Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szolgáltatók! Hogyan álltok hozzá az ilyen helyzetekhez? fórum

Szolgáltatók! Hogyan álltok hozzá az ilyen helyzetekhez? (beszélgetős fórum)


18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 9370250d08)
2021. dec. 27. 17:21
Ez egyszer volt amikor már kb 1 hónapja náthásan járt hozzám :)
17. 9370250d08 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 17:14

Te is mentel nathasan?


Akkor sztem kvittek vagytok.

Vagyis en azt gondolom, hogy azt varjam el a masiktol, amit en is tudok nyujtani.


A korleveles hazirend sztem jol otlet. Vagy siman lemondod, elnezest kersz, aztan vallalod a kovetkezmenyeket.

2021. dec. 27. 17:12
Volt aki a kérésem ellenére folyamatosan betegen járt ősztől tavaszig, de ő hozzá mentem már náthásan is. Kérdezte is: Csak nem meg vagy fázva?! Ja, nem zavar mert én is, vigyázz magadra legközelebb. Erre mit lehet mondani?
15. 9370250d08 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 17:11

Ez mondjuk gáz.


Bár ha kozolte, valszeg mafabol indul ki, hogy ot se zavarna... vagy ennyire buta.

Nem tudja, hogy legalabb illik kozolni a masikkal, hogy mi a helyzet, ezzel megadva a valasztas lehetoseget. Plane; hogy covid van.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2021. dec. 27. 17:09
Semmi gond ha valaki elmondja, hogy pl covid nélküli időszakban, hogy ő náthás, de nagyon sürgős s.o.s és előre szólt, akkor mérlegelni tudok én is. De az óra 40. percében mikor közelhajolok hozzá akkor közli hogy lázas.....
2021. dec. 27. 17:08
Én biztos szóvá tenném neki…
12. 9370250d08 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2021. dec. 27. 16:52
Termeszetesen nem, de ismerjuk egymast annyira; hogy tudjuk, hogy; hogy direkt nem taknyoljuk ossze a masikat, de nem is zarjuk el magunkat a kulvilagtol 1 kis natha miatt.
11. syria (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 16:27
Elég hülye tanítványaid lehetnek. 😬 Alap: akármi van, nem fertőzzük egymást. Egyébként se, most a covid idején meg pláne. Nem szolgáltató vagyok, hanem szolgáltatásokat igénybe vevő. Tudomásul venném, ha a fodrász, a kozmetikus, a nyelvtanár, stb. szól, hogy bocs, de dögrováson vagyok, egyeztessünk másik időpontot. Ez persze fordítva is működik, legalábbis normáliséknál.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - 9370250d08)
2021. dec. 27. 16:13

Miért? Ha náthás vagy, a maszkon keresztül fújod ki az orrodat???

Fogod a zsebkendődet, fújod az orrodat, és utána ugyanazt a kezed dugod ismét a körmös orra elé??? Én biztosan nem csinálnék ilyet.

2021. dec. 27. 14:22

Nagyon valtozo, attol is fugg; hogy milyen szolgaltatas...

A fogdokit nem lihegem tele betegen, de pl ha a kormosnel ugyis mindketten maszkban vagyunk; nem mondom le natha miatt. A covidot megkerdeznem. Mert az most kulon tema, es nem tudom, hogy ki hogyan all hozza.

2021. dec. 27. 12:49
Időről időre emlékeztesd őket körlevélben esetleg. Járványügyi szempontból, blablabla, írd bele a szabályaid, meddig mondhatja le díjmemtesen, kérd a megértést, köszönd meg, hogy figyelembe veszik. Azt gondolnánk, evidens, de nem sajnos...
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Jooeva)
2021. dec. 27. 12:11
Olyan volt, hogy megfáztam hívtam a tanítványt, hogy elnézést náthás vagyok, akar e halasztást. Erre ő a kérdést sem értette :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Jooeva)
2021. dec. 27. 12:09
Persze van ilyen, hogy mindig egyénileg elmondom pl H1N1 idején is ez volt, hogy szóljon és ráfizetés nélkül természetesen átrakom az órát, mivel ha elkapom akkor nemcsak nekem lesz rossz, hanem a következő héten hogyan megyek pl házhoz lázasan. Bár ez alig jön össze.
5. jooeva (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 12:06

Házirend esetleg?

Az én kozmetikusomnál, körmösömnél van.

Betegségre, késésre, fizetésre vonatkozólag.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Jooeva)
2021. dec. 27. 12:00
Ez persze így korrekt :) De sokan olyan betegen eljönnek magánórára, amit UTÓLAG fizetnek ráadásul, hogy beszélni nem bírnak.
2021. dec. 27. 11:53

Én mint vendég, sosem megyek betegen sehová.

Odaszólok, elnézést kérek és lemondom az időpontom.

Ez alapvető szerintem.

Covid előtt is pontosan így tettem.

Így kellene mindenkinek.

2021. dec. 27. 11:46
Beteg ügyfelet nem fogadunk. Ha nem tetszik neki, próbálkozzon másutt, hátha valamelyik pénzéhes vállalkozó bevállalja.Nem kockáztatunk, felsőbb utasitás, de egyetértek vele
2021. dec. 27. 11:35
Fodrász, autósoktató, magántanárok pl, akikhez állandóan betegen érkeznek a vendégek tanítványok. Nem szólnak, hogy tegyük át az órát. nem szólnak hogy betegek stb. Volt aki azzal nyitott, hogy köszöni, hogy betegen is jöhetett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook