Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolizási szokásaitokról egy pár kérdés? fórum

Szolizási szokásaitokról egy pár kérdés? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 12. 17:53
Csajok nem tudom sajnos, annyit tudok, hogy Szlovákiában két db van mégcsak belole és egyiket lehozta ide a dokim, sajnos googlen sem találtam meg van e Magyarországon :(
46. 7d5797ce0c (válaszként erre: 44. - Crystall)
2013. ápr. 11. 08:03
engem is érdekelne ez a gép!mint írtam én ész nélkül szoliztam,és meg is látszik a bőrömön!hol van ez a gép?
45. 171925f409 (válaszként erre: 44. - Crystall)
2013. ápr. 9. 11:22
Nem tudom Szegeden is van e ilyen gép:))
44. Crystall (válaszként erre: 43. - 171925f409)
2013. ápr. 9. 08:57
Igen, többfajta program van a gépen. Eltünteti a hegeket, ráncokat, pigment foltokat, szeplöket, kinövéseket, piros foltokat (nem tudom ennek a pontos orvosi nevét)szóval egy nagyon jó, új gép. Engem Pesten egy lézerklinikán nem is vállaltak, mondták, hogy maximum kimetszéssel lehet eltüntetni akkor meg ugye azért maradnának hegek rajtam. Ez a gép leradiroz 4 réteget, kis var képzödik a helyén ami leesik és ott az új bör, alig várom a végeredményt :)
43. 171925f409 (válaszként erre: 42. - Crystall)
2013. ápr. 9. 07:24
Oké:)És a pigment foltokra is jó ez?
42. Crystall (válaszként erre: 41. - 171925f409)
2013. ápr. 8. 17:50
Megjottem :) Atom nevezetu uj fajta géppel elsore 40 db szeplot szedtek le rolam, igaz nem volt olcso de a doki adott kedvezményt, fájdalmasnak végképp nem mondanám inkább kicsit csipett. Meglátjuk, hogy fog gyogyulni, képeket ha érdekel teszek fel a naplomba :)
41. 171925f409 (válaszként erre: 40. - Crystall)
2013. ápr. 4. 10:53
:)
40. Crystall (válaszként erre: 37. - 171925f409)
2013. ápr. 4. 10:36
Hétfön megyek, utána mindenképp irok :)
39. Meababa (válaszként erre: 38. - Énvagyokaz0)
2013. ápr. 2. 19:01

Szia :)

Nos, egy Ergoline szalont üzemeltetek, és ahogy előttem is írták, a mértékletesség, illetve a tudatos szoláriumozás a lényeg.

Sokszor elképedek, hogy nem fogadják meg a tanácsunkat, mert hisz kispista is a csokicsőbe volt x percet, azt mondta az a jó, én is oda megyek.

Az lényegtelen, hogy kispista normál, vagy eleve barna bőrű és az adott illetőt meg rommé égeti.

Ha fehér bőröd van, kizárólag Eu. csővel szerelt gépet ajánlanék, ahol ha valóban Eu. csöves, megégni lehetetlen.

Nagy sikere van nálunk, imádják! Ha bármi kérdésed van, privátban is nyugodtan!

2013. márc. 31. 13:15
Köszi lányok mindenkinek :)
37. 171925f409 (válaszként erre: 34. - Crystall)
2013. márc. 31. 10:46

:(((Sajnálom,hogy neked is ilyen a bőröd:((

Majd azért írj ha sikerült eltüntetni pár foltot:))

2013. márc. 31. 10:39
ne szolizzazok.:) Csúnya vén banyák lesznek az agyonszolizozz nők.Tele ránccal.Sok 18 éves úgy néz ki,mint egy 28. Ráadásul már nem is divat.
2013. márc. 30. 23:34

Óvatosak legyetek, Ausztrália egyes részein már betiltották a szoláriumokat.


[link]

34. Crystall (válaszként erre: 28. - 171925f409)
2013. márc. 30. 23:27
Szia, teljesen igazad van, sajnos nekem pont ilyen pigmentfoltjaim vannak foleg a hasamon és hátamon a szoli miatt. Lézerrel sem akarták eltuntetni sehol de most bejott egy uj gép jovo héten megyek kiprobálni, amit lehet eltuntetnek vele, megkeseritik az életem, bár soha ne szoliztam volna :( inkább egy kis onbarnito és nyáron a napocska
2013. márc. 30. 21:37
én kimondottan szoli elötti krémet szoktam!?)utánna egy jó zuhany és testápoló!(nívea)
2013. márc. 30. 21:29
Szerintem ésszel lehet! Rövid időre befeküdni, hetente egyszer max. És nagyon fontos a bőrápolás, én körömvirág krémet használok testápolásra pont a szoli miatt.
2013. márc. 30. 21:19
én nagyon régen jártam,de most újra szeretnék menni.csak ésszel lehet szolizni,hát én ész nélkül jártam.de azt vettem észre,hogy a közérzetem is jobb volt,és mintha fogytam volna tőle.rendesen égette a zsírt.szerintem járjál,de csak ÉSSZEL!!!!:)
2013. márc. 30. 21:13

én évek óta járok,kisebb-nagyobb megszakításokkal,mostanra már csak 2 hetente egyszer megyek egy 10 percre,és szépen megmarad a színem,és nem sárga,nem foltos a bőröm,hanem barnás.. persze csokibarna én sem leszek,nem is szeretnék,de nekem pl a szoli tette helyre a zsíros pattanásos bőrömet,a hátam is tiszta csúnya volt,de amióta szolizok azóta nagyon szépen kitisztult :)(hozzáteszem semmilyen más szárító kenőcs,vagy bizbasz nem segített rajta). sajna nekem nincs olyan lehetőségem,hogy napozzak,strandoljak,kimenjek a kertbe stb.. emiatt nyáron is szolival marad meg a bőröm szine.

de látok néha olyan csajokat a szoliban,akik már szinte feketék,annyira gusztustalan :S nem értem miért nem érzik hol a határ :S és pasiból is láttam már agyonégett fejet :S szóval nekem lényegében bevált,egy ideig krémeztem is magam szoli előtt,de nem sokmindent vettem észre belőle,viszont a krémek meg nagyon drágák :S egyébként persze egészségtelen meg bla bla bla.. de ha ésszel szolizol,és bírja a bőröd,akkor nyomasd :)

29. b486c9cf7d (válaszként erre: 3. - Énvagyokaz0)
2013. márc. 30. 20:44
En nem szoliznek, vannak jo minosegu barnito kremek, inkabb az, mint roncsolni a bort.
2013. márc. 30. 20:36

Itt egy kép mit tesz egy hivátlan bőrrel a szoli:((((És ezek mindig megmaradnak



[link]

2013. márc. 30. 16:03

Én járnák mert szerettem és jól esett a szoolizás de ezek után nem.((


Teszek fel képet estére,hogy néz ki az egész testen:((((((


Én sem vagyok fehér bőrű és mégis az éveke altt eglett a kára.


Én azt mondom ha nem muzsáj nem ment és ha nincs pigment foltod örülj neki és becsüld meg a tested hibátlan részét:)


És igen nekem is szárította a bőrőm és az arcon ráncos lett pedig fiatal vagyok.Ezek nem rögtön hanem idővel jöttek ki.Épp néztem egy fotó mikor még nem szoliztam és azt mondtam bár olyan szép hibátlan bőeröm lenne mert zavar ahogy kinéz a sok anyajegy szerűségekkel.(((

2013. márc. 30. 15:45

Én is nagyon fehét bőrű vok, télen hetente 1x elmegyek szoliba, de csak 6 percre. Csoki barna én sosem leszek... Nem olyan a bőröm..

A barnító fújást kipróbáltam tavaly, SOHA többé... 1-2 napig gyönyörű, de amint el kezd kopni... Na az vmi borzasztó!!!

2013. márc. 30. 15:23

Szerintem emiatt ne kezdj el szoliba járni.


Én régen nagyon sokat jártam, csokibarna voltam. Pigmentfoltjaim nem lettek, de nagyon kiszárította a bőrömet és sokkal idősebbnek néztem ki, mint valójában voltam -mondjuk ezt az ember 18-20 évesen még nem éli meg tragédiaként.

Aztán lett itthonra is egy gép 100 és 80 W-os csövekkel, abba is bemászkáltam, de azt vettem észre, hogy a bőröm teljesen "elfelejtett" a természetes naptól barnulni. Ha természetes fényre mentem napozni azonnal megégtem, viszkettem. A rendszeres szoláriumozást évek óta abbahagytam, tényleg nagyon ritkán, télen hetente belefekszek 10 percre, csak hogy ne álljon itt feleslegesen a gép.

Szerencsémre a bőröm összekapta magát, az elmúlt pár évben nem jött elő a természetes fénytől a vörösödés, viszketés és napfénytől is ismét tudok szépen barnulni úgy hogy déli órákban is max 8 faktorral kenem le magam és évek óta nem égtem meg, pedig az elmúlt 2-3 nyarat gyakorlatilag non-stop napozással töltöttem.

24. mafalda (válaszként erre: 22. - 9d7907a17a)
2013. márc. 30. 15:20

Nekem erről rossz tapasztalatom van:(

Igaz,első alkalommal már jól látszott,..túl jól.Nem természetes sárgás barna színű lettem.Ráadásul nyár lévén,az izzadás helyén megfogta a ruhámat,fehérneműmet.Ez mosáskor kijött.Kopáskor pedig foltos volt a bőröm.Győztem testradírozni,h minél hamarább lekopjon.

23. 9d7907a17a (válaszként erre: 17. - Énvagyokaz0)
2013. márc. 30. 15:19
Nem véletlenül mondják meg előre korrekt helyen, hogy nagy alkalom előtt csak megfelelő idővel, mert van akinek a bőre így reagál. Korrigálni két féle képpen lehet vagy továbbra is mész és pár alkalom után egyenletes lesz, vagy hagyod a csudába és egy hét alatt lekopik. Foltos attól is lehet valaki ha túl gyorsan öltözik fel az első alkalmakkor.
22. 9d7907a17a (válaszként erre: 7. - Daphnee)
2013. márc. 30. 15:15
Én jártam ilyen fújósra, kell két három alkalom, hogy egyenletes legyen és kezdjen látszani. Amikor leállsz vele, akkor viszont van kb. egy hét amikor előfordulnak foltok. Nekem bejött, soha nem feküdnék szoliba, érzékeny, fehér bőröm és rengeteg anyajegyem van, utálom az erős fényt. Itt meg van egy kis zümmögés, kellemes illat és öltözéssel együtt 10 perc az egész.
2013. márc. 30. 15:14
A hibátlan fehér bőr nagyon szép,kár szolival tönkre tenni.
20. acuko
2013. márc. 30. 15:07

MA volt a TV-ben egy riport, arról szólt, hogy Indiában az emberek nagy része fehériti a bőrét, mert a sötét bőr csúnya, (szerintük) és mindenki világosabb bőrt szeretne, ezért mindenféle lim-lom krémekkel képesek bekenni magukat, hogy világosabb legyen a bőrük. Hihetetlen, nem? És ott szinte mindenki barna bőrű. Itt meg nálunk mindenki "szép" barna akar lenni, miközben fehérek. Miért nem kpépesek az emberek elfogadni magukat olyannak, amilyennek születtek?? És persze másokat is.

Miért akar a sima hajú göndör lenni és a göndör meg sima hajú?? Nagy bajok vannak itt...

2013. márc. 30. 15:05

sziasztok


én hetente 1x járok 10 percre, de nem mindig jutok el minden héten, illetve csak októbertől májusig járok, nyáron ott a napocska hétvégén a strandon, kertben.

18. Daphnee (válaszként erre: 17. - Énvagyokaz0)
2013. márc. 30. 14:42
Jujj :S Akkor inkább maradok fehér! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook