Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex újra szülések után fórum

Szex újra szülések után (beszélgetős fórum)


1 2
8. b486c9cf7d (válaszként erre: 6. - Lara1984)
2013. aug. 16. 15:28

Az elsonel vagtak, a masik kettonel szakadtam es azt kovetoen varrtak, tehat ezek latszodnak kivulrol egyertelmuen.

Az elso gyerekem nem a mostani ferjemtol van, tehat o mar utana ismert meg (2 van tole), elmondasa szerint nem valtozott.


Az en szemelyes tapasztalatom csak annyi, hogy a harmadik utan mar nagyon lassan razodtak helyre az izmaim, a vizelettartassal sokaig gondjaim voltak.

7. 9506be6952 (válaszként erre: 5. - B486c9cf7d)
2013. aug. 16. 15:11

Gondolom,embere válogatja,nekem több mint egy év kellett,mire visszaállt a lányom után ,a pici után még mindig nem állt vissza.

És ugye ez pont a kritikus időszak,nem várhattunk 1 évet,h helyreálljak,minél előbb vissza kell ülni arra a lóra :D

6. Lara1984 (válaszként erre: 5. - B486c9cf7d)
2013. aug. 16. 15:09

Egyáltalán nem változott?! Pedig változnia kellett (már az elsö után is). Te hogy érzed?

(A férjed lehet, nem jó "megfigyelö".) :-D

5. b486c9cf7d (válaszként erre: 3. - 9506be6952)
2013. aug. 16. 15:04

Annyira megvaltoztatott lent a szules?

Nekem 3 huvelyi szulesem volt, de a ferjem szerint egyaltalan nem valtozott.

4. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Lorelai)
2013. aug. 16. 15:00
Mire gondosz negatív visszajelzés alatt? Talán amiatt kritizál, mert a gyerekek miatt háttérbeszorítva, mellözve érzi magát? Vagy esetleg a test "megváltozott paraméterei" nem vonzzák?
2013. aug. 16. 14:59

Nekem effektíve negatív visszajelzés nem volt,csupán annyi,h ugye szültem 2 gyereket hüvely úton..és bár próbálkoztunk,nem éreztem a férjemen a lelkesedést a szülések után.

Most, a második baba után ültettem le,hogy beszéljük,mi a baj.

Lesütött szemmel közölte,hogy ne haragudjak,de ez már a harmadik punci,amim van,amihez hozzá kell szoknia,nem olyan,mint volt,de nem akart ezzel terhelni.

Őszintén szólva hatalmasat nevettem,és valljuk be,igaza volt, úgyhogy "tudományos alapon" kezdtünk kísérletezni,hogy hogy jó neki a "megváltozott körülmények között". Mókás volt, a nagy komolykodásban megjött a hév is, és feloldódott a feszültség.

Tény,hogy már más pózban és más intenzitással jobb mindkettőnknek,és ezt át kell beszélni.

Nekünk így sikerült,most 7 hónapos a második baba,és minden a legnagyobb rendben. Sokkal több az alkalmak száma is,mint az első baba után.

2013. aug. 16. 14:39
:-)
2013. aug. 16. 14:26
A férjemmel mióta megszületett a második gyermekünk, teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Nem akarom őt elveszíteni, de nekem is szükségem lenne arra, hogy visszatérjen a libidóm. De ha nem kapok tőle pozitív visszajelzéseket, csak negatívat, akkor nehéz visszahozni a régi szenvedélyt. Kinek, hogy sikerült újra "kezdeni" a boldogságot?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook