Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Remek párkapcsolatban élek! Tiszta szívből szeretjük egymást! fórum

Remek párkapcsolatban élek! Tiszta szívből szeretjük egymást! (beszélgetős fórum)


22. frutty (válaszként erre: 1. - Jucus2)
2010. jan. 31. 20:31

igen létezik!

mi is tiszta szívből szeretjük egymást már lassan 26 éve ,én is solszor gondolkodom túl tökéletes minden.- de igy a jó...

2010. jan. 31. 20:22

Sziasztok!

Mi lassan négy éve vagyunk együtt. Általában minden szép és jó, de nekem is vannak ilyen"motoszkálások". És utána mindig csinálok valami olyat, ami balhét szül. Persze nem akarattal csinálom.

Én olyannak ismerem magam, aki mindig mindet elront.

De a párom hál'istennek mindig megbocsát:)

20. jucus2
2010. jan. 31. 16:32

ha nem lenne.....:(

az nagyon rossz lenne :(

19. jucus2
2009. ápr. 16. 17:07
olyan jó olvasni a hozzászólásotokat :)Boldog vagyok hogy boldogok vagytok :D én sem gondolom hogy nem lesznek nehézségek, de ha velem van úgy érzem bármire képes vagyok, jöhet bármi: mi ketten megoldjuk majd.mi is kiegészítjük egymást. nagyon jó vele, csak eddig nem hittem hogy létezik ilyen.
18. csókica (válaszként erre: 14. - 81e5170311)
2009. ápr. 16. 07:22

Ha a párkapcsolatban,és a családban összetartás van,nincs olyan probléma amit nem lehet megoldani,ez nálunk ugy működik mint a három testőrben"egy mindenkiért,mindenki eggyért"

Nem baj ha dicsekedsz vele,hogy gyakran mondjátok egymásnak hogy szeretlek,ez nagyon jó, mikor látod az érintéséből is,és a szemeiből a feléd irányuló rajongást,és ez persze forditva is igy van,érzed jöhet bármi,ti tulélők lesztek:))

17. csókica (válaszként erre: 1. - Jucus2)
2009. ápr. 16. 06:28
Ne motoszkáljon semmi a fejedben,élvezd a jó kapcsolatot,melyben jóban-rosszban számithattok egymásra.már egy pillantásból,kézmozdulatból is értjük egymást a párommal,nem vagyunk mai gyerekek,de még mindig becézgessük egymást:))Igen léttezik igazi kapcsolat,de sajnos elég ritka.Legyél rá büszke,ha megtalálja a zsák a foltját,és ha lesz gyermeked ilyen jó kapcsolatból azokra is büszke lehetsz:))Ez nem álom,ilyen a valóságban is van:))
16. 81e5170311 (válaszként erre: 15. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 16. 00:22

Köszönöm a kedves hozzaszolasaidat.Igazat megvallva,egy kicsit felve irtam be,mert feltem,hogy tamadast fogok kapni.

Tudod nem vagyok titokban sem senkire,hiszen nekem a ferjem meg a mai napig is nagyon tetszik.Se nekem se neki nem volt komoly kapcsolatunk,tehat a szivünk üres volt mikor megismerkedtünk.Az eszünket hasznaltuk es hasznaljuk a mai napig a hazassagunkban.Se nekem se ö neki nem erne meg egy kaland,hogy tönkretegyük a kapcsolatunkat,pedig nem voltunk es vagyunk elveszett emberek kinezesre sem.

Viszont teljesen különbözöek vagyunk,de teljesen kiegeszitjük egymast,ami ö belöle hianyzik az megvan bennem es forditva.

Azt hiszem,hogy a nehezsegek leküzdese meg jobban összekovacsolt bennünket.Nem mindig jo az ha minden az ölünkbe potyog,mert ott mar unalom keletkezik,es akkor törtennek altalaban a megcsalasok.


Azt hiszem,hogy megtalaltuk egymasban azt,ami nem okoz hianyerzetet senki mas iranyaba.

15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 14. - 81e5170311)
2009. ápr. 15. 22:33

Nagyon szépen leírtad, hogy jól éltek:) Gratulálok! Hogyha a szíved mélyén is azt érzed, hogy szereted ezt az Embert (nem vágysz más után még titokban sem!) akkor (szerintem) IGAZI!

Az, hogy időnként vannak problémák amiket meg kell oldani, hát azok a PRÓBAKÖVEK! Tehát, ha sok nehézséget vészeltetek át egymást segítve, akkor Ti igazán szeretitek Egymást és boldogok vagytok!

2009. ápr. 15. 19:44

Szamomra is letezik /igazi?/boldogsag.Összel 30 eve lesz,hogy összehazasodtunk,es elötte 3 evig jartunk együtt.Tudomasom szerint mind2önk hüsegesek voltunk eddig egymashoz.Nagyon nagyon sok nehezsegen mentünk at,de igy is kitartottunk es tartunk egymas mellett/remelem:)/es a hosszu evek soran,mindig a cel megvalositasa es a gyerekeink felnevelese volt az elsödleges.

Annyival hadd dicsekedjek el,ugye nem baj,hogy nagyon ritka az a nap, amikor nem hallom azt a szot,hogy szeretlek.

Sokszor megkerdezem magamtol,miert szeret ez a ferfi engem ennyire es kitartoan,ezekszerint megerdemlem.?


Ja es,hogy miert tettem zarojelbe az igazi szot?,mert nem hiszem,hogy van felhötlen boldogsag,talan az elejen,mert az elet ugy szep,ha vannak megoldando problemak!

13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 11. - Jucus2)
2009. ápr. 15. 19:02
Csak még annyit tennék hozzá, hogy Nektek kettőtöknek még nagyon sokat kell azon "dolgozni", hogy ez ilyen is maradjon! A szép és jó élet nem magától terem, azért bizony tenni is kell :)
2009. ápr. 14. 23:04

Ismerős az érzés. Az előző párkapcsolatom 3 évig tartott és azt hittem boldog voltam. Amikor megismertem a mostani páromat, akkor ő valósággal berobbant az életembe és rózsaszín ködben úsztunk, nem akartam elhinni, h létezik ilyen. Most is nagyon jól vagyunk és szeretjük egymást. :)

Csak annyit mondhatok, h élvezd, h rátaláltál a boldogságra,mert sajnos sok ember nem is ismeri ezt az érzést, csak - ahogy én is korábban - azt hiszi....

Sok boldog évet kívánok nektek!

11. jucus2
2009. ápr. 14. 22:15

:D hát akkor most nagyon örülök :)

a motoszkálásról meg annyit, hogy hát eléggé pesszimista vagyok és én valahogy nem igy képzeltem az életemet. amikor elképzeltem hogy milyen lesz az életem valaki oldalán, abba még feleekkora boldogság se volt.A párom annyira biztos abban hogy jó lesz nekünk együtt még nagyon sokáig hogy egy picit megijedtem talán..nem tudom. Gratula mindenkinek

10. fildus
2009. ápr. 14. 22:15
Mi kapcsolatunk is nagyon boldog, két nap múlva leszünk 6 éve együtt, és négy és fél éves házasok múltunk... januárban megszületett a régen várt babánk! Így velük teljes az életem!
9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Jucus2)
2009. ápr. 14. 22:09

Ha lehetséges, ne magyarázz bele, mellé semmit, hanem élvezd a jó kapcsolatot!

Minden párnál vannak hullámvölgyek amiket át kell hidalni, ezt vállaltuk, jóban-rosszban!

Az Én jó házasságom 44 éve tart:)

(és nem rettenetesen, hanem csak simán boldog vagyok, hogy ilyen TÁRSAT találtam!)

2009. ápr. 14. 22:07
mi is nagyon jól megértjük,és szeressük egymást augusztusban lesz 10 éve,hogy házasok vagyunk,van 2 fiunk,és tervezzük a 3.babát.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2009. ápr. 14. 22:06
Közben írtak. Nekik is!
6. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Jucus2)
2009. ápr. 14. 22:05

Mi ez a "motoszkálás"? Ezt nem értem. Olyan szép minden, hogy nem is lehet igaz?? Vihar előtti csend? Vagy jön a derült égből a villámcsapás?

Megfogott ez a "motoszkálás". Amit írtam, azért írtam. Gratulálok az eddigi 2 hozzászólónak és sok boldogságot kívánok! Maradjon így örökre!

2009. ápr. 14. 22:03
Igen létezik 23 éve jobban rosszban,úgy gondoljuk megtaláltuk egymásban a másik felünket!!!!
2009. ápr. 14. 22:02

Szia!


Gratula a párkapcsolatodhoz.

Szerintem túl jó kapcsolat nincs.

Örüljetek egymásnak:)

Szép estét

Zsuzska

2009. ápr. 14. 22:02
Igen, én ugyanezt mondhatom el magunkról. Mi decemberben leszünk 14 éves házasok, és boldogságban, egyetértésben élünk. jövő hónapban lesz a lombikbaba beültetésem, aki csak még jobban fokozza azt, hogy jóban-rosszban kitartottunk egymás mellett:))) a mai viágban sztem elég ritka.
2009. ápr. 14. 22:01
igen én ezt 15 év után elmondhatom!!imádjuk egymást hűségesek vagyunk ,,van 3 szép gyermekem ,,jó a szex,,mi kell még ha nem ez tökéletes a boldogság??
2009. ápr. 14. 21:59
arra vagyok kíváncsi van-e valaki aki elmondhatja magáról és párjáról ezeket. Mert én valahogy igy vagyok ezzel és rettenetesen boldog vagyok. De valami mindig motoszkál a fejemben hogy ez túl jó igy. Létezik túl jó kapcsolat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook