Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ez véletlen? fórum

Lehet ez véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
139. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 135. - C85d1d200b)
2022. ápr. 17. 19:48
Nekem van, nekik nincs még. Magamról írtam.
138. Ágio8405 (válaszként erre: 135. - C85d1d200b)
2022. ápr. 17. 07:57
Nem. Neki van gyereke azt mondta regebben is. A pasiknak van “ csak” felesége. Ott még nincs gyerek. De szép is az hogy épp babáért küzdenek de közbe félre jár.
137. c85d1d200b (válaszként erre: 136. - C85d1d200b)
2022. ápr. 17. 03:35
En meg uszkar-idomar leszek, mert ugyis van korulottem annyi, amennyit a fantasiam elbir.
136. c85d1d200b (válaszként erre: 135. - C85d1d200b)
2022. ápr. 17. 03:32

72. Fórumnyit..

ápr. 11. 23:49

(válaszként erre: 68. - Krisztikrisz)


Neki csak felesége van, règről ismertük egymást, csak most lett belőle egy éve ilyen viszony.

135. c85d1d200b (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 03:29
normális családanya"- nem ugy volt, hogy nincs gyerek?
134. luca76 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 21:32
Engedd el , ennyi volt. Ennyi jelből látnod kéne, nem véletlenül merült fel benned kétség. Gyáva ahhoz, hogy eléd álljon. Én nem mondom, hogy megérdemled, mert semmit nem tudunk a házasságodról, de nem játszhatod a féltékeny házisárkányt. Szállj ki ebből méltósággal és ne azon törd a fejed, mi lett volna ha! Nem hozzá tartozol.
133. krisztikrisz (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 20:35
Értelek. Majdnem meggyőztél. Csak ez annyira bonyolult, kacifántos, hogy nem látunk ki belőle. Neked jó, neki is jó, csak egy kicsit undorító. Persze, mindenki keresse a maga boldogságot, akár ilyen áron is. 😐
132. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 131. - Ágio8405)
2022. ápr. 16. 13:37

Tudod jó pár körön túl vagyunk már, évek óta, csak lesett mindig, h jè te ezt így éled meg. Ő mondta ki a saját szavaival, hogy nem működik úgy köztünk a kémia. Kb 2 éve én válságba kerültem saját magammal is, és azt éreztem nem ide tartozom, majdhogynem fel akartam dobni mindent, pedig akkor még nem mentem fèlre.

Aztán szépen helyrebillentem. Itthon is bèke, nyugalom van. Volt olyan, hogy 2 perc alatt felhúztuk idegileg egymást, mindenben kötözködtünk.

Én rendes normális családanya, feleség vagyok, tudom irónikusan hangzik, de minden másban a hagyományos értékrendet követem.

Ez az én titkos életem, ami ad egy kis pluszt.

Tudok én örülni sok mindennek, nem csak ez jelenti az életem értelmét, h fèlremegyek.

Csak történt egy tragèdia a családban ami àtèrtèkelt bennem sokmindent, hogy éljem meg amit szeretnék, mert lehet késő lesz.

Hidd el, nem vagyok egy rossz szàndèkú nő, nem ártok másnak, ebben az egyben nem vagyok tisztessèges.

131. Ágio8405 (válaszként erre: 130. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 13:11
Lehetne másban is kiélned magad és a családdal megbeszélni hogy így érzed, változtassatok. Nem csak a félrekufircolás tehet ám boldogabbá. Remélem férjed is megtalálja máshol a “boldogságot”.
2022. ápr. 16. 13:06

Ennyire előre nem gondolkodom. Ez az én életem, az övét meg alakítja majd magának.

Lehetek szerintem egy kicsit önző is magammal szemben, eddig mindig alá voltam rendelődve, a férjemnek, a gyerekeknek. Picit szeretnèm boldogabban élni az életem. Nem úgy állt a férjem sem hozzám szexualisan, de én tudom, h mi lapult bennem.

Nem akarok vitatkozni, van mikor én is azt érzem, h nem szabadna ezt tennem, nekem is van lelkiismeretem.

129. Ágio8405 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 13:03

Büszke lehetsz magadra…. 👏🙈

Ha a fiaddal/lányoddal csináljàk ugyanezt majd, te leszel a legjobban felháborodva…..

Mit szólnál ha a lànyod lenne majd a feleség helyzetében?

128. liliom10 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 12:58

Pedig nagyon bele kéne képzelni magad a másik feleség helyébe !

Nekem azt tanították otthon gyerekkoromban : " Amit nem kívánsz magadnak, azt ne tedd mással !"

2022. ápr. 16. 12:46

Azért látom humorotoknàl vagytok, hogy beszélgetéssek el a férjemmel , úgyis tudjátok ez nem fog megtörtènni.

Nem tudom mit éreznék, nem gondoltam ebbe bele.

Azt tudom, hogy bármeddig tart is, nem bántam meg, hogy megtörtént.

126. Ágio8405 (válaszként erre: 125. - Liliom10)
2022. ápr. 16. 11:47
Egyet értek.
125. liliom10 (válaszként erre: 124. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 11:42

Akkor beszéld meg a férjeddel, ő mit szól ehhez ?! És Te mit szólnál, ha a férjed lenne egy másik nővel a szeretőd helyében ? Neked mindegy lenne ?

Hol van az empátia egyes emberekben ???

Szerintem Te belezúgtál a pasiba, miközben neki csak egy kis pótlék vagy az életében...ki tudja, meddig.

2022. ápr. 16. 11:32

En nem mentegetem magam, tudom, hogy nem normális dolog, règen én sem gondoltam, hogy ezt megteszem.

Nem ítélem el a felesèget, csak közben beszéltem egy másik csajszival, aki már 10 lombikon van túl, és még mindig nem akarja feladni. Ezért írtam azt, amit a felesègről, hogy talán lehetne még próbàlkozni.

Nálunk is kellett segítség, el is vetèltem, úgyhogy nekünk se pottyantak csak úgy le a gyerekek.

Én csak azt látom, hogy a pasi mennyire szeretne.

Nem akarlak felhergelni, mert látom mennyire elítèled ezt.

Ki így ki úgy keresgèli, éli meg a boldogsàgot.

Nem csak mi vagyunk ilyen gyarlók, hogy vágyunk egy kicsit többre néha.

123. Ágio8405 (válaszként erre: 121. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 10:18
Ja és az orvos tuti nem ezt mondja nekik hogy egyfolytában legyenek egyutt. Ez kamu duma. Az meg hogy válla-e lombikot az ő dolga. Fogalmad sincs róla hogy milyen, mit tesz sok nő szervezetével. De neked persze könnyű elítélni őt. Bezzeg a pasi és persze te is. Ti olyan jó emberek vagytok. Hányok az elfogultságodtól és az a szomorú hogy te ezt el is hiszed. Mindig a másik a hibás, ti aztán nem. De tudod Isten nem bottal ver. Vissza kapjàtok ezt még, ott ahol még jobban fog fájni.
122. Ágio8405 (válaszként erre: 121. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 10:11
Az a nő nem érdemli meg hogy a férje ezt tegye a háta mögött. Tudod a hűség nem egy érzés hanem egy döntés. A szexuális problémákra is lehet megoldás, és nem a megcsalás. Gerinctelen egy ember, ahogy te is, mert úgy gondolod nektek ez jár és szerintetek ez normális. Sajnálom mindkettőtök házastársát. Nem érdemlitek meg őket.
121. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 120. - Ágio8405)
2022. ápr. 16. 09:52

Én is mondtam neki, hogy nem jó, h sűrűn együtt vannak. Nálunk is peteèrèskor jöttek ossze, mert en megérzem mikor van.

Nem tudom, most voltak új orvosnál, azt csinálják, amit az mondott.

Ez teljesen az ő dolguk, beszélünk róla, bármennyire furcsán is hangzik drukkolok nekik, mert ő nagyon megérdemli, hogy apuka legyen, nagyon gondos, szerető apukája lesz vagy az örökbefogadottnak, vagy a sajatnak.

En egy kicsit a feleségét érzem hunyónak ebben az ügyben. Hogy 2 lombik után feladta, mert nem volt kedves az orvos.

120. Ágio8405 (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 05:57

Ez nagyon valtoozo. Mi 9,5 évet vártunk a fiúkra, a kapcsolatunkat nem tette próbára. A kisgyerekes lét akkor már inkább. De nagy gond most sincs csak ugye kevés az idő egymásra és több a súrlódás a fáradtság miatt stb. Ja es ennyi év után csak úgy otthon parnàk közt nem úgy megy ezerrel a próbálkozás. Ezt nem tudom elképzelni sok év után, elengedi ezt valamilyen szinten az ember mègha nem is lelke mèlyén, de ennyi évig nem lehet ugy csinálni mint mondjuk az első 1-2 évben. Az lelkileg nagyon kimerítő lenne. A story meg ott is hibádzik hogy azt mindekinek tudja hogy a baba egy bizonyos időszakban fogan, tehát nem az egész hónapban vannak rajta ezerrel. Lehet peteérés környékén többet vannak együtt, de hogy egész hónapban nem az tuti. Viszont azt a másik nős elméletedet szerintem csak te kreáltad.

Nem amiatt találkozik veled kevesebbet. Lehet esetleg neki mégis van még kis lelkiismerete….

2022. ápr. 15. 23:58
Szerintem csak összetartanak, nincs úgy náluk se probléma, jól megértik egymást, de a szexben többre vágyik.
118. krisztikrisz (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 23:48

Tehát félrekefél a házasságban lévő szeretőjével (szeretőivel), miközben neki is felesége van, miközben nem jön össze a gyerek. Tényleg problémás a helyzet. Nem is tudom, mit gondoljak.


Egy kapcsolat megromlására nem indok, hogy nem jön össze a gyerek. Azt két embernek alapból össze kéne tartania.

2022. ápr. 15. 23:30

Az a baj, hogy annyi minden van ám még emögött, amit nem tudhattok, mert nem írtam róla, pl.hogy nekik nem jön össze a gyerek egy évtizede, h ez mekkora teher lehet nekik, h ez bármelyik kapcsolatot kikezdi.

Nem mentegetem egyikünket sem, mind a ketten küzdünk a magunk bajaival.

116. krisztikrisz (válaszként erre: 109. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 18:55
Nem számít mit gondolsz! Az számít hogy mit tesz, hogy mi a valóság!
115. krisztikrisz (válaszként erre: 108. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 15. 18:53
Bizony van. :/
114. krisztikrisz (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 18:52
Nem semmi. Már a babát tervezik, de van gyomra fenntartani egy ilyen viszonyt mindenkit kihasználva, átverve! Fúúúúj... Ez legyen már a ti gondotok!
113. krisztikrisz (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 18:50
Persze hogy elhiszed neki, aztán majd később esetleg koppansz. Hány ilyen van!
112. Ágio8405 (válaszként erre: 111. - Liliom10)
2022. ápr. 15. 16:23
Neki biztos hol esett volna ha a férje ezt teszi vele anno….
111. liliom10 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 14:53

Ezt írja :

"Elmondta, h nagyon sokszor szexelnek otthon a baba miatt, mert nekik még nincs, így hiába nem olyan otthon, de hát ugye nincs akkora kívànalma a rendszeres fèlreszexre se."

Szóval a nejével tervezi a további életét, hiszen gyereket akarnak, annyira, hogy még a szex is olyan sok, hogy nincs Rád plusz energiája.

Ha most nem szakítasz ezzel a férfivel, akkor nagyon sajnállak, hogy képes leszel így élni. Ha csak a mostról beszélünk, az eddigiekről nem, akkor a jövőben csak még jobban belegabalyodsz érzelmileg, szenvedsz majd eleget. Gondolkozz ! Tényleg megéri ? Kizárt !

Nagyon sajnálom a feleséget, aki ha tudná, milyen jellemtelen férjtől akar gyereket... :( Beleképzelted már magadat a helyébe ?

110. Ágio8405 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 12:12
Szegény felesége ha tudnà milyen féregtől akar gyereket…. Undorító ez az ember. Ennél gerinctelenebb dolog nincs és ha ez téged nem zavar és ehhez asszisztàlsz, ne haragudj de akkor te is ugyanilyen gerinctelen vagy. Ugye tudod hogy a karma vissza vàg….
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook