Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatok, de mégis szeretnék fogyni! fórum

Szoptatok, de mégis szeretnék fogyni! (beszélgetős fórum)


1 2
26. czifi (válaszként erre: 10. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 22. 15:36
Itt nem is arról van szó,h fáj vagy sem.Csak az ember lányának nem muszáj szülés után úgy kinéznie mint 1 malac.Különben meg mindenkinek az egyéni dolga.
25. czifi (válaszként erre: 22. - Macsusz77)
2008. ápr. 22. 07:40
Szia.Az én manókám lassan 5 hónapos,szopizik,nekem viszont 18-20 kg plusszom van.Segits nekem,mit mikor egyek,és mire tornáztál,h a tejci is megmaradt.Terhesség elött Norbi kid box-ra tornáztam,de úgy hallottam,h ugrálós tornát nem szabad a tejci miatt.Köszönöm a SEGITSÉGET. Üdv: czifi
24. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1. - 2ecfe1b5f5)
2008. ápr. 19. 20:37
figyelj oda, hogy mit és mennyit eszel, tarthatsz egy egészséges diétát, fogyassz sok folyadékot, gyümölcsöt és csökkentsd le a szilárd dolgokat - gondolok itt kenyérre, tésztára, kekszre ... - husit ehetsz változatlanul, amennyit akarsz, salátákat is
23. b46d5f17a9 (válaszként erre: 18. - Ritaanyu)
2008. ápr. 19. 20:34
azt azért tudod, hogy az aloe vera gyermekek számára nem ajánlott, mivel allergiás reakciót válthat ki náluk??
2008. ápr. 19. 20:25

Sziasztok!Az én kisfiam 15hónapos,és még esze ágában sincs abbahagyni a szopcsit.A lányom 4éves és addig szopott amig terhes nem lettem a fiammal.Szóval 4éve szinte folyamatosan szoptatok.Eddig mindig azt mondtam magamnak;majd ha abbahagyja.Na de mikor?20kg van rajtam,és már nagyon fájt a térdem,sokszor menni sem tudtam.Szóval egy hónapja elhatároztam.Na most!

Ha kevesebb lesz a tej sem olyan nagy gond.

Azóta nem eszem szénhidrátot,és minden este tornázom.Csodák csodája elindultak lefele a kilók,és a tej sem csökkent.

Sajnálom,hogy nem kezdtem el évekkel korábban.

Én is híztam a szoptatások alatt,de így utólag belátom,mert csak ettem amennyi jól esett vagy egy kicsit többet.

21. a9e1c02a7b (válaszként erre: 18. - Ritaanyu)
2008. ápr. 13. 09:53
Írnál még légyszi erről a Herbalife-ról? Hol lehet kapni, mennyibe kerül, milyen ízben van, melyik a legfinomabb szerinted, hány alkalomra elég stb.?
20. czifi
2008. ápr. 12. 11:09
szia uluru.Szeretném ha nekem is elküldenéd az étrendet,ami a szoptatás alatt fogyni vágyóknak jó.Előre is köszi.gerdus3@citromail.hu
19. Verka
2008. ápr. 12. 10:44

Hát sajnos lehet szoptatni és mellette hízni! :(((


Ritaanyu! Előtte én is herbalife-ot ittam, de szopi alatt nem mertem, hányszor iszod egy nap?

2008. ápr. 12. 09:58
herbalife shake!!!!!!!!!nagyon finom sok lesz a tejcsi tőle és nagyon jó minőségű lesz!és még fogysz is tőle!nagyon szupi termék! próbáld ki! nekem bejött!!!!
17. bobcsi2 (válaszként erre: 16. - Macska1201)
2007. nov. 5. 22:24
Azt hiszem az én kilóim magától nemfognak megindulni.Ahhoz valami nagy csodának kellene történi.Még minden egyes kilóval megkellet küzdenem keményen.
2007. nov. 4. 22:39
Ne aggódj,ha befejezted a szoptatást,akkor már könnyebben lemennek a kilók!Én az első lánnyal megúsztam 9-kg-mal a terhességet,ami a szülésnél le is ment!A 2. lánykámmal 30kg-ot szedtem fel,és jelzem nem zabáltam,az édességet sem szeretem.3 évig szoptattam,és másfél év kellett ahoz,hogy vissza alakuljak,bár nem nagyon tettem érte semmit,csak még kevesebbet ettem mint addig!Ám mikor már tök jó volt minden,akkor megjött a 3. lánykám is!Ő is 30kg-ot pakolt rám,és csak 9 hónapig szoptattam,szóval most kéne megindulnia a fogyikámnak,de még várat magára!Majd belehúzok,és szurkolok mindenkinek aki ebben a cipőben jár!
15. bobcsi2 (válaszként erre: 14. - Lily3)
2007. nov. 4. 22:25
Hát ilyen az én szerencsém!Énis híztam 8kg-ot,pedig nemis zabálok.Kenyeret eggyáltalán nemeszem már vagy 4 éve.Hogy mitől függ? Énis szeretnék választ kapni!!!
14. lily3
2007. nov. 4. 22:16
Az hogy lehet hogy valaki szoptat és nem fogy?Sőt valaki még hizik is.Számomra ez rejtély.Én szoptattam nagyon sokáig és peregtek le a kilók.Mitől függ ez?
13. bobcsi2 (válaszként erre: 3. - Uluru)
2007. nov. 1. 17:50
Léci nekem is küld már el ,nekem 2 éves a lányom és még 18 kg van rajtam,még mindig szopik.címem:bobcsi2@freemail.hu
2007. okt. 30. 11:09

Sziasztok!

Személyem az első baba után szerzett pajzsmirigy -alulműködés miatt hízott meg. Hát igen! Nem fogytam a szoptatástól, hiába vártam, inkább híztam. Azóta sorozatban még két gyereket szültem és 20 kg felesleg van rajtam. 4kg-ot sikerült leadnom egy kis odafigyeléssel és egy kis pajzsmirigy-túlműködéssel! Na persze így könnyebben ment!

Konkrét fogyókúrába nem kezdek még, mert volt, hogy nekiláttam és 2 nap után keveseb lett a tejecske. Még néhány hónapot várok (most 6 hónapos a babám), addig erőt gyűjtök és tájékozódok a különböző fogyókúrákról, de azután belevágok!

Különben egyszer már sikerült candida -diétával 18 kg-ot leadnom és annyit ehettem, amennyit akartam, de csak a diéta szerint!

Sajnos a mostani betegségemmel ez nem működik.

2007. okt. 30. 08:31

szerintem, kezdjétek el alkalmazni Norbi Update életmódrendszerét. Ebben minden szükséges tápanyagot megtatlálsz ami szoptatáskor szükséges a szervezetednek, amellet nem is megterhelő a család melletti főzés. Pl tudsz enni reggelire virslit T.k. kenyérrel, ebédre húst, pörköltet, pároltkáposztát, székelykáposztát, töltöttkáposztát, főzelékeket stb. Tej, joghurt,sajt. stb. Tehát szinte mindent ami egészséges!


Bocs! Káposztát nem, szoptatás alatt

2007. okt. 30. 07:20
Egyáltalán nem tartom jó ötletnek,ha valaki a szoptatás alatt a súlyával foglalkozik. Én már nem szoptatok 3 hónapja, most akarok nekiállni fogyózni,van rajtam kb. 15 kg plusz. Eddig se fájt...
9. petrikek (válaszként erre: 6. - M.bogyó)
2007. szept. 26. 11:43
Ez így igaz. Őrületes kalóriafelhasználással jár. Ha valaki szoptatás alatt odafigyel az étrendjére, sokat iszik, sokat sétál, tolja a babakocsit (esetleg emelkedőre is), akkor azoknak a kilóknak csak úgy le kell olvadnia. Egy a nehézség: az étvágy is megnő szoptatás alatt, így az önuralomra nagyon nagy szükség van.
2007. aug. 2. 08:47
Ez engem is érdekelne, ha valaki tud egy jó tippet...:-) megköszönném :-) fogytam már ugyan, de úgylátom megállt a dolog..:-(
7. erikpipi (válaszként erre: 6. - M.bogyó)
2007. júl. 24. 21:24
Biztos. Egyik barátnőm 15 kg-ot hízott a szoptatás alatt.
2007. júl. 24. 21:22
A legjobb fogyókúra a szoptatás!
5. veronika0982 (válaszként erre: 3. - Uluru)
2007. júl. 24. 21:08
Szia.Nekem 1éves a fiam,szülés után szépen lefogytam,de ahogy telt az idő szépen vissza jött rám 10kg.Még mindig szoptatok de valahogy le szeretném adni a felesleget.Ha megkérlek elküldöd nekem is azt a módszert ami neked segitett.Köszi előre is. Ezen elérsz : veronika0982@freemail.hu
4. k.henriett (válaszként erre: 3. - Uluru)
2007. júl. 24. 15:10

Szia!


Nekem egy 4 hónapos gyermekem van, és sajnos a szülés után maradt egy pár kiló rajtam. A bloggodban olvastam, hogy tudsz egy jó módszert. Szeretném ha elküldenéd nekem!

e-mail címem: k.henriett@freemail.hu

3. Uluru (válaszként erre: 1. - 2ecfe1b5f5)
2007. júl. 24. 09:11
Hét hónapos a kislányom, és rajtam közel 30 kg felesleg volt (nem a terhesség miatt, hanem az elmúlt 10 évben kúszott fel). Eddig már 10 kg-ot fogytam, és mellette szoptatok. Kaptam egy szoptatáshoz igazított étrendet, és mozgásjavaslatot (spinning, Duci tréning...) szakembertől. Ha gongolod, szívesen elküldöm, csak adj elérhetőséget!
2. Cinka (válaszként erre: 1. - 2ecfe1b5f5)
2007. júl. 17. 11:20
Szerintem ennyi kis súlyfelesleg nem okoz ilyen jellegű fájdalmakat még. A hátad a baba emelgetésétől is fájhat, vagy attól, hogy szoptatás alatt talán nem jól tartod a bébit, próbálj váltogatott pózban szoptatni. A lábad a melegtől is fájhat, nekem nem 3, de 30 kiló feleslegem van sajnos, de amíg nem volt ez a kuka meleg, nem is éreztem semmit, most meg a hőségben fáj a vádlim nekem is. Többet kell inni szerintem.Neked pláne a 3-4 litert is naponta!!! (nem pálinkából persze:DDD)És tarts esetleg egy ésszerű diétát, az nem megy a tejci rovására, ha csökkented a szénhidrátot pl. Meg a mozgás, torna stb, az nem túlzásba vive még tejserkentő is. Persze én ezeket mind nem csináltam, de tudom, hogy ez lett volna a helyes :D
2007. júl. 17. 11:14
3,5 hónapos a kislányom. Csak szopik. A terhesség alatt felszedett kilók nem igazán akarnak visszakúszni. Ez láb, térd, és derékfájást okoz, sajnos egyre gyakrabban. Sajnos már sem masszírozás, gyógyvíz, kenőcs sem segít. Óvatosan szeretnék 3-5 kg leadni úgy hogy a tejem ne apadjon el. Van valakinek javaslata? Köszönöm a segítségeteket!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook