Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szoktatok álmodni? fórum

Szoktatok álmodni? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. aug. 8. 19:13
Igen szoktam,de ritka ha felébredek és emlékszem rá,csak részletek maradnak meg.
2015. aug. 8. 16:57
én ma épp álmodtam de sajnos el is felejtettem,hogy mit álmodtam
2015. aug. 8. 16:40

Gyakran álmodom, a többségére emlékszem ébredés után. Rémálmom ritkán van szerencsére.

Viszont a napi események átvitt értelemben megjelenhetnek, vannak úgynevezett jósálmaim is, bár az utóbbi időben ritkán.

A lottó nyerőszámait nem álmodtam meg soha, mielött valaki rákérdezne.

Viszont diákként például egy alkalommal a matematika dolgozat egyik feladatát sikerült megálmodnom. Pont azt nem néztem át. :)

9. anya4005 (válaszként erre: 1. - MZsanett)
2015. aug. 8. 16:17

Valami hatalmas gépházban eltévedek...minden fehér,és nagy.

Lifttel nem a megfelelő emeletre megyek sokadik próbálkozásra sem,a lépcső meg használhatatlan.

A legrosszabb,ha a gyerekeimet éri rossz álmomban,de az ilyen álmokra felriadok.


Ezek sokszor ismétlődenk,nem tudom,miért,vagy mihez kapcsolódnak.

2015. aug. 8. 16:08

Visszatérő rémálom olyan menekülős amorf masszás álom, megfázásos lázas állapotban szoktam álmodni. Mondjuk a legélesebb rémálom az a nyolcadik utas szörnyével volt kb. huszonpár évvel ezelőtt. Nyilván nem volt jó ötlet tizenhárom évesen azt olvasni:D

A másik az az volt, hogy az egész lakás egy hatalmas WC körül van és az öcsém beleesett.

Amúgy nemigen vannak rémálmaim

7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - MZsanett)
2015. aug. 8. 15:54
En szinte mindennap. Tobbnyire esemenyek feldolgozasa vagy iranymutato almok, de vannak katyvaszok is es remalmok. Szval, irto vegyes, en sem reszleteznem :)
2015. aug. 8. 15:32

nekem több rossz, "elfelejthetetlen" álmom van


- az egyik (ami egyben visszatérő) az repülőgép szerencsétlenség, amit én látok, hogy a város felett kettétörik a gép


- a másik pedig hogy ülök a buszon, és látom az atombomba felhőjét, hogy ledobták valahova


- a harmadik, hogy egy úton ülök autóban, hátranézek ott van a Hold és mellette egy másik bolygó, visszafordulok, majd megint hátra és a másik bolygó nincs ott, csak a nyoma, mintha lefolyt volna az égről, aztán látom a homokvihart amit a becsapódás okozott...


nagyon félelmetes és mióta megszüntették a légi folyosókat, rendszeresen látni alacsonyan szálló utasszállító gépeket...hát akkor pláne előjön az első álmom emléke, ha ilyet látok.

5. kisj
2015. aug. 8. 15:26

igen, szoktam

csak soha nem emlékszem rájuk:)


de egyre mégis!

az volt a legeslegszebb:

-Anyós lakásában voltam és a cselédszoba mennyezetén kidugtam a fejem (ki tudja miért?:D), és olyan gyönyörűséges tengerpart tárult elém, ami még egy álomhoz képest is túlzás volt

2015. aug. 8. 15:22
Volt nagyon izgalmas álmom is,de azt egy másik fórumban már kifejtettem.
3. b90a0aeed7 (válaszként erre: 1. - MZsanett)
2015. aug. 8. 15:20
Nekem egy repülőszerencsétlenség álmomban való átélése volt eddig a legrosszabb. Ez vagy 30 évvel ezelőtt volt,de szinte minden megmaradt belőle.
2015. aug. 8. 15:05
Én minden éjjel álmodom. Sajnos, vannak rossz álmaim is. De mivel nagyon sok van, így nem sorolom fel mindet.
2015. aug. 8. 15:01
Melyik volt eddig a legszebb/legrosszabb/legfélelmetesebb álmotok, amire a mai napig emlékeztek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook