Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolizási szokásaitokról egy pár kérdés? fórum

Szolizási szokásaitokról egy pár kérdés? (beszélgetős fórum)


1 2
17. énvagyokaz0 (válaszként erre: 7. - Daphnee)
2013. márc. 30. 14:40
Umokahúgom részt vett egy ilyenen. Sárga lett, bőrradírral sem tudta leszedni, 2500 forintot fizetett érte. A hétvégi családi összejövetelen úgy nézett ki, mint egy pöttyös labda :)
16. énvagyokaz0 (válaszként erre: 6. - Mézgapaula)
2013. márc. 30. 14:38
Egy párszor már megkaptam, hogy milyen fehér vagyok, ezért is gondoltam erre. Már rég el szerettem volna kezdeni, ez már csak egy plusz okot ad rá.
15. énvagyokaz0 (válaszként erre: 4. - 171925f409)
2013. márc. 30. 14:36

Köszi szépen. Nem gondoltam, hogy túlzásba viszem, csak hogy ne legyek ennyire hullafehér.

Akkor az ergoline gépek jók?

14. énvagyokaz0 (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2013. márc. 30. 14:34
Nyáron én is ezt tettem, míg nem volt munkahelyem. De most (remélem) erre nem lesz időm az idén, ezért szeretném elkezdeni.
13. Lili85
2013. márc. 30. 14:28

Sziasztok!

Én csak csoki szoliba járok, én kreolabb bőrű lány nő vagyok,régóta szolizok, igaz előjött egy jó pár szeplőm...de ha kifakulok, az is elmúlik, én már kb 12 éve járok. Heti 1*9 percre, és szép színem van. Nem szabad túlzásba vinni, de egy kis alapszín nem árt.

12. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Énvagyokaz0)
2013. márc. 30. 14:25
Nos ,szoli!Sokat jártam,ma már nem igazán. Szeplős vagyok bár lebarnulok.De sztem ,nem igazán jó.Mert nem igen jó szokás,persze függőséget is okoz.Sosem látod elég barnának magad.De nekem heti három volt az átlag.Az normál?
2013. márc. 30. 14:22
Én is fehér bőrű vagyok, életemben kétszer-háromszor szoliztam, nekem nem jött be. Egyszer véletlenül nyitva hagytam a szemem, és nézelődtem, míg le nem járt az időm, aztán este mérhetetlenül rosszul éreztem magam, szédülés, hányinger, fejfájás-mint aki napszúrást kapott. Legközelebb elpanaszoltam ezt a szolisnál, és psilogtak, hogy ilyet még nem hallottak... Gondoltam, én nem vesződöm ezzel a hülyeséggel többet. Azóta nem voltam. :)
10. 171925f409 (válaszként erre: 9. - Daphnee)
2013. márc. 30. 14:22
Akkor olyasmi nekem is:((Nagyopn zavaró ám és azt mondták van ilyen fehérítő vagy milyen krém de nem hiszem benne.:((
9. Daphnee (válaszként erre: 8. - 171925f409)
2013. márc. 30. 14:20

Nekem inkább egybefüggő szabálytalan nagyobb foltok :(( De az anyajegyeim is megszaporodtak, pedig nekem se volt sok.

Az biztos, sok galibát okoz.

8. 171925f409 (válaszként erre: 7. - Daphnee)
2013. márc. 30. 14:16
Akkor valszeg nekem is azok vanak:((Ilyen mini szerű anyajegyek? (bőr felszinnel egy sikban?)
2013. márc. 30. 14:15

Én már évek óta nem járok, bánom hogy régebben sokat szoliztam. Az arcomon keletkeztek májfoltok, amiket SOHA nem lehet eltüntetni. A szolárium nagyban hozzásegített...

A helyedbe mást választanék. Nem voltam még, de pl ez a testfújás szimpatikusabb. Idővel lekopik az is.

6. mézgapaula (válaszként erre: 3. - Énvagyokaz0)
2013. márc. 30. 14:08

Szia, szerintem ha elvárják, hogy adj magadra, azon nem kimondottan a szolizást értik...

Nekem is nagyon fehér a bőröm és a kozmetikusom sem ajánlotta a szoláriumot, pedig ezzel a saját üzletét rontja.

2013. márc. 30. 14:05
Bocsi: "Én éveken keresztül szoliztam" az első mondatban ez akar lenni.
2013. márc. 30. 14:04

Én éveken keresztül nyapozta nem mindig ritkán.Klentem magam előtte amit adtak ott fényvédőt.

Azóta tele vagyok ilyen apró kis pigment foltokkal:(((Nem ajánlom a szolit szét ba.zta a bőrömet egy pötty nem volt rajtam évekkel ezelőtt most meg ha látnád meg mondta a bőrgyógyász a szoli tette ezt meg persze a napozás is okozhat ilyen.


Szóval csak óvatosan mert ha elöjönnek a foltok azok soha sem múlbak el többet.Elrondítják az embert.


Ergoline gépeket használtam ügyeltem arra,hogy csak jó helyre menjek.

2013. márc. 30. 13:56

El szeretném kezdeni, mert nagyon fehér bőröm van, az ereim is látszanak a lábamon. Eddig nem zavart (olyan nagyon), de most egy olyan helyre kerültem, ahol megkívánják hogy adj magadra.

Meg szeretném kérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy hogyan csinálják ezt az egész rituálét!

Milyen krémet használtok, hogyan kenitek be magatokat (főleg a hátatokat) szoli előtt? Hány perccel kezdtek? Hogyan növelitek? Hetente hányszor mentek? stb.

Illetve az Ergoline szalonokról, ha lenne vélemény, azt is szívesen olvasnám!

2013. márc. 30. 13:55

Inkább délelőtt és késő délután napozok egy kicsit!

A szoliról tús sok rosszat lehet hallani...

2013. márc. 30. 13:53
Szolizási szokásaitokról egy pár kérdés?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook