Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynositol érdekelne, milyen véleményetek van? fórum

Gynositol érdekelne, milyen véleményetek van? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 14. 18:51
Hát én annyira nem vagyok ebbe jártas de lelkepzelheto hogy nincsen. Én ugyvagyok vele hogy igen drága ez a ketgyogyszer mert 18 ezer. De mivel látom hogy hatásos ezért nem sajnálom rá a pénzt. Szerintem próbáld ki. Igazából a pénzen kívül nincs mit veszítened..
2020. aug. 14. 13:58
Sima barátcserje kapszulát, próbáltad már premens helyett? Szerintem a sima inozitol is ugyan az lehet mint gynositol. Nekem a doki amikor nem menstruáltam rendszeresen, akkor, adott prverát, meg lutenil tablettát, attól is lehet, a menzim nehezen indult el. Kaptam agolutin injekciót is,ettől is nehezen indult el. Most már ezeket nem szedem orvos engem nem látott azóta, mostanában két napig szokott nekem tartani a menzesz,de hogy ha 2 napos akkor szerinted ovulációm sincsen?
2020. aug. 12. 20:35

Igen igen.

Valószínűleg hatott a Gynositol, mert 32 napos volt a ciklusom. Előzőleg pedig 40 napos.

2020. aug. 10. 12:23
A premens az barátcserje kapszula?
2020. aug. 9. 09:20
Nekem a barnazasra a premenst adta ugyan úgy azért mert a hormonjaim miatt.. Bár ez sem használ mindenkinek.. De pl anyukámnak is bevalt a valtozokornal IS mert 1 hónapig szedte és azóta sem barnazott. Remélem hatásos lesz.
2020. aug. 8. 11:49
Majd írd meg a tapasztalataidat, hogy mennyire volt hatásos.
2020. aug. 8. 11:47
Nem nagyon merek inni még sima inozitol port sem nehogy megint elkezdjek barnázni. Te a premenstől barnáztál? A barnázást mondtam a dokimnak, az volt a válasz, hogy, nincs elég hormon.
7. Kyoko (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 06:12
Én szurkolok, hogy minden jól alakuljon :)
6. Kyoko (válaszként erre: 4. - Pásztor Noémi)
2020. aug. 8. 06:11
Nem volt semmi probléma egyikkel sem. Mindkettő jó volt.
2020. aug. 7. 17:26
Én meg csak 2hete iszom a Gynositol, de nagyon esküsznek rá hogy hatásos. Hát most várom a hatást :) remélem nem barnazok tőle majd. Mert épp ezzel mentem orvoshoz és premenst adott illetve ezt. :)
2020. aug. 7. 11:51
Nekem az inofolic volt. Én barnáztam tőle. Nálatok nem fordult elő ilyen?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kyoko)
2020. aug. 7. 11:25

Ohh, gratulálok, kitartást! :).

És köszönöm szépen!

2020. aug. 6. 15:45
Én ezt használtam teherbeesés előtt két hónappal és a 12.hétig használtam (most 34.hétben vagyunk) Szerintem hatásos :) spk sikert majd!
2020. aug. 6. 14:24
Mennyi idő után kezdett hatni nektek a Gynositol, és mennyi idő után sikerült a baba? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook