Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szövettaneredmény, aki ért hozzá segítsen! fórum

Szövettaneredmény, aki ért hozzá segítsen! (beszélgetős fórum)


2022. jan. 26. 20:54
Sziasztok. Le járt a mamának a 3 hónapos Gyógyszeres kezelés, volt csontiztóp vizsgálat,csigolya közt góc van , és a csipőjénél is 15db sugarat írtak ki neki, és megint egy három hónapos csont erősítő tabletták. Mire számoljunk?
2021. okt. 21. 20:27

Sajnos, a dolgok idővel változhatnak. Sajnos egy szövettan biztosabb eredményt ad, mint egy mammográfia, főleg egy 10 évvel ezelőtti mammográfia lelet. A nagypapámnál pld egy többször visszajáró aranyérből lett rák.

A jó hír, hogy ebben a korban a rákos daganat fejlődése tényleg sokkal lassabb, mint fiatalabbak esetében, ezért nem szokták minden esetben a kezelést erőltetni. Ugyanis a kezelés, főleg ilyen idős emberek esetében, lehetséges, hogy több kellemetlenséggel jár, mint az együttélés a betegséggel. Azért viszont biztosan jó lenne vitaminokkal megtámogatni a szervezetét.

2021. okt. 21. 13:35
Nem az orvos le írta papírra. Azt mondta akkor menjen mikor gondolja. Az orvost nem igazán hatja meg.
2021. okt. 21. 13:34
76 éves. Nem akarja elfogadni mert azt mondta neki az a csomó ott van 30 éve folyamatosan járt 65 éves koráig mammográfiára és mindig azt mondták minden rendben.
2021. okt. 19. 20:36
Azért fél év nagy idő, nem biztos, hogy jó ennyit várni. Mennyi idős a nagymamád?
2021. okt. 19. 20:25
A tabletta nem terheli meg hirtelen a szervezetet, hanem folyamatosan adagolódik. Orvos nem próbálta meggyőzni? Valami táplálék kiegészítőt, pl Varga gyógygomba, adjatok neki azért. Ne maradjon kezeletlen. Idős korban a daganatos sejt lassan nő, talán ilyen szerek is hasznosak, nem terhelik meg a szervezetet.
2021. okt. 19. 13:11
Szia... Tegnap volt a mama az orvosnál. Műteni nem lehet mert olyan helyt van . Kemo tablettát mondta neki a doki. De vissza utasította. Időt kért. Egy fél év múlva meg nézeti újra.
2021. okt. 15. 19:10
Azt sajnos nem tudom. Legjobb, ha műtéti úton eltávolítják a daganatot, utó kezelés szokott lenni kemoterápia. De az orvos látja a Mamát. Egyénre szabják a kezelést figyelembe veszik, hogy egyéb betegségei vannak e.
2021. okt. 15. 18:28
Köszönöm szépen. Esetleg azt nem tudod ezt a fajtát mivel szokták kezelni?
2021. okt. 15. 17:53
Tejmirígyek szöveti határát meg nem haladó emlő daganat. De igazi szakember majd értelmezi. Én nem vagyok szakember, csak valamennyire ertem Jól kezelhető, de figyelni kell rá, nehogy agresszívvé váljon. Mama meg fog gyógyulni. Sok pozitív energiát küldök Neki. ❤️
2021. okt. 15. 16:56
Sziasztok.. Mamámtol szövet tant vettek meg is jött az eredmény de nem értünk hozzá.. Hétfőn megy vele orvoshoz.. De addig mi szeretnénk tudni mit jelent. Aki érti le írna nekem.köszönöm szépen előre is.Carcinoma ductale invasivum mammae nem extensív low Grade DCLiS komponensel B5b

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook