Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexológus fórum

Szexológus (beszélgetős fórum)


2010. febr. 25. 12:37

Sziasztok!

Közben rátaláltam a Megújulás Családterápiás Intézetre Pécsett, ahol szintén foglalkoznak szexterápiával. Velünk (a férjemmel) egy pszichiáter doktor és doktornő párban foglalkozik, pontosan a nemek közötti szemléletkülönbség miatt. Az igazi terápiát: a "házifeladatok" elvégzését jövő héten kezdjük. Ambivalens érzéseim vannak egyelőre a terápiával kapcsolatban. (Amúgy idei árakkal, ha érdekel valakit: 6.000,- Ft/alkalom!)

6. 6e1808e44c (válaszként erre: 5. - Needa)
2010. jan. 20. 08:46

Az I.sz klinikán voltam szexológusnál , mert megromlott nagyon az otthoni szexuális életünk . Akkor úgy gondoltam , hogy miattam .

A doktornő folyamatosan a gyermek koromra volt kíváncsi , erre akarta visszavezetni , holott évekig minden rendben volt. Ragaszkodott a saját elképzeléséhez , hogy biztosan történt velem valami ...... Ezért abba hagytam. Azóta már tudom , hogy a férjem miatt romlott meg én csak elutasító lettem vele szemben.

Nem biztos , hogy a szakember mindig tudja , hogy mi a megoldás , sajnos ez tapasztalat az évek folyamán.

5. Needa (válaszként erre: 4. - 6e1808e44c)
2010. jan. 19. 15:09

tyna, mit mondott nektek a szexológus?

csináltátok a tanácsait, vagy eldöntöttétek, hogy ez nálatok nem működne és hagytátok?

Pszichiáter-szexológusnál voltatok?

Vagy az általam említett orvosnál?

Neked nem volt jó, vagy a férjednek?

Egyébként meg nem hinném, hogy több tapasztalatod és infód lenne mint egy szakembernek! Aki esetek ezreit megoldotta már...;)

4. 6e1808e44c (válaszként erre: 1. - Besszi)
2010. jan. 7. 08:22

Szia !


Én voltam a férjem miatt , de nem volt jó . Ide is leírhatod a problémád , talán jobban tudunk segíteni. A tapasztaltabbak tanácsa többet ér!

2009. okt. 26. 13:05

szexológust próbáld meg!

keress rá Dr. Tóth Emesére a neten;)


K.

2009. okt. 12. 21:57

Szia!

Én még nem voltam, de vagy szexológushoz vagy pszichológushoz kell fordulni a problémáddal, attól függ, hogy milyen jellegű!

2009. okt. 12. 21:46
Kit ajánlanátok, ha úgy érzitek, hogy a szex terén segítségre szorultok? (Nem párcsere érdekel, hanem szakember!) Volt már valaki szexológusnál?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook