Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szívritmuszavarom van? fórum

Szívritmuszavarom van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
7. anikko (válaszként erre: 4. - Aeswen)
2011. febr. 13. 21:53
De még ilyen tünetekkel sem csak az lehet. Nekem is megvannak ezek. Sok minden állhat mögötte.
6. bettike2007 (válaszként erre: 4. - Aeswen)
2011. febr. 13. 21:53
nekem nem csak akkor,már a 3ik hónapja megy ez,nekem össze vissza kalimpál már hányingerem van tőle van hogy csak bedobban nagyot
5. bettike2007 (válaszként erre: 3. - Anikko)
2011. febr. 13. 21:52
ultrahangot szeretnék én is,EKG nem mutatott semmit a háziorvosnál.Nem csak bedobban hanem össze vissza ver és már percenként 1napja,december óta van ez,már aludni sem tudok miatta
2011. febr. 13. 21:52

Szia!

Anyukámnak van elég régóta szívritmuszavara.

Ő azt mondja, hogy először légszomj jön, aztán heves szívdobogás.. Ahhoz hasonlítja, mint mikor rohanás után hirtelen megáll az ember.

Általában stresszes időben. Nem konkrétan a stresszhelyzetben, de akkortájt.

3. anikko (válaszként erre: 2. - Bettike2007)
2011. febr. 13. 21:50
nekem is időnként bedobog, ill magas a pulzusom, de nekem már sokszor elég durva, még sincs ritmus zavarom. Teljesen más is lehet. Amúgy ne lepődj meg, ha az EKG semmit nem fog mutatni. Rám évekig néztem bambán, hogy semmi bajom, majd a 24h-s EKG-n derült ki meg a szív uh-n hogy tényleg nem ok.
2011. febr. 13. 21:47

sziasztok!


Pénteken megyek kardiológiára, félek mert nem tudom mi van, decemberben jelentkeztek először a plusz dobbanások, azóta már többször előjöttek és most már tegnap este óta folyamatosan érzem és már összevissza dobban, percenként. Volt valakinek ilyesmi, komoly lehet?

2011. febr. 13. 21:47
Szívritmuszavarom van?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook