Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szilveszterre tudtok egy jó bulit? fórum

Szilveszterre tudtok egy jó bulit? (tudásbázis kérdés)


7. tomka1 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. dec. 21. 13:37
Igen igazad van, lehet, hogy az lesz belőle. Csak gondoltam elvétve van valahol egy szórakozóhely ahol nincsenek olyan sokan. Még nagyon régen véletlenül eltévedtünk szilveszterkor egy buliba ahol inkább csak olyan emberek voltak akik ismerték egymást de már éjfél után bemehettek idegenek is és nagyon jó buli volt, nem volt tömegnyomor, jó volt a zene. Hát mindegy majd csak lesz valahogy :) Jó bulit mindenkinek!
2012. dec. 21. 13:33
..egy jó kis házibuliba mennék..:))
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2012. dec. 21. 13:32
Szerintem minden hol drága a belépő, a másik, mindenki ismert baráti körben szeret bulizni.
4. tomka1 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2012. dec. 21. 13:21
Igen csak nem válaszolt senki, azt hittem rossz topicba tettem de úgy látom senki nem tud jó bulit. A moriba nem akarnak menni ott mindig tömeg van, azért köszi
2012. dec. 21. 13:09
Szerdán is nyitottál ilyen címmel fórumot.
2012. dec. 21. 11:25
Morrisons Liget,keress rá, ott van dübörgős és retro zene is,
2012. dec. 21. 11:12

Sziasztok!


Harmincas korosztálynak keresek budapesten valami jó kis bulit szilveszterre. Sokat nézegettem már de mindehol nagyon drága a belépő. Ők szeretnek táncolni, vidám emberek, házibulira is gondoltam de ők inkább szeretnének kimozdulni. Bár ha valaki tud valami jó házibulit.. :)

Sajnos szilveszterkor (vagyis nemcsak szilveszterkor) mindenhol olyan tömeg van, hogy mozdulni se lehet. Jó lenne valami olyan hely ahol azért elférnek és táncolni is lehet. Inkább a mai zenéket szeretik, jó kis pörgős dübörgős zenéket, de jöhet néha a régebbi 80-as évek is :) Vacsira vagy ilyesmire nem tartanak igényt inkább csak szórakoznának egy jót.


Előre is köszi: Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook