Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szét coach-olt házasság fórum

Szét coach-olt házasság (beszélgetős fórum)


1 2
40. semleges (válaszként erre: 39. - Törpilla)
2019. dec. 6. 18:26
Az utolsó mondatod oké:)
2019. dec. 6. 14:17

Őszinteség nélkül sehová sem fogsz jutni. Mi lenne ha ezt amit ide le írtál megosztanád vele is? Nem kívánsz miért? Nem merek kezdeményezni mert nem tudom te akarod e még? Nekem hiányzol én neked nem? Helyre akarom hozni amit el rontottam ugye tudsz segíteni benne vagy nem?


Sorolhatnám.. Minek ölni a lelked? Minek élni bizonytalanságba és egymást kerülgetve? Sok kapcsolat azért megy tönkre mert nem egymással beszélünk hanem el beszélünk egymás mellett.


Kérdés te mit kit szeretnél? Őt szeretnéd tegyél érte. Ha tetszik ha nem amiért ő más felé néz azért ő de leginkább Te vagy a hibás. Elhanyagoltad nem kicsit. Ne mindig másban keresd a hibát. Másik meg az ez egy női portál naná mindenki neked ad igazat meg jobbnál jobb válj el az a biztos tanácsot. Ne vállj el én meg ezt írom. Legyél nő hódítsd vissza.

Döntsd el mit akarsz vele élni vagy nem de bármi jobb mint ez amit most csinálsz.


Tőlem egyet fogadj meg csak semmi többet ne. Legyél Boldog vagy Vele vagy Nélküle! Boldog Mikulást és legyen szép napod!

2019. dec. 5. 11:30

Mi akik itt vagyunk, nem tudjuk, hogy mi segítene.

De azt gondoljuk nem jó fele megy az életetek.

Talán egy 3-napos áram szünet segítene. Meg nyakig érő hó, hogy ki mozdulni se lehetne.

Talán akkor keresnétek egy mást a sötétben, hogy meg foghassátok egy más kezét, és érezzétek a biztonságot egy más mellet.

Ugye milyen vicces? De ez biztos segítene.

37. semleges (válaszként erre: 35. - Hmoci)
2019. dec. 4. 12:47
Ez nem hangzik jól:(
36. Érdekes73 (válaszként erre: 35. - Hmoci)
2019. dec. 1. 11:54
Ez tényleg elhidegülés...
35. hmoci
2019. dec. 1. 00:17

Nagyon köszönöm a kedves biztatásokat.

Sajnos a helyzet nem javul, hanem inkább egyre gázosabb.

A férjem alkalmanként próbálkozik kedveskedni, de ha nem kezdek el örülni azonnal, akkor jönnek a cinikus megjegyzések, és hogy én romlásba döntöm a családot, hiszen ő már minden tőle telhetőt megtett.

Közben egyre messzebb van, szexuálisan nagyon hiányzik,de már rá se nézünk egymásra.....én akárhányzor megkivanom azonnal össze is ugrik a gyomrom, és lefagyok. Egyszerűen nem megy. De ahogy érzékelem, ő se eped el a vágytól 😞.

Szóval teljesen máshol járunk.😪

34. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Hmoci)
2019. nov. 29. 00:45
Kitartást és erőt hozzá.
33. kaktusz2 (válaszként erre: 32. - VendrinerPiroska)
2019. nov. 28. 18:12
Szívemből kívánom, hogy helyre álljon a házi béke.
32. VendrinerPiroska (válaszként erre: 25. - Hmoci)
2019. nov. 27. 22:54

Mindenkivel megeshet, hogy "megrogyik" az önbizalma és szereti, ha figyelmet és érdeklődést kap másoktól, akiknek az esetében őszintébbnek érzi a bókokat, mint a környezetétől. Ez ismerős. Lehet ezt szeretni, vagy sem, de akkor sem tisztességes, ha a megoldás keresés égisze alatt virtuális viszonyba keveredik valaki emiatt, 1 v. több emberrel. Pláne, ha ezzel attól a személytől távolodik el, akivel a kapcsolatát javítani szeretné.

Sajnos, sok az életközépen enyhén megkettyent férfi és az olyan vámpír típusú nő, aki szívesen rárepül az inogni látszó kapcsolatokra és megadja nekik a kegyelem döfést.

Te azért ne temess mindent. Szerintem, ha sikerül eljuttatni a tudatához, hogy téged mennyire bánt az ő (remélhetőleg csak virtuális) kalandozása, akkor felhagy vele és idővel helyreáll a házi béke.

31. Channa* (válaszként erre: 29. - MenoPause)
2019. nov. 27. 18:54

Bocsánat!

Csak azért említettem a nevet, mert a leírt problémákhoz külön kihangsúlyozó lett volna.


Elnézést!

30. MenoPause (válaszként erre: 25. - Hmoci)
2019. nov. 27. 09:56

Nem szoktam ezen a fórumon személyeskedni, de nálam erősen kiveri a biztosítékot, ha valaki már név alapján ítélkezni tud.. és személyeskedik.


Mindenki más élethelyzetben van, és más élethelyzetből próbálja kihozni a maximumot. És van aki überfasza és mindenben tökéletes(nek gondolja magát), és van, akinek nagyon sok segítség kell!!


És igenis, van életközépi válság, csak van, aki könnyebben átvészeli, esetleg meg sem érzi, ezért azt mondja, hülyeség az egész, van, akinek az élete, házassága, mindene rámegy!


Évekig voltam igen komoly mélyponton, de ma már hálás vagyok az összes rossz érzésért, amin átmentem, mert megerősített, de bevallom, nagyon sok segítséget kértem/kaptam, sok pénzbe került, volt sok rossz döntésem, rossz reakcióm, de mindnek volt oka, célja, mind tanított valamire, és utólag már nem is tűnnek olyan rossznak.


Ja és nyilván én nem vagyok überszuper. De szívesen beszélek róla privátban azzal, akit érdekel, és aki hasonló helyzetben van, hátha segít, hogy tudja, az érzései ismerősek, nincs egyedül.

29. MenoPause (válaszként erre: 27. - Channa*)
2019. nov. 27. 09:39
Köszi
28. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1. - Hmoci)
2019. nov. 27. 07:36

1. Nem gondolom, hogy azért, mert te átmenetileg lelki válságba kerültél, a férjednek joga lenne más nők társaságát keresni.

2. A férjed nem biztos, hogy annyira álompasi, ha így kiadja a dolgaitokat már nem az első libának. Lehet, hogy külsőre jóképű, de belülről egy pöcs.


Sok barom van ám, aki szakértőnek tartja magát. Aztán az életvezetési “tanácsaival” tönkre tesz menthető kapcsolatokat.

Férfimeddőséggel küzdöttünk, emiatt voltak gondjaink. Én kitartottam, megoldást kutattam, ő befordult magába. Aztán a volt férjem elment egy ilyen baromhoz vmi újjászületés szeánszra. (Agyrém, nem tudom, mi volt az pontosan.)

Induláskor minden OK volt. De utána... éjjel jött haza feldúlva, és nekem esett, hogy én vagyok az élete megkeserítője, miattam nem sikerülnek a dolgai. Ezt nem tudta soha kiverni a fejéből azóta sem. Még évekig együtt voltunk. Terhesen otthagyott, elváltunk, gyereket lecarja, meg sem nézte.

Ajánlom elkerülni a következőt:

[link]

“ Már az első két év után nagy mértékben tudnak segíteni a hozzájuk forduló emberek családi, életvezetési, pénzügyi problémáin, stb.( akár hivatalosan mint vállalkozó, akár a családon , ismeretségi körön belül is).


A fenti tevékenységeket hivatalosan, vállakozóként is lehet végezni.”


Ja, persze...

27. Channa* (válaszként erre: 25. - Hmoci)
2019. nov. 26. 23:31

Bocsánat! A nevedet benéztem!

Azt hittem te vagy MenoPause...

26. birebora (válaszként erre: 25. - Hmoci)
2019. nov. 26. 22:26

Figyi!!


Persze, hogy fáj, fog is. Egy ilyen mindenkinek fájna mert ez övön aluli ütés.


Ha tudod a férjed nevét itt és a csajnak is, akkor tudod miket írnak. Én nem hagynám, hogy a férjem egy női fórumon privátban irkáljon nőknek. De inkább sehogy ne írjon, számomra ez férfiatlan és gátlástalan is.

25. hmoci (válaszként erre: 24. - Channa*)
2019. nov. 26. 21:10

Kedves Channa!

Köszönöm a véleményedet.


Valószínúleg, igen velem is gondok vannak. Lehet a nevemmel is, bár azt a 4 gyerkőc nevéből raktam össze, így én szeretem.

A férjem is igen valószínűleg csak nekem jópasi..bár sajnos ez a fénykép küldözgetésből kiderült, hogy a kis coach csaj is így gondolja:(


Lehet, hogy igazad van, és más társat kellene keresnie...valószínúleg ezt is teszi.


De ettől ez még nekem fáj, és nehéz megválni tőle.

Köszönöm a megértésed.

2019. nov. 26. 19:12

Biztos velem van a baj, persze ezt szoktátok itt is mondani:DDDD


Kérdések:

"Ide a fórumra" és az "itt a fórumon" ez pontosan azt jelenti, hogy itt a hoxán?

És itt a hoxán van egy coach? Már ettől nevetnem kell. Manapság ez a sok baromság kell az emnbereknek:DDD


Azért azt kell mondanom, hogy veled is vannak gondok! Már a neved is....Ráadásul elhiszed te is ezt a sok maszlagot az idősödő nőkről. 40 évesen leértékelődnek a nők, csak 2 féle nő létezik a megcsalt és akivel megcsalnak...Minden férfi lecseréli a párját. Neked az kevés, ha a férjed dicsér meg és még sorolhatnám. És a te jópasi férjed, aki lehet, hogy csak szerinted jó;)


Ez nagyon gáz!


Nem tudok semmit ezekre mondani, mert én a te felfogásoddal nem tudok azonosulni. Én most így 52 évesen is nőnek érzem magam a menopauza ellenére, és még legtöbbször jó nőnek is hiszem magam. A férjem dicséretének mindig örülök, és magam után az ő véleménye a legfontosabb. Sosem érdekelt, hogy a postásnak tetszek e, mert ha az érdekelne, akkor nyilván hozzá megyek feleségül:DDD Mondom ezt úgy, hogy 31 éve együtt vagyok a férjemmel.


És ezzel kapcsolatban az jut az eszembe, hogy ha ennyit nyafizna a párom a kora, a kinézete, stb. miatt, akkor lehet én is más társaságát keresném. A férjem tuti, hogy a kardjába dőlne, ha ilyenekkel fárasztanám.


Ha itt van a hoxán a coach és férjed írd már meg a nevüket légyszi....

23. birebora (válaszként erre: 1. - Hmoci)
2019. nov. 26. 18:05
Elhiszem, hogy padlót fogtál. Még mindig leveleznek? Miért küldenek fotókat egymásnak? És van még egy másik nő is, príma. Biztos, hogy csak kettő van, vagy csak ennyiről tudsz? Jól belecsapott a lecsóba a férjurad. De ő nem csinált semmit. Hát te is kezdj el küldözgetni fotókat magadról és cseverésszél mosás, főzés, takarítás helyet. Majd meglátjuk akkor, hogy gondolja. Persze a gyerekekkel foglalkozzon ő most átmenetileg míg te kiszórakozod magad az interneten.
22. semleges (válaszként erre: 17. - Hmoci)
2019. nov. 26. 17:18

Jó, ezt most kiírtad magadból, most vegyél egy nagy levegőt és gyerünk arccal előre.

Mond a férjednek, vegyen vissza az internetes édelgésből és találjon vissza hozzátok, veled beszélje meg a gondjaitokat és szégyellje magát. 4 gyerek mellett ennyire ráér? Nyaralás alatt, éjjel, nappal írogat? És a 4 gyerekkel veled mi van, addig ti mit csináltatok? Te pl., nézted, ahogy írogat egy idegen nőnek és hagytad idáig fajulni.

Bizony az internetes csevegésnek varázsa van. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem csak ezen a fórumon csajozgat.

21. semleges (válaszként erre: 7. - Globus)
2019. nov. 26. 17:06

Ez így van.

Más világba kerül, ott minden szebb, más és jobb. Csak nehogy elfajuljon mert akár kenyértörésre is sor kerülhet.

2019. nov. 26. 17:03
Kétségbe vonnám annak a pszichológusnak a valódiságát.
19. Pasionella (válaszként erre: 17. - Hmoci)
2019. nov. 26. 15:14

Sajnos nem szokták elismerni ha hibáztak vagy olyan dolgot tettek ami nem helyes, sőt... az én exem volt annyira elmeroggyant, hogy nem is látta be nem annyira kellene mással a saját ágyunkban szexelni hiszen akkor nem tette volna meg...


A ti sztoritok... szerintem azért akkora nagy hibát nem követtél el, hogy örültél bókoknak, ha csak nem kikacsingattál...

Szerintem meg kellene tudnotok beszélni valahogy. Talán nem túl jó ötlet a trükközés de ha most bezárkóznál, ha megijedne, hogy elveszít akkor talán észhez térne és megpróbálná helyrehozni.

2019. nov. 26. 15:13
Ez borzasztó! Nagyon sajnállak :( A legnagyobb baj szerintem az hogy szerinte ez tök rendben van és ő nem csinált semmit.. Jah nem csinált semmit de csak mert nem volt rá megfelelő alkalom :( Ha együtt maradtok, már valószínűleg nem lesz olyan a kapcsolat mint eddig, oda a bizalom, megmérgez mindent.. Tényleg nagyon sajnálom, kívánom azért hogy sikerüljön helyre hozni!!
17. hmoci
2019. nov. 26. 14:29

Köszönöm a hozzászólásaitokat!


Kérdésekre válaszok:


1. persze, beszéltem a férjemmel. Szerinte nincs ebben semmi gond, hiszen a mi életünket akarta javítani, és keresett megoldást. Nem is érti ( vagy nem akarja), hogy mi itt a probléma, hiszen Ő nem csinált szerinte semmit……..

A helyzet megértéséhez kis kiegészítés:

44 éves vagyok. Amikor 40 lettem baromira bepánikoltam. Itt a vég, egy nő 40 után a piacon leértékelődik, stb. Nagyon nagy önértékelési zavarokat okozott.

A férjem nagyon megértő volt, és egy nagyon sármos pasi. De 25 év után, ha tőle érkezett bók, azt nem tudtam igazán elfogadni (most sem tudom). Ezért ha kívülről kaptam bármilyen dicséretet, vagy valami pasi érdeklődését felkeltettem, akkor repkedtem körbe-körbe. Ezt a férjem sok veszekedéssel bár, de nagyon tisztességesen kezelte.

De nyilván ez annyira nem tett jót a kapcsolatunknak! Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy én nem kezeltem megfelelően ezt az egészet. Sőt az én „viselkedésem” vitte bele ebbe a „fórumban keresünk megoldást” szituba.

Amiért ez az egész a padlóra küldött, az az, hogy a mi kapcsolatunk egy hatalmas szövetség volt, nagyon mély kötődéssel. Ez nem csak házasság, hanem egy nagyon mély barátság, egy nagyon szeretői viszony, egy vár VOLT.

Ebben a helyzetben, amikor magamat se találtam, és kezdtem teljesen szétcsúszni próbáltam kapaszkodni belé, újra és újra beleszerettem, rácsodálkoztam, hogy milyen jóképű, szexi, kigyúrt 46 éves pasi lett abból a 20 éves soványka fiúból. De nem segítséget kaptam, hanem eltűnt….

Ide a fórumra, kócs-hoz, vagy inkább egy kóchoz. És a nagy megoldás keresés átváltott egy önmegvalósításba, egy hódítsuk meg a csuda okos kóckisasszonyt, aki lám, lám értékeli az Ő férfiasságát, és nagyon értékes, és nagyon tökéletes mivoltát. Tunkolva a házasságunkban, az én „viselt ” dolgaimban, a férjem nagyszerűségében, a szexualitásunkban, általában a női-fétfi szexualitásban, stb…..olyan témákkal, amit velem kellett volna megbeszélnie. Régebben minden ilyent megbeszéltünk.

2. nem férfi, és sajnos létezik, bár a kócs –ságát a váltott üzenetekből igen nehezen tudnám megerősíteni. Én is ilyeneket szoktam tolni….

Sőt sajnos mint kiderült, telefonon is beszéltek, és a csaj fel is ajánlotta , hogy jól meg-kócsolja….csak aztán lebukott, és állítólag nem lett ebből semmi….bár már magam sem hiszem ezt el

3. Kedves Lávli!

Ez saját gondolat, bármennyire is együgyűnek hangzik. De így gondolom. Sajnos ez nem csak a jelenlegi helyzetem mondatja velem, hanem a környezetemben élők tapasztalata.

Mindig van egy 27-28 éves tökéletes testű kis maca, aki JOBB, mint a jelenlegi feleség… sőt még akkor is, ha a jelenlegi feleség 30 éves, és szintén tökéletes testű.

Egy férfi számára a szex olyan szinten el tudja borítani a józan gondolkodást, hogy az döbbenet. A titkos szex meg aztán mindent visz.


Summary: tuti én okoztam a kezdetet, és én indítottam el lavinát……de nem sejtettem, hogy ekkorát üt, és akkor mikor már nem is számítasz rá

Úgyhogy lehet rám dobálni a szitkokat…sajnos hamut szórni a fejemre, és megszaggatni a ruháimat nem érdemes már.

Most csak könnyeken keresztül látok, szétreped a szívem-lelkem, nem látok fényt sehol….és eközben dolgoznom kellene, és ellátom és nevelgetnem, szeretgetnem 4 kiskorút. De nincs bennem semmi érzés a hatalmas fájdalom és/vagy a néma üresség mellett. Mi lesz így a jövőnk?!

16. New(l) (válaszként erre: 15. - Csakelőre)
2019. nov. 26. 13:51

Nekem is ez volt az első gondolatom.

Mint azok a szerencsétlen, félf@szú hímnemű rinyagépek, akik itt panaszkodnak sanyarú sorsukra, hátha megsajnálja őket valaki.

Méghogy nincs kegyelemszex. :D

15. csakelőre (válaszként erre: 14. - New(l))
2019. nov. 26. 13:36
Szerintem így szedte fel az aktuális áldozatát.
14. New(l)
2019. nov. 26. 13:32

Marha profi kócs lehet az, aki belegabalyodik az "ügyfelébe". Vagy mi volt ez itt a Hoxán, ingyen rendelés?

Olyan kócs ez, mint én (bár nekem még van is valami OKJ-s papírom róla :D).

13. MenoPause (válaszként erre: 10. - Hanka101)
2019. nov. 26. 13:26

Írta.. 25 év.. négy gyerek.

Hát nagyon nem egyszerű. De egyáltalán nem menthetetlen. Mindenképpen, kezelést igénylő krízis.

2019. nov. 26. 13:26
Nem a kócs tette tönkre a házasságodat. Úgy tűnik, a férjed csak az alkalomra várt.
2019. nov. 26. 13:24

Őszintén sajnálom.

Ebből jól ki jönni nem nagyon lehet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook