Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú vagyok fórum

Szomorú vagyok (beszélgetős fórum)

1 2
22. Szotyi87 (válaszként erre: 21. - 8d00a82c06)
2020. dec. 23. 20:37
Ohh... Köszönöm... biztos szakadna a röhögéstöl hogy egy Hoxa-an írogató sráccal hozod össze. 😃😃
21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 20:32

Van egy válófélben lévő unokanővérem!

Mind a ketten az igazit keresitek! 😉

Ha gondolod..

20. Szotyi87 (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2020. dec. 23. 20:29
Őszinte részvétem. Nem tudom mi lesz, de egy biztos... Iszonyat egyedül vagyok. Nem vagyok egy szégyelős tipus, oda merek menni ahóz a lányhóz aki tetszik, és lemerem szólítani.. De a mai nőkben hatalmas egó van. Mindjárt 34 éves leszek, de a fene se gondolta volna hogy itt leszek és a hoxa-ra írogatok....
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 20:02

Nagyon sajnálom ami veled történt.

Tudom mit érzel! Egy hónapja veszítettem el az Édesanyám.

Örülök, hogy nem piálsz!

Ugyan engem nem hagytak el, de elhiszem hogy nagy fájdalom volt.

Hidd el, hogy el fog jönni a pillanat amikor csupán aggódásból lesz hatalmas üvöltözés, de ahhoz az kell hogy ne add fel!

Mindenkinek meg van a párja valahol!

18. Szotyi87 (válaszként erre: 17. - 8d00a82c06)
2020. dec. 23. 19:58
Kifejtem. 2017-ben meghalt édesanyám, egyuttal elhagyott a párom is, lelépett külföldre egy pénzes pasival. Telt mult az idő lassan kezdtem kijönni a szomorúságból. Megismerkedtem egy hölgyel... ismerkedési fáziban vagyunk még, de van egy sanda gyanum hogy már megint gebasz van, ugyanis nem töltjük együtt a karácsonyt. Amikor édesanyám meghalt, és elhagyott a párom is, egyre többett kezdtem inni... egyszer csak észbe kaptam, hogy mit müvelek????? Ha rászokok a piára, az egyenlő azzal hogy indulok lefelé a leejtőn. Akor fogtam, kiöntöttem a piát. A pia az semmit nem old meg! Édesanyám után egy kósza vasat sem örököltem, mégis van saját házam, és kocsim amit a magam erejéböl valósitottam meg.... Hállát is adok érte az Istennek... Miért akarok menni, és menni? Mert az étel sem esik jól.. se a pia... Mire vágyok? Egy igazi szivböl jövö ölelésre ahol a lány tekintetében látom hogy szeret engem, és nem egy aranyásóval van dolgom. Semmit nem kérek karácsonyra. Csak egy lányt akihez tartozhatok ebben a hatalmas világban, egy lányt félt engem, egy lányt aki leszid mert aggódott értem. Nem vagyok én gazdag ember, csak ennyit kérek az istentöl hogy legyen egészség, és egy társ aki elött nem lehetnek titkaim, és a lelkem titkos kódját is felfedhetem elötte.. Ezért akarok menni, és menni hogy ne zuhanjak magamba.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 15. - Szotyi87)
2020. dec. 23. 19:32

De miért akarsz vezetni holnap?

Oké, pasi vagy nem fogsz habos kakaóval a tv előtt pityeregni, de a meleg otthon valami film kajával az ölében jobb lenne.

16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 19:30
Pocsék lehet így érezni.
2020. dec. 23. 19:15
Elég pócsék karácsonynak nézek elébe. Nincs senkim! Nincs családom, a bárátok meg a családjaikkal karácsonyoznak. Mi a tervem? Fullra tankolom a kocsim, és megyek, megyek, és csak megyek.... Bárcsak lenne egy lány aki azt mondaná hogy én vagyok a legcsodálatosabb ajándéka számára karácsonyra... De szerintem ilyen nem létezik. Ha megis, akor talán arra vár hogy megdögöljek.
14. pteri (válaszként erre: 6. - P.angi.88)
2020. dec. 23. 18:49
Akkor ez csak rajtatok múlik. Hogy mondhatod, hogy nincs normális, szerető családod, amikor azt írod, hogy van egy férjed és 2 gyerek? Nektek kellene átadni a gyerkőcöknek azt a szeretetet, karácsonyi hangulatot, amit hiányolsz, hogy 20-30 év múlva ők is át tudják adni a saját gyereküknek. Nálunk sincs semmi extra, és nem is hiányzik a szélesebb rokonság összejövetele az idén, mert nem is ez a fontos. A kislányom 11 éves. Már ebben az évben ő figyelmeztetett, hogy fel kellene díszíteni az adventi koszorút. Előszedte a kis asztaldíszeket, várta, hogy menjen a mamához mézest sütni. Becsomagolta az egész család ajándékát. Most beszéljük mit főzzünk holnap együtt? Ezek olyan kis dolgok, amiket nálunk karácsonyi hangulatot teremtenek és nem rongyrázás, nem kerül vagyonokba, nem posztoljuk ki a fb-ra. Nem utáljuk ezek miatt az ünnepet, hanem együtt várjuk.
2020. dec. 23. 18:38
Van itt olyan, aki egyedül karácsonyozik? A vírus miatt vagy mert nincs kivel tölteni...
12. Banános Zselé (válaszként erre: 2. - P.angi.88)
2020. dec. 23. 17:59
nem mindennhol a pénzről szól, de az is kell hozzá az tény
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:55

Nekem nincs 10 perce hogy üvöltöttem egy sort! 😂

Ez van.... Lesz még rosszabb is.

Az egész élet egy hullámvölgy.

Nem mondom, hogy nincs szeretet, jó szó. Mert van.

Csak van mikor az ember azért nem veszi észre, mert ő maga elutasító!

A nap mindig kisüt, csak lehet hogy kicsit várni kell rá!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - P.angi.88)
2020. dec. 23. 17:47
akkor akár jól is lehetnétek! Nálunk is olyan kevést családtag van már és az is harcban
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2020. dec. 23. 17:46
Pedig az nem jó! Két napja én is üvöltöttem! :/ úgy kifáradtam tényleg csak egy kis szeretet kéne és egy jó szó!
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:38

Idilli, egy frászt!!!

Nehogy elhidd hogy mindenki csak vigyorog, mindig boldog, nincs vita...

Ez a közösségi oldal, nem a valóság!

Most én sem várom, semmi hangulatom.

Idegbeteg kezdek lenni, de tesznek is azért hogy idegbeteg legyek..

7. 75461d75fe (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:33
Nem várom. Ugyanolyan nap lesz mint a többi.
6. P.angi.88 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:33
Családom van. Egy 12 éves lányom, aki tojik rá, hogy Karácsony meg ezaz...a nevelt fiam 17, ő meg csavarog.... a férjem sem várja, herótunk van tőle. Szüleim rég elváltak, bár velük majd találkozunk, szeretjük őket. Anyósom messze lakik, apósom (ők is elváltak) meg kifogott egy pénzéhes nőt, aki csak a saját gyerekeivel foglalkozik. Szóval négyen leszünk, de senki nincs lázban....
5. 75461d75fe (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:32
Van ami csak látszat...
2020. dec. 23. 17:30
Az a furcsa, hogy ahogy látom meg hallom az embereket, olyan hihetetlen, hogy mindenkinek idilli az élete a családja..furcsa.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - P.angi.88)
2020. dec. 23. 17:29

Sajnálom és megértelek!

Nekem is rég volt jó. Mikor olvasom az idézetet, hogy a legnagyobb ajándék az együtt töltött idő. Hát, igen összeszorul az ember szíve.csak legyen kivel tölteni, aki normális. valakivel azért találkozol? Vagy beszéltek telefonon ismerős, barát, bármi..?

2. P.angi.88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:23
Szia! Utálom ezt az egészet! Csak a pénzről szól már meg ki mit vesz meg stb. A legutolsó jó Karácsonyom még kisgyerekkoromban volt. Annak már kb 28 éve... alig várom, hogy lecsengjen és minden a régi legyen!
2020. dec. 23. 17:10

Nem érdekel ez az egész Karácsony.

ezt nem érti meg az, akinek szerető összetartó családja van. És tényleg őszinték. Van itt olyan, aki szintén nem várja a Karácsonyt? Mit fogtok csinálni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook