Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha több jós is megjósolja ugyanazt a dolgot, lehet véletlen? fórum

Ha több jós is megjósolja ugyanazt a dolgot, lehet véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
58. Eszterke3 (válaszként erre: 55. - Bless the child)
2018. nov. 1. 19:41
Van aki kártyából meg vannak akik krisztálygömbből :p a könyvek pedig úgy gondolom,hogy nem ide tartoznak. Ha már a szarkazmusnál tartunk :))
57. Banános Zselé (válaszként erre: 55. - Bless the child)
2018. nov. 1. 19:41
jósok másból is tudnak
56. Eszterke3 (válaszként erre: 54. - Böce)
2018. nov. 1. 19:39
Kb 500 km
55. Bless the child (válaszként erre: 45. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 19:36
Mi az, hogy gombból olvas? Nem könyvekből olvasunk?
54. Böce (válaszként erre: 53. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 19:23
Mennyire messze lakik tőled?
53. Eszterke3 (válaszként erre: 52. - Lapbarna)
2018. nov. 1. 19:02
Nem. A munkatarsamnak az anyujakanal voltam szemelyesen. Ez aki felhivott ez egy masik aki nagyon messze lakik tolem. Még soha nem talalkoztam vele
52. lapbarna (válaszként erre: 45. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 18:56

Értem. Hát kívánom, hogy minden alakuljon úgy, ahogy mindkettőtöknek a legjobb!

Azért az nem lehet, hogy a 70 éves idős hölgy lánya, a te munkatársnőd beszélt neki, mármint a jósnak a külföldi útról?

51. lapbarna (válaszként erre: 49. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 18:55

Böjtöt tartani és imádkozni.

😶

50. Eszterke3 (válaszként erre: 48. - Böce)
2018. nov. 1. 18:49
Semmennyibe
49. Eszterke3 (válaszként erre: 46. - Böce)
2018. nov. 1. 18:48
Még mindig tart. 4 szerdán es 4 pénteken kell bojtot tartani meg imadkozni a tisztulásért. Ez a het a 2.tisztítás.
48. Böce (válaszként erre: 46. - Böce)
2018. nov. 1. 18:46

Megjósoltam!!:D


Mennyibe került a "tisztítás"?

2018. nov. 1. 18:45
Amugy meg azt hogy kulfoldre utazik nem volt honnan,hogy tudja mert en nem mondtam semmit,ráadásul nagyon messze lakik semmilyen mas kapcsolat nincs közöttünk, ahonnan ez a tudomására jutott volna. Amugy ez a jósnő egy 70 eves idős hölgy
46. Böce (válaszként erre: 45. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 18:45
A tisztításnak már hatása van? Szóval megtisztította a rontástól?:-)
45. Eszterke3 (válaszként erre: 44. - Lapbarna)
2018. nov. 1. 18:43
Ennek amugy előzménye is volt,es igen csak úgy dobott,hogy ő se tudja miert vagy minek a hatasara de azt érzi h fuldoklik es nem bir a kozelemben lenni. Amúgy meg ugy értve h ismernek h pl lanyanak a munkatarsa vagyok. Amugy meg most hivott az egyik aki gombbol olvas,h a tisztitasnak mar hatasa van, gondolkodik a baratom es a kulfoldi utja utan(most szombaton utazik el egy hetre kulfoldre munkaugyben) keresni fog telefonon, talalkozni is fogunk es kikötései lesznek, összeköltözés, házasság es hogy rajtam fog múlni hogy mit válaszolok majd. Ezt azert irtam le hogyha igy lesz akkor legyen rá bizonyíték hogy tényleg létezik vagy csak hülyeség az egész. Szóval megirom majd hogy ugy lett-e ahogy megjosolta vagy sem :)
44. lapbarna (válaszként erre: 37. - 0c4eeadbce)
2018. nov. 1. 17:17

Azt mondja a csaj a jósnak (mind a háromnak, akiket ismer, ugye, és ezért csak telefonon felhívta őket, mint te vagy én a barátnőnket), hogy basszus, elhagyott a pasim!

Mit mond erre a vonal másik végén a jós? (akit ugye ismer a csaj, ezért ingyen jósoltathat)

- Hát rontás van rajta, azért hagyott téged! Egy percig se hidd, hogy esetleg azért, mert gubanc van köztetek, vagy becsajozott, vagy mert nem szeret! Neeeeem! Rontás van rajta, ha mondom, hidd el!

2018. nov. 1. 16:51
talán nem
42. Böce
2018. nov. 1. 15:32
Jó nagy általánosságot kell mondani, az tuti bekövetkezik és lehet mondani, hogy nahát, megjósolta😃
41. Amaunet (válaszként erre: 36. - Banános Zselé)
2018. nov. 1. 15:25
OLVASTAM!!!
40. Böce (válaszként erre: 38. - Panna.33)
2018. nov. 1. 15:25

Pontosan. Valamikor majd csak elmennek valahovà és olyan meg nem ritkán előfordul, hogy valami hiba becsúszik (késik a jármű, vagy a kocsival valami, vagy a szállás nem olyan szép és jó, mint a képeken, stb.)


Nem kell ehhez nagy jövőbelátás.


Ha azt mondta volna, hogy x hónapban y utazási irodával akartok utazni adventre, de nem sikerül, na, akkor még hinnék is:-)) Talán.:D

39. Böce (válaszként erre: 37. - 0c4eeadbce)
2018. nov. 1. 15:20

A "rontás van rajta" tényleg nagy jövőbelátásról tanúskodik:-)


Vagy inkább arról, hogy bíznak az emberi hülyeségben, és remélik, hogy elmegy hozzájuk jó pénzért levetetni a rontást? Szerintem ez a tény.


Az üzletnek meg vannak a maga törvényszerűségei:-)

38. Panna.33 (válaszként erre: 29. - Ikebana3)
2018. nov. 1. 14:28
Az "egy külföldi út" nagyon általános, és sem időintervallumot nem mondott, sem konkrétumot. Tehát simán lehet véletlen egybeesés. Gyakorlatilag ha mondjuk tengerpartra mennétek és végig szakad az eső, azt is lehetne sikertelennek mondani. Valami gixer elő tud fordulni. Alattunk pl. kétszer is lerohadt a kocsi, egyik alkalommal az egyik célponthoz el sem jutottunk.
2018. nov. 1. 14:03
Nem jártam mèg jósnál, de amikor valakinek hárman is ugyanazt jósolják, olyan erőltetett mellèbeszèlèsnek tűnik, akik erre hajtogatják ,hogy ez vèletlen. Ennyire rettegnek egyesek, hogy az anyagvilág törvènyszerűsègein kívül más is lètezik?
36. Banános Zselé (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2018. nov. 1. 14:03
de ők nem tervezték
35. Banános Zselé (válaszként erre: 14. - Lapbarna)
2018. nov. 1. 13:59
az logikus ha nem ingyenes telefonszámot hív
34. 0c4eeadbce (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2018. nov. 1. 13:58
Ebben a külföldi út mèg fogható a vèletlenre, de hogy egyben a sikertelensèget is megmondta, a szintèn úgy lett, az már kicsit sok a vèletlenből.
33. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 13:56
akkor ne legyen, a sorsunk megvan írva
32. 0c4eeadbce (válaszként erre: 29. - Ikebana3)
2018. nov. 1. 13:55
Mert vannak, akik tènyleg látják a jövőt.
31. Böce (válaszként erre: 29. - Ikebana3)
2018. nov. 1. 13:55
Véletlen egybeesés. Meg lehet, hogy szó volt utazásokról a munkahelyen, és a férjed is mondta, hogy jó lenne.
30. Amaunet (válaszként erre: 29. - Ikebana3)
2018. nov. 1. 13:50

Ha mindez még a korábbi rendszerben történik, még hihetetlenebb lenne.

Manapság, amikor sokan utaznak külföldre, nem rizikó ilyesmit jósolni.

2018. nov. 1. 13:14

Végigolvastam a hozzászólásokat és most elmondok egy velem megtörtént dolgot.

Pár éve február vége felé a férjemék vállalata szervezett egy farsangi kis összejövetelt. Kb 20 ember volt. Munkatársak és a hozzátartozóik. Persze kikötés volt, hogy mindenki legyen jelmezben. Az egyik feleség akkor vacsi után "megnyitotta a jósdáját" Poénból többen is mindjárt akartuk, hogy nézzen a jövőnkbe.

nekem akkor, februárban azt "látta", hogy egy külföldi út nem úgy fog alakulni, ahogy mi terveztük és nem sikerül. Persze jót nevettünk rajta, mert eszünk ágában sem volt sehová elutazni, nem is terveztük. Már meg is feledkeztem az egészről, de november közepén kitaláltuk, hogy Adventre el kellene menni valahová. Meg is láttuk az egyik utazási iroda által szervezett utat. de meg akartuk várni a decemberi fizut hozzá. Elterveztük, kigondoltuk, elmentünk és persze szépen le is maradtunk. :)))) Egy évvel később aztán el is jutottunk oda. :) Azóta sokszor eszembe jutott, honnan a csodából szedte az a nő azt amit mondott. Előtte nem volt még tervben sem, tehát nem gyűjthetett infót sem, ahogy sokan megvádolják a jósokat. Ez olyan dolog volt amit senki nem tudhatott előre. De ő megmondta.

Azt mondják nincsenek véletlenek. Akkor ez mi volt? Vagy véletlen, ami ugye nincs, vagy jóslás, ami megint hihetetlen. Ami viszont tény, hogy ez megtörtént.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook