Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szódabikarbónás hüvelyöblítés fórum

Szódabikarbónás hüvelyöblítés (beszélgetős fórum)


13. f969d06d2a (válaszként erre: 9. - 00495ec28d)
2012. febr. 20. 09:06
igen a gyógyszertárba lehet venni,aki igazán gyereket akar annak tök mindegy milyen nemű.Részemről örülök nem kivánság műsor fiú legyen vagy lány
12. Masnesz (válaszként erre: 11. - 48f0ed6e16)
2010. ápr. 28. 11:23

Gratulálok a családodhoz!

Én nem tudom 3 gyermek után vállalnék e még. És ha megint ikrek lettek volna? :)

11. 48f0ed6e16 (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2010. febr. 16. 12:47

Szerintem próbáld ki! Nekem bevált:)))

A férjem, a hármasikreim születése után, csak úgy egyezett bele a következő „babavárásba”, hogy minden lehetséges módszert elkövetünk, hogy fiú legyen. Elolvastam minden akkoriban létező szakirodalmat és a lúgosító módszer mellett döntöttünk.

Ha ti is ezt a módszert választjátok figyeljetek a pozitúrára, mert az is fontos!


Nem tudom, hogy a módszer hatására született-e a fiam, de az biztos, hogy végtelenül boldogok voltunk. Természetesen kislánynak is örültem volna, de a férjem nagyon vágyott még egy fiú gyermekre. (Nagyon lányos család vagyunk, nekem 2 lány testvérem van, a férjem nővérének pedig öt lánya.)


Sok sikert kívánok!!!

10. lovebird (válaszként erre: 9. - 00495ec28d)
2010. febr. 14. 13:32
Köszi az infot:)
9. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2010. febr. 13. 22:24
Létezik nem háztartási szódabikarbóna is,és egy liter vízhez egy közepes kanállal kell öblíteni.A savasításhoz egy literbe egy ek ecet kell.Tapasztalatom nincs.Vannak gyerekeim,a nemük a véletlen műve,utólag tudtam meg ezt a módszert:-)))))))))))))))))))
2010. febr. 13. 21:14

A gének tuti számítanak, de mind a két félről.

Nálunk is a papámék 7en voltak testvérek 6 fiú 1 lány. De a papámat egy méretes "háremmel" :D áldotta meg az ég. De van olyan testvére ahol azért fiúk is becsúsztak. Szóval nem csak az ő génjüket kell nézni, hanem a mamámét is, akiknél szintén lányok voltak. Szóval igazából véletlenen múlik.

7. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Lovebird)
2010. febr. 13. 18:24

Hát ha azt nézem, hogy nagymamámék 9-en voltak testvérek, ebből 7 lány...


Nagymamámnak két lánya lett.

1. Anyumnak is két lánya és egy fia. Közülünk :) a huginak fia született.

2.Anyum testvérének két fia van.

A két fiúnak lett egy-egy fia.


Na számolok:

Nagyimnak van két lánya.

Két lány unokája

Három fiú unokája

És három fiú dédunokája.


Hm, gének? :D

6. b643145122 (válaszként erre: 5. - Lovebird)
2010. febr. 13. 18:19
Szia! Nálunk is a lányok voltak meghatározók. A családba mindkét részről csak lány unokatesók vannak. És mégis! Igaz, csak akkor hittem el, mikor megláttam!
5. lovebird (válaszként erre: 2. - B643145122)
2010. febr. 13. 18:14
Igen, az biztos, hogy számítanak a gének. A családunkban egy kicsivel nagyobb a lányok aránya, mint a fiúké. Biztos ez is befolyásoló tényező lehet, nem tudom...
4. lovebird (válaszként erre: 3. - Titánia83)
2010. febr. 13. 18:08

Szia!


Köszi a címet!

Igazából, mindegy, hogy kisfiú vagy kislány, a lényeg, hogy egészséges legyen. Tudod, már van egy kislányunk, és nagyon szeretnénk neki egy kisöcsit. De ha hugica lenne, annak is ugyanúgy örülnénk.

2010. febr. 13. 17:58

Találtam neked egy oldalt a te problémádra:

[link]


Ha egy-két kanál szódabikarbónát teszel a fürdővizedhez, elvileg az is lúgosít. Azt nem tudom, hogy lehet e közvetlenül a hüvelybe is önteni.


Ha nem vagyok indiszkrét, miért nem mindegy a baba neme?

2010. febr. 13. 17:42
Szia! Nagyon sokat számítanak a gének. Milyen a családban a nemek aránya? Nekem másodikra lett fiam, már 3 éves! Mi nem próbálkoztunk ilyenekkel! De sok sikert!
2010. febr. 13. 17:39

Sziasztok!


Több helyen olvastam, hogyha kisfiút szeretnénk, akkor lúgosítani kell a hüvelyt. Czeizel Endre a szódabikarbónát javasolta e célból.

Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Ha igen, megtudnátok adni a higítási arányt? Háztartási szódabikarbónát kell használni vagy létezik gyógyszertári is?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook