Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú vagyok fórum

Szomorú vagyok (beszélgetős fórum)

1 2
52. semleges (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 05:41
Vagy a mai naptól!
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Szotyi87)
2020. dec. 27. 21:20
Itt a legjobb alkalom a diétára és a sportra! január 1 vagy inkább 4! : ) csak szólok a Karácsonynak az idén VÉGEEEE!
50. zsana0 (válaszként erre: 41. - Szotyi87)
2020. dec. 26. 13:11
Sajnos igen Nehéz nagyon, de ne add fel. Lásd még minden napban a szépet... Mondom én... 🤣🤣
49. Szotyi87 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 26. 10:17
Igen! Szeretem magam, bár jó lenne ha még tudnék egy picit fogyni. 🙂 Nem vagyok kövér, de sportosabb testalkatot szeretnék.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Szotyi87)
2020. dec. 26. 09:47
Te magadat szereted? Becsülöd? Mert amig az ember őszintén nem szereti magát addig más se fogja. ezt mondják az okosok
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Birebora)
2020. dec. 26. 09:46
Nem könnyű. Mert felnagyítja az ünnep a fájdalmat vagy a magányt. Szimpla hétköznap ez működhet.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2020. dec. 26. 09:45
Persze ez így van, de ilyenkor a legtöbb ember magába zuhan, a lelki segély központokat is ilyenkor hívják a legtöbben és még az öngyilkosságok száma is megnő. Ez az ünnep nagyon felnagyítja az érzéseket. Kevés az az ember akinek olyan erős a személyisége, hogy ezen könnyen átlendül. 100 ból,1.
45. Szotyi87 (válaszként erre: 43. - Be95e6ff22)
2020. dec. 26. 06:34
Igyekszem mindig előre tekinteni, és új célokat kitűzni magamelé. Nem vagyok mindig ilyen hadiviselt állapotban, hálla az égnek az esetek 90%-ban erős vagyok. De amikor több tényező közrejátszik, megreccsenek. Mik ezek a tényezők? Haláleset, érdekemberek, barát elvesztése, zátonyra futott kialakulóban lévő kapcsolat. Viszont örülök hogy egészséges vagyok, van hol laknom, van mit ennem, és még sorolhatnám. De az tény hogy ez a karácsony alaposan el lett cseszve. Mindegy! Lesz jobb is... Sokkal jobb!!!
44. birebora (válaszként erre: 32. - Pteri)
2020. dec. 26. 06:12
Ez nagyon jó. Valahogy így kellene az embereknek az agyukat, lelküket beállítani. Tudom nem könnyű. Ez a félig tele vagy félig üres pohár esete. Meg kell tanulni örülni annak ami van, nehogy az élet elvegye és örüljünk annak ami volt. Jó megtalálni a mindennapokban az apró örömöket mert bizony nem mindig természetes a jó.
43. be95e6ff22 (válaszként erre: 41. - Szotyi87)
2020. dec. 26. 06:10

Harminc felett ismertem meg a párom...Ha tudnád,hogy addig hányszor éreztem ugyanezt,amit most leírsz...Hányszor sírtam álomba magam,és hányszor kértem az istent,hogy valahogy adjon jelet,mi a célja velem,készüljek-e arra,hogy egyedül élem le az életem,vagy lesz párom.

Most egy nyolcéves kapcsolatban vallom,hogy mindenki megtalálhatja a párját.Függetlenül a “csomagtól”,amit magunkkal cipelünk a lelkünkben,mindenkinek megvan az esélye,hogy normális kapcsolata legyen.

De hinni is kell ebben,mert a szkepticizmus és önsajnálat nem visz előre.

42. birebora (válaszként erre: 41. - Szotyi87)
2020. dec. 26. 06:10
Mi történt tegnap este? Ha itt keseregsz nem fogsz előbbre jutni. Aztán ki tudja, ez többnyire egy női oldal hátha van itt egy facér korodbéli nő akivel egymásra találtok. Járj nyitott szemmel és füllel. Jövőre már biztos nem leszel egyedül karácsonykor, de lehet, hogy már húsvétkor sem:)
41. Szotyi87 (válaszként erre: 40. - Zsana0)
2020. dec. 26. 05:58
Tegnap este történt egy olyan dolog, amelyre azt mondtam hogy ez már mindennek a teje. Szerintem ma is kocsikázni fogok és sétálni mert egy itthon egyedül befogok csavarodni. Szerintem egyedül fogok megöregedni, és megdögleni. Ha isten szeret, láthatta hogy mennyi mindent kellett átélnem mennyi mindenen mentem keresztül. Gyöztesen jöttem ki a dolgokból, de nem voltam eleget kitéve szenvedésnek? Jó lenne ha végre nem csak a sza..r emberekkel tenne jót az Isten hanem rám is figyelne. Mit értek sza..r ember alatt? Kábitószerezik, veri a párját, a gyerekét, hütlen, és még sorolhatnám. Ezek kapnak családot....
40. zsana0 (válaszként erre: 39. - Szotyi87)
2020. dec. 25. 19:02
Meg fogod találni. Isten mindenkinek a jót akarja. Én is várok.
39. Szotyi87 (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2020. dec. 25. 17:58
Hállás vagyok mindenért amit idáig elsikerült érnem. Ez örömet jelent számomra, viszont jó lenne egy társ akihez tartozhatnék ebben a nagy világban..
2020. dec. 25. 17:20

Nem kell annak keseregni aki egyedül tölti a karácsonyt. A saját lelkünkben minden nap megtalálhatjuk az ünnepet.

Tudog ki a boldog ember? Az aki hálás. Folyamatosan érzi lelkében a hála érzését. Egész évben. Ha szomorú vagy, keress valamit amiért hálás lehetsz. Hamarosan keresned sem kell, mert mindig lesz valami. :)

Olyan szerencsések vagyunk, hogy arra gondolhatunk amire csak akarunk. Ha jól akarod érezni magad, ne sok időt tölts a szomorúságod tárgyával. Gondolj szép dolgokra, és legyél hálás!

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Szotyi87)
2020. dec. 25. 17:02
Örülök! Én is!
2020. dec. 24. 22:25
Nehéz volt tulélnem ezt a napot de néhány kőnny kiséretében sikerült. 😔😪
2020. dec. 24. 09:57
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek!
34. P.angi.88 (válaszként erre: 33. - Szotyi87)
2020. dec. 24. 05:05
Találd meg a boldogságod!!! Azért vigyázz magadra vezetés közben! 🙂
33. Szotyi87 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 03:40
Kapcsolataim során, senki nem kérdezte meg hogy és én mit szeretnék? Mindig addig voltak kedvesek, amig érdek füzödött hozzám, aztán amikor szárnyra kaptak mellettem, vége lett... Sokan mondták már hogy tul jó ember vagyok. Most mit csináljak? Az élet nevelt ilyenné. Sok nő hisztizik hogy nincsen olyan férfi aki tudná szeretni, ha megkapja, lelép. Ismertem egy srácot, az ütötte verte a nőket, mégis imádták. Akor kiknek az agya beteg?
32. pteri (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 22:34
Nem kell habosan boldognak lenni. Most lehet örülni, hogy pl.nem vagyunk betegek, vagy túléltük, akármi, de itt vagyunk egymásnak. Gyerekkoromban örültem, hogy suliszünet van, lehet sokáig aludni. Most 3-ból 2 napig dolgozom. Ez azt jelenti, hogy van munkám és nem vagyok táppénzem. Amikor egyedül éltem, örültem, hogy hazamehetek a szüleimhez. És saját kis karácsonyfám lehet. Nem voltam éppen boldog , de nem is akartam szomorkodni.
31. 083bf9bf2f (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 22:30

Nem idilli senkinek sem. Nincs olyan, hogy minden jó legyen és szép. Anyukám most tesómékkal ünnepel, mert nem akar utazni a vírus miatt, kicsit tart ettől. Én meg több száz km-re vagyok. Ez lesz az első Karácsonyunk, apa nélkül. Augusztusban hunyt el. :(

De, ettől függetlenül várom az Ünnepet, szerencsésnek érzem maagam. Van egy csodás otthonom, szerető férjem, két mókamiki kutyusom, anyukám, tesóim, unik, rokonok...nagy család vesz körül, hálás vagyok, hogy ők vannak. :)


Kitartást, remélem lesz azért valaki, akivel legalább telefonon, interneten beszélhetsz! :)

30. P.angi.88 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 21:58
Kaptam ma egy jó hírt... ez már valami! 😃
29. P.angi.88 (válaszként erre: 14. - Pteri)
2020. dec. 23. 21:57
Nagyon örülök, hogy ilyen kellemesen telnek nálatok az ünnepek. Sajnos mi elég sok dolgon mentünk már keresztül, de mindig itt voltam nekik. Sajnos minden család más. Attól a magunk módján szeretjük egymást. Itt nem lesz csöpögős, liszttel bekenem a nózid sütés-főzés..... ez van!
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 20:59
Sanálom. Nem hittem volna, mikor ezt a fórumot elindítottam, hogy lesz olyan aki őszinte lesz. Köszönöm! Nehéz volt az év. A fiataloknak és főleg a dolgozó emberek számára, és hol a vége. Bízz Te is a Csodában! ahogy írsz, alapból erős lehetsz, csak kifogytak teljesen a szeretet tartályaid.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - P.angi.88)
2020. dec. 23. 20:57
Remélem azért történik Nálad is egy kis Csoda.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Pteri)
2020. dec. 23. 20:56
Ha ők se boldogok, akkor hogy adjon? Törődést biztos, hogy ad. De egy nem boldog ember hiába örül, úgyis érzi a gyerek, hogy nem őszinte.
25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 24. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 20:43
Válaszoltam is! :)
24. Szotyi87 (válaszként erre: 23. - 8d00a82c06)
2020. dec. 23. 20:43
Írtam üzenetet, olvasd el. Gőzöm sincs meglaptad e, nem ismerem ugy a hoxa-t mint a tenyerem. :)
23. 8d00a82c06 (válaszként erre: 22. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 20:39

Egy frászt!

Ki tudja, hogy találtok rá az igazira, lehet így! 😉

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook