Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szódabikarbóna, a háztartási csodaszer fórum

Szódabikarbóna, a háztartási csodaszer (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2017. szept. 25. 18:21
És fogmosáshoz is csak nagyon óvatosan és főleg ritkán alkalmaznám, pont az erős súrolóhatása miatt, mellyel elvékonyítható a fogzománc és az íny szélénél elkezdődő sorvadás miatt előkerülő puhább, cementes fognyakon komoly károsodásokat lehet okozni!!!!
2017. szept. 25. 18:19

Valaki mondja meg már nekem, hogy miért erőlteti minden házi patikás ötlettár, hogy a szódabikarbónát vegyítsük az ecettel????????????????


Bár látványos a pezsgés, de ez abból következik, hogy semlegesítik egymást!!!!!!

2017. szept. 25. 17:49
Számomra hasznos cikk, köszönöm.
2017. szept. 25. 12:49
én a hűtőszekrényben mindíg tartok szódabikarbónát, a lefolyóba is szoktam tenni köldök rá ecetet állás után forró vizet,a palacsinta tésztába egy késhegynyit, na meg a mosógépbe szódabikarbóna+20%-os ecet 90-fok,csakúgy jön belőle minden lerakódás, ha leég a lábas abba szórok hogy ellepje hagyom állni,könnyebben felválik, 1-kilósat szoktam venni,én szeretem
2017. szept. 25. 10:05
Ügyesen összeollózott cikk, de ennek ellenére nekem semmiben nem használna szódabóna.
2017. szept. 25. 09:08
A szódabikarbóna régi szer, nagyanyáink mellé tették le a voksukat, és nem tévedtek.
Régóta tudom, hogy meglepően sokféle módon alkalmazható: fürdőszobában, konyhában, főzéskor, a háztartásban számos helyen, de gyomorégés, emésztési gondok ellen is.
Az a baj, hogy a fejem nem káptalan, ezért gondoltam, hogy csokorba gyűjtöm az eddigi tudásomat, hogy mindig kéznél legyenek a praktikák.
Arról nem is beszélve, hogy a környezetvédelem egyre fontosabb, és a pénztárcánkat is jócskán kímélhetjük, ha nem veszünk meg minden reklámozott vegyszert, ami kiválóan helyettesíthető környezetbarát anyagokkal.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook