Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szét coach-olt házasság fórum

Szét coach-olt házasság (beszélgetős fórum)


1 2
2019. nov. 26. 13:19

Hát mit mondjak mivel én is voltam, vagyok un. "megcsalt csaj"Ez az egész mindenképp megalázó, és elfogadhatatlan.

Miért nem beszélsz vele?? ez a legegyszerűbb és célra vezetőbb.

Először is tisztázni a ti saját viszonyotokat egymással/nem írtad házasok vagytok-e? van-e gyerek stb? mert ezek a tényezők fontosak.

Ha én ebben helyzetben lennék család nélkül, talán nem is kérdeznék semmit csak pakolnék , vagy én mennék , vagy őt küldeném.

2019. nov. 26. 13:08
Én még azt is kétségbevonom, hogy a csuda pszicho-csaj egyáltalán létezik. Úgy értem, ha csak virtuálisan találkoztak, még az is lehet, hogy férfi.
2019. nov. 26. 13:02

Bocs, hogy nem a lényeget ragadom meg, az már úgy is megtörtént, és szerintem tudod, hogyan változtathatsz rajta.

Hanem amit még írtál, azon meglepődtem: "( Tény, hogy kétféle nő van, az akit csalnak, és az akivel csalnak, csak utóbbival nem igen lehet együtt élni)"

Ezt hallottad valakitől és úgy érzed, jó poén, vagy meggyőződésből írtad?


(Kicsit furcsállom az "itteni pszichologus-coach magánéleti problémáját", hogy megesett egyáltalán, de ez biztos csak az én egyéni szarkazmusom)

7. globus (válaszként erre: 1. - Hmoci)
2019. nov. 26. 12:49
Sajnos, a jelenség az internet egyik veszélye. Virtuális, esetleg utána valódi kapcsolatba bonyolódnak. Kérdés az, hogy MI váltotta ki, hogy ebbe menekült? Ha vissza tudjátok idáig fordítani az idő kerekét, menthető a kapcsolat. Tudd meg, miért jó ez neki.
2019. nov. 26. 12:45
Elsősorban próbálj meg vele őszintén beszélni hogy mi az oka annak hogy ennek a nőnek privátban fotókat küld?,rengeteget beszél vele,főként hogy a ti problémáitokat miért vele beszéli meg, miért nem veled.Én döntés elé állítanám.Vagy a kapcsolat család, vagy az a nő. Sajnos hasonló cipőben jártam, igaz én nem néztem bele a telefonjába,de rengeteg jele volt annak hogy van egy harmadik.Mivel tagadta, választás elé állítottam. Azóta valamelyest javultak a dolgok.Igazából se a testi se pedig a lelki megcsalás nem jobb.Utóbbi az már inkább egy mélyebb dolog ha vannak érzelmek mert utána a szex bármikor bekövetkezhet. Sok sikert kívánok neked 🙂
2019. nov. 26. 12:43
Szerintem mindenképp nyílt lapokkal kellene játszanotok. Próbáltál már erről beszélni Vele?
2019. nov. 26. 12:12

Erre nem lehet mit írni!

Őszintén sajnálom! 😣

2019. nov. 26. 12:10
Basszus ez nagyon durva.😱😱😱
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Hmoci)
2019. nov. 26. 10:28
Szembesítetted már?
2019. nov. 26. 09:51

Sziasztok,

Érdekes dolog ez a fórumozás. Én nem is igen szoktam írni, mert nehéz dolog az embernek a fájdalmát belekiabálni az éterbe, ha meg valamilyen témában kíváncsi voltam eddig mások tapasztalataira, csak olvastam.

De most egy olyan esztelen helyzetbe kerültem, ami nem tud bennem maradni. Úgy érzem a szívem-lelkem ki lett tépve.

Mint kiderült….pár hónapja a férjem – állítólag a kapcsolatunk megerősítéséhez ( 25 év,4gyerek) –keresett ( vagy csak talált, már nem is tudom mi az igazság) témákat itt a fórumon.

Elmondása szerint- belefutott egy általa érdekesnek tartott bejegyzésbe, amit egy magát pszichológus-coach-nak mondó hölgy írt be.

A férjem valamiért rárepült, és elkezdtek pivátban csevegni. A sors úgy hozta- hogy ezt én elolvastam…tehát dióhéjban:

Szóval a férjem reagált a csaj által felvetett személyes problémájára, és párhuzamosan kitódult belőle az életünk is, minden problémájával együtt.

Ezzel még igazából annyira nincs is gond, de ezek a beszélgetések egyre sűrűbbé váltak, és már olyan síkra terelődtek, hogy a csaj bíztatta-bíztatta, hogy írjon, még többet-többet, a férjem meg oldalakat írt, nagy lelki megnyilatkoztatásokkal tűzdelve.

És ezzel az időtöltésével szépen elfoglalva gyakorlatilag én megszűntem létezni…. Ő írt a nyaralásunkon, írt hajnalban, írt éjszaka, írta a szerinte fontos problémáinkat, amit meg kell oldani, írt ezzel erősítve a nagy macsót magában, a csaj bíztatta tovább….., hogy szuper, jöjjön ki belőle a férfi…, stb

Elvéve ezzel az időt, a figyelmet rólam, a családjáról. Minden gondolata ez a csaj lett, és a vele folytatott chat.

A „nagy coach” az anonimitását is elvette. A csaj képeket küldött magáról, és a férjemről is kért. Az a marha persze megbabonázva küldözgette.

A férjem meg Dosztojevszkíjt megszégyenítő magasztos gondolatokat és mennyiségű írást osztott meg a csajjal, szexualitás téma volt szinte végig a top. Meg a nagy megerősített férfi lelke, ami csak most tudott kinyílni a csaj mellett. Áradozott a férjem a csajnak, hogy a visszajelzései micsoda tiszta, nagyon okos nőt takarnak,és a fénykép alapján micsoda csoda.

Speciel tényleg szép, kicsi, vékony, szőke….olyan, amit minden férfi meg akar dugni….

( Tény, hogy kétféle nő van, az akit csalnak, és az akivel csalnak, csak utóbbival nem igen lehet együtt élni)

Egy szó mint száz…én éppen olyan lelkiállapotba voltam, hogy próbáltam a férjemtől támaszt kérni,egy segédkezet, egy jó szót, figyelmet…öntöttem rá magam, a szerelmem, mindent….és csak kapufa….

Annyira el volt foglalva, hogy észre sem vett, és gyakorlatilag haza se jött időben, ,mert a munkahelyéről is csevegett.

Emellett talált magának egy olyan másik csajt, akivel régebb óta ismerték már egymást, de most valahogy fellángolt ez a kapcsolat, és azzal is percenként csacsogott…kiadva engem, a kapcsolatunkat, a gyerekeinket…sőt ezt a pszichó csajt is megosztotta vele. És ketten jót röhögtem rajtam………

Most éppen bele fogok dögleni a megalázottságba, és abba a fizikai fájdalomba, amit ez okoz nekem most már 2 hónap óta. És mindig derülnek ki újabb és újabb részletek……….

Nem tudom mi lesz… padlót fogtam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook