Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szívből utálom a "pörgést", még magát a szót is. fórum

Szívből utálom a "pörgést", még magát a szót is. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Épperrejártam (válaszként erre: 3. - Nancy Ann)
2023. szept. 22. 07:07
Igazad van. Szerintem is felháborító az a reklám ill. az a mentalitás, amit képvisel. Nekem is a tempóval van gondom (úgy általában) az mindennapokban. Nagyon bután élünk.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2023. szept. 21. 21:06
Az más, ha érzem a lelkesedést, mint az, ha 5 ember munkáját akarják velem elvégeztetni és még sürgetnek is. Nem tudok, soha nem is tudtam "multitaskolni" vagy 2-3 dologra figyelni egyszerre, akkor se ha fogyatékosnak tartanak miatta.
11. Sütikee (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 20:21
Én is!
2023. szept. 21. 17:44

Pedig jó is lehet.

Mikor érzed hogy tele vagy lendülettel,,mit csinálsz,,,leüsz és várod hogy elmúljon?🤔

2023. szept. 21. 17:36
Ja, arra a pörgésre gondolsz? Én a nyugalmat szeretem.
2023. szept. 21. 17:36
Én gyerekkoromban imádtam pörögni, kellemesen elszédül az ember, aztán leesik a padlóra. Olyan extatikus volt.😊
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. szept. 21. 17:29
Úgy néznek ahogy akarnak. Én kimondom élőben is, hogy utálok "pörögni" . Annál jobban már csak azt, ha siettetnek 🤬
2023. szept. 21. 17:25
Azért mégis pörögsz. 😜
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 17:23
Addig jó, míg bírod a tempót. Utána lecserélnek vagy szánakozva néznek.
4. Szasza4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 17:13

" Szívből utálom a "pörgést",......"


Helyes! Ne is legyél szeles! Nyugi!

Hiszen ".....dolgozni csak pontosan szépen, ahogy csillag megy az égen, úgy érdemes."

2023. szept. 21. 17:00

Hajjaj, én is! Főleg álláshirdetésekben- "ha szereted a pörgést". Meg a kihívásokat, a problémák megoldását, stb, amit a bullshit generátor kidobott az álláshirdetést megfogalmazó HR asszisztensnek/recruiternek.

Anyukám mesélte egyszer, hogy egy munkahelyén mondta neki egy kolléganő, hogy "itt aztán pörögni kell". Mire ő: pörögjön a búgócsiga. (Egyébként olyan ma már nyugdíjasként is, mint a Duracell nyúl, és nagyon jó volt a hivatásában is, de a túlbuzgást vagy a túlbuzgás látszatát mindig kerülte.)

Reklámokban is kiütést kapok a pörgéstől- pl. fájdalomcsillapító reklámban, hogy nincs idő a fájdalomra, mert itt kérem teljesíteni, nyomni, pörögni kell. No ja, csak nem gépek vagyunk, és ha valaki nem két ember helyett dolgozna, meg eszetlen határidőkkel, agyrém, kizsigerelő főnökkel, akkor esetleg a feje sem fájna.

Én introvertált vagyok, szóval szívből utálom én is a pörgést. Szeretek elmélyedni a dolgokban, és nem hetven projekttel foglalkozni egyszerre, meg 5 percenként más e-mailre meg telefonra reagálni.

2023. szept. 21. 16:31
Rendben, csak Te foroghatsz, ha jobb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook