Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú, beteges, boldogtalan, magányos vagyok! fórum

Szomorú, beteges, boldogtalan, magányos vagyok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 3. 21:47
Mindig pozitivan állni mindenhez es leszarni ami nem jó. Elmúlik....gondolj erre, minden rossz elmúlik. De tenni kell. És merni kell meglépni dolgokat. Hajrá !!
17. Violet18 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 3. 21:45
Hát engem rohadtul boldoggá es kiegyensúlyozottá tud tenni. Ezért is dolgozok jutalekos rendszerben, határ a csillagos ég 🤑🤑🤑
16. Cidanoi (válaszként erre: 14. - Ildi992)
2022. okt. 1. 21:22
Kis faluban laktam, sok magányos ember lakja. Alakítottak egy kórust, egy egyesületet. Sokan vannak, sikeresek, és sok barátság és szerelem is született már ott. Összejárnak, próbálnak, utaznak, és lett egy csomó egyéb közös program is. Csak egy példa. Van más egyesület is :)
15. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 21:05
Magányos vagy, ami miatt, szomorú, boldogtalan és beteges. Keresni kell közösséget.
2022. okt. 1. 17:59
Pénzért nem lehet barátokat venni. Szörnyű az amikor nincs kihez szólni, nincs kihez beszélni. Könnyű azt mondani, hogy menjen el, ide oda amoda. Az emberek nem nagyon barátkoznak idegenekkel. Lásd, ahol még együtt vannak az emberek, pl munkahely ott is széthúzás megy. Elmagányosodás sajnos társadalmi jelenség. Végre össze kéne fogni, és nem a másikat kritizálni, hogy te tehetsz róla. Ez nem biztos. Egyre többen nem vállalnak gyereket, és bizony egyedül maradnak, pláne ha még egyke is. Sok minden közrejátszhat még. Egy jó szó, többet ér mindennél.
13. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Mimóza07)
2022. okt. 1. 17:45
Engem ösztönöztél, köszönöm..-)
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 17:43
Már csak én hiányzom az életedből..-))
11. syria (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 15:10

Gondolom (nem tudom miért), 50+-os vagy. Ha körülnézek az ismerőseim között, idősebb korban szinte nincs is ember, aki nem beteges. De sok fiatalabbnak is van bőven nyavalyája, mégis tudnak örülni az életnek, élvezik a napjaikat. Lehet, hogy az egészségeseknek meg az a problémájuk, hogy sok minden hiányzik az életükből. Ismerek valakit, akinek mindene megvan, ráadásul a saját erejéből (a betegségeit okosan kézben tartja), mégis boldogtalan azért, mert nem becsüli magát, azt, amit elért. Hiába értékes ember valaki, ha nem hisz magában.

Mit értesz magányosság alatt? Azt, hogy nincsen párod, gyerekeid/rokanaid/barátaid akikkel napi szinten tudnál kommunikálni?

10. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 14:39

Amit gondolsz magadról, azzá válsz.

..amit érzel, azt hívod az életedbe.

..amit elképzelsz, azt teremted.

Át kell írni a forgatókönyvet! 🙂

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Mimóza07)
2022. okt. 1. 13:54

Egyáltalán nem biztos, hogy depresszióról van szó. Lehet, hogy csak sok-sok megfázás, az is lehet, hogy egy jól szinten tartható gyógyíthatatlan betegségről van szó, pl. pajzsmirigy, de akár mozgást korlátozó ízületi problémák is lehetnek, ami miatt rosszul érezheti magát, mert fájdalmai vannak.


És még sorolhatnánk....

2022. okt. 1. 12:57
Jól van, én csak ösztönzőleg akartam hatni. :) Dobni egy mentőövet, de ezek szerint nem jött be. Sajnalkozni nem akartam, fölösleges. Ha egy depisnek azt mondod de sz*r életed van barátom, akkor ő tényleg elhiszi hogy az van neki. Közben meg lehet jobban él mint a 80 %-unk, csak vmiért még se tud neki örülni. De hát annyi mindennek lehet örülni.. Csak keresni kell az alkalmakat. Vagy belemélyedünk az önsajnálatunkba, aztan a kutya se húz ki onnan bennünket. Szépen, csendesen várjuk meg a megváltó halált.
7. Channa* (válaszként erre: 5. - Mimóza07)
2022. okt. 1. 12:42

Pénzen nem lehet venni egészséget:(


Ha a betegsége nem súlyos, nem korlátozza a mozgásban, akkor esetleg van kiút a többiből, akár pénz nélkül is, hiszen ahhoz nem kell pénz, hogy ismerkedjen, barátokat, társat találjon. A szórakozáshoz már kell némi anyagi ráfordítás...

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Mimóza07)
2022. okt. 1. 11:56

A pénzzel még nincs semmije, ha nincs egészsége. A pénz segít a boldoguláshoz, de boldoggá nem tesz.

Ha boldoggá tenne nem lenne annyi csilliárdos is öngyilkos.

2022. okt. 1. 11:49
Ha pénzed van, mindened van. Tudsz menni szórakozni, ott meg feltudsz szedni embereket. Akkor mi a bajod? Szedjed már össze magad, csaje :D
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 11:22

A magány depresszióssá tehet, az beteggé.


Ezen akár segítséggel, de csakis önmagad tudod kihúzni ebből a helyzetből.

2022. okt. 1. 10:54

Én itt 1 nagy problémát látok...


Betegesség mit jelent?


A többi rajtad múlik, neked kell változtatod az életeden és hozzáállásodon!


Sok sikert!

2022. okt. 1. 10:32
Más mindenem megvan,de ezek nélkül,ha úgy vesszük, Életem sincs!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook