Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok! Tudnátok segíteni?2 hónapon belül kétszer csengettek be hozzám éjszaka! Már félek, mit tehetek? fórum

Sziasztok! Tudnátok segíteni?2 hónapon belül kétszer csengettek be hozzám éjszaka! Már félek, mit tehetek? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Norelia (válaszként erre: 7. - 4ca460d3e8)
2010. jún. 18. 10:28
Oh értem! ^^ Hát akkor szerintem a legjobb ha menhelyen nézel ki egy úgymond fiatal kutyát ha találsz. ^^ Az mégis sokáig megvan, és nincs sok igénye. Maximum hogy reggel és este kivigyék sétálni és egy nap egyszer ételt kapjon. ^^
2010. jún. 18. 10:26
Igen sajnos én is úgy tudom, a rendőrség csak akkor jön, ha baj van! Ha már hozok kutyát nem ideiglenesen szeretném, a gyerekek ugysem engedénk, hogy visszavigyem, amúgy is szeretnének egyet! A riasztó is jó ötlet, utána nézek!
2010. jún. 18. 10:22

Hú szia!

Hát nekem 2 cshivava kutyám van azok még azt is jelzik ha valamki megy el a szomszéd járd. XD

De ezzel szemben lehet egy érett kutyust kéne venned, a kicsivel meggyűlne a bajod egy ideig. Mert azt be kéne tanítani és arra amit szeretnéd hogy elvégezzen, de így hűséges társad lehetne. Viszont ha csak ideiglenesen szeretnél e problémára hajtani lehet az is elég lenne ha valami barátnőtől kérnél kölcsön egy kutyát pár hétig. Ha persze van. Mert ha csak egy ideig akarsz kutyát ennek a problémának a kiküszöbölésére akkor a végén nyűggé lenne a kutya és visszaadnád a menhelynek. Habár nem ismerlek nem tudom mi lenne, de a menhelyen szerintem a dolgozók igazán körültekinően ismerik az állatokat szerintem jó ötlet onnan elhozni állatot.

2010. jún. 18. 10:22

Szia!


Egy kölyök kutyával tényleg sok gond van első 3hónapban nekem olyan volt mint egy gyerek,éjjel felkeltem hozzá,pisi,kaki szedés stb..de megéri

A rendőrség szerintem se tesz semmit,én a helyedbe kikapcsolnám a csengőt éjszakára és beszereznék egy kutyust,menhelyről is jó,csak lehet azzal még nehezebb egy felnőtt kutyával.Mert ha te neveled akkor tudod milyen lesz,de ha menhelyről szerzed akkor okos kutyust válassz.

2010. jún. 18. 10:21
Hát,nem hiszem,hogy be akarnának törni hozzátok,szerintem csak szórakoznak.Menhelyen a kutyákkal sajnos nem nagyon foglalkoznak,így szerintem nem nagyon tudják melyik kutyus lenne megfelelő neked.Azt nem mondom,hogy figyeld ki,ki lehet az,de ebben az esetben,ha csak szórakoznak a kutyussal nem mész semmire,max jelez.De szép dolog lenne ha megmentenél egy kutyót:)Hozzánk nemrég a rendőrséget hívták ki,hogy betörést jelentettek,fényes nappal,és mindenki itthon volt...szemetek:S
2010. jún. 18. 10:21

Én talán próbálkoznék a menhellyel. Nagyjából tudják, milyen kutyák kerülnek hozzájuk. Kérdezz rá, nyugodtan mond el a problémád is.

A helyedben nem lennék, össze sz...ám magam én is éjjelente..szorítok, hogy csak valami gyerek csapat legyen, akik ezzel töltik az idejüket, hogy nyomják a csengőt. Nem mindegy..és sajnos a rendőrség úgy ahogy írtad, nem is tesz semmit, amig nem történik valami komoly baj. Csak nem értem, miért kell azt a komolyat megvarni..:-(

2. Fortuna79 (válaszként erre: 1. - 4ca460d3e8)
2010. jún. 18. 10:20
Szereltess be egy riasztót, és kérheted, hogy jelezzen a rendőrség felé is.
2010. jún. 18. 10:16
Sziasztok! Nem is tudom hol kezdejem! 2 hónapon belül kétszer csengettek be hozzám éjszaka! Hiába szóltam ki az ablakon, hogy kia az, senki nem szólt, de a csengőt kb 6* is megnyomta! A legutolsó most nem rég volt! Őszintén megmondom, ha jön az este már félek! A szomszédom azt mondta ilyen esetbe, hívjam őt és értesíti a rendőrséget! Nem tudom, ilyen esetben szerintem nem jönnek ki! Most pár héten belül kaphatnék egy kis kölyök tacskót, ami itt a házban is lehetne, hogy jelezzen, ha valaki illetéktelen be akarna jönni, de azt mondják egy kölyök kutyával még addig sok gond van, míg odáig eljut, hogy örködjön! A menhelyen, ha körülnézek, ott szerintetek mennyire ismerik a kutyákat? Érdemes onnan hoznom egyet? Ti mit tennétek? Előre is köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook