Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoptatás alatt torna mellett enni: Béres A. Súlykontrollja, vagy Rubint R.update-je? fórum

Szoptatás alatt torna mellett enni: Béres A. Súlykontrollja, vagy Rubint R.update-je? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 4. 11:33
Én is szoptatok, nekem is le kéne adnom majd 5-6kg-t, de most nem szabad! Még a tornától is félek!Most az az első, hogy a Pici tudjon szopizni!Szerintem te se diétázz most, max egy-két apróság: én nem eszek édességet, csak ásványvizet iszom, max este ne egyél már zsíros, hízlaló kajákat, csak zöldséget és gyümit.
8. c95c921ae7 (válaszként erre: 6. - 064209f635)
2010. jan. 4. 11:33
Mikor szültél?
2010. jan. 4. 11:32
Pont elég ha tornázol..A szoptatás elég sok kalóriát kivesz belőled, ne diétázz, mert elapad. Én összeettem mindent, és 2 hónappal szülés után vékonyabb voltam, mint valaha-a szoptatás miatt.
2010. jan. 4. 11:32

Nekem terhességi cukrom volt és szülés után is 6 hétig tartanom kellett volna a diétát, de nem tartottam hanem eszek rendesen és így sincs tejem:(

Csak negyed annyi, mint amennyi a babámnak kellene...

De kíváncsi lennék hogy ha tartottam volna a szigorú diétát akkor mennyi lenne, mert akkor biztos arra fogtam volna hogy , mert nem eszek rendesen...

2010. jan. 4. 11:31
szoptatás alatt diétázhatsz,csak épp normál úton étrend változtatással.Egyél mindent,csak a mennyiségen és a gyakoriságon változtass.5 ször mint a babák:)
2010. jan. 4. 11:31

én is úgy tudom, hogy nem szabad terhesség+ szoptatás alatt se diétázni se méregteleníteni!

de ha már jobban akarsz étkezni, egyél több gyümölcsöt, zöldséget, semmi cukrot (helyette méz vagy stevia)

2010. jan. 4. 11:27
És azért nem szabad diétázni, mert elapad a tejed!
2010. jan. 4. 11:27
Szoptatás alatt nem szabad diétázni! Nagyon fontos, hogy szénhidrátokat is egyél. Majd ha abbahagytad a szoptatást, akkor kezdjél fogyókúrázni.
2010. jan. 4. 11:25
Szoptatás alatt torna mellett enni: Béres A. Súlykontrollja, vagy Rubint R.update-je?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook