Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szorongásra Ginko Biloba fórum

Szorongásra Ginko Biloba (beszélgetős fórum)


12. elemző (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. júl. 11. 08:21

Szia!

Egy jó kombináció a Reishi gombát, Schisandrát és Fo-ti kivonatokat is tartalmazó Ginkgó Plus készítmény.

Nagyon jó nyugtató hatása is van a méhpempő kivonatnak, ami elszopogatva negyed órán belül felszívódik.

Nyugtató hatása is van még a lyciumnak is(más néven ördögcérna, vagy goji).

Mielöbbi jobbulást!

11. dd9dec5381 (válaszként erre: 10. - Hamzane85)
2018. júl. 9. 08:18

A rózsagyökér tényleg jó, nekem bevált, szedek mellé ginkgo-ginsenget is. Bár azért koránt sem oldja meg a problémát, azt nyilván máshol, másutt kell.

Talán azt vettem még észre, hogy ezek jók a (z enyhe) depresszióra és szorongásra, de pörget... és nem a legjobb értelemben. Ha bipoláris az ember, hajlamosít a hipomaniara, legalábbis engem, az meg megint a másik véglet. Próbálgasd, figyeld magad, sok sikert!

10. Hamzane85 (válaszként erre: 8. - Martini64)
2018. júl. 9. 07:54
az orvos vagyis neurológus mondta hogy hagyjam abba fokozatosan kellett elhagyni nem s volt vele semmi gond...most ahogy írtam szedem a ginkot egy hónapja a ginko ginseng rózsagyökér kapszulát szedem, most kezdte el a ginko fokhagyma króm szelén variációt, három napja..mt mondjak a vérnyomásom kicst megemelkedett, volt szorongásos nrosszullétem de nem szédüök..és nem vagyok ideges
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Hamzane85)
2018. júl. 9. 06:23
A depresszióra, szorongásra és társaira felírt gyógyszerek csak a tüneteket nyomják el, tehát nem gyógyítanak meg, és ha elhagyod őket, ugyanúgy visszatérnek tünetek.
2018. júl. 8. 20:52

A depresszióra kapott gyogyszereket nem szabad abbahagyni, mert visszatérnek a tünetek. Nem is értem. Ki mondta, hogy abbahagyhatod?

Mindegy. Szerintem semmit nem vesztesz, ha kipróbálod a gingkot. Mad írd meg a tapasztalataidat.

7. Hamzane85 (válaszként erre: 4. - Martini64)
2018. júl. 8. 19:21
Egyszer vizsgáltak minimális eltérés volt azt mondták ez belefér és hogy pánikzavaros depressziós vagyok...de hiába kaptam gyógyszereket nyugtató meg a társai amikor abbahagytam egy idő után előjön..most főleg a szorongás a jellemző..egyébként a húgom is pajzsmirigy gondokkal küzd..azért is gondoltam hogy a fogamzásgátló is bekavart jócskán mert előtte semmi bajom nem volt.....
2018. júl. 8. 18:24

Nekem is mindenféle bajom van, mert aulműködik a pajzsmirigyem, az elöttem szóló Martini64 éppen felsorolta az összes bajomat... nem szedek Ginko Bilobát, az agy frissítésre hallottam, hogy arra használják. Agy frissítésre és pajzsmirigyre a szelént szedem, jóddal! DM-be jutok hozzá! Testsúly-kontroll szelénnel és jóddal, ez

a neve, mert az alulműködés elhízást is okoz...

2018. júl. 8. 18:01
fáradékonyságot, aluszékonyságot, gyengeséget, csökkent memóriát, levertséget, depressziót, fázékonyságot, lassabb mozgást, bőrszárazságot, hajhullást, sőt elhízást okozhat a pajzsmirigy alulműködés. Nekem pánikrohamok, szédülés is jelentkezett. Ha az első ellenőrzésnél jó, akkor is rendszeresen ellenőriztetni kell, mert akkor a legrosszabb, mikor kezd leállni és normál, alulműködés és tulműködés szakaszok valtogatják egymást.
4. martini64 (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. júl. 8. 17:54
Jól választottál. A gingko a keringés javításával a szervek vérellátását növeli, igy az egyensúlyzavarra is jó hatassal van. A pajzsmirigyed vizsgáltattad már?
3. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Hamzane85)
2018. júl. 8. 17:44
Inkább az agyműködést serkenti, tudtommal.
2018. júl. 8. 15:02

Szia!

A Ginko nem erre való, olvass utána.:)szerintem más ha nem is gyógyszer, de étrend-kiegészítő fog rajtad segíteni. Jobbulást kívánok!!

2018. júl. 8. 11:36
Sziasztok valakinek tapasztalata a ginko bilobával kapcsolatban szorongásra? Most a ginko biloba fokhagyma szelén króm kombinációt kezdtem el...sajna szorongásos szédüléses panaszaim vannak...valószínűleg egy három éve elkezdett fogi gátlótól mert minden akkor kezdődött. Most visszatértem a régi fogigátlóra de még előjön a szorongás sajna...nem tudom mennyi idő kell mire a régi leszek de azért is kezdtem el a ginko biloba szedését....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook