jutott eszünkbe nagyival, hogy a tányér elvágja a kezét, de mozdulni nem tudtunk.De csodák csodája, öcsém ki volt tekeredve a földön, de a tányért a levegőben tartotta magasra emelt kézzel, és diadalittas képpel mondta, hogy nem törtem el! Na, több se kellett nagyival, nem bírtuk abbahagyni a nevetést!! Azt a pózt a magasba emelt tányérral és pofát, amit vágott, nem lehet elfelejteni! Természetesen egy darab hús nem került a földre!:)

44. f6390e6b9b (válaszként erre: 43. - Egypt)
2014. márc. 20. 09:03
:D :D Erre én sem számítottam volna!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook