Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek van félni valóm? (Covid téma) fórum

Szerintetek van félni valóm? (Covid téma) (beszélgetős fórum)

2021. máj. 9. 11:35
Bízom benne, hogy nem kaptam el. Ma reggel óta kapar a torkom és vízes orrfolyásom van. De fáztam is tegnap, reggel hideg volt, és vékonyan voltam öltözve.
10. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 06:13
Igen, felelőtlenség így megszervezni. De ne idegeskedj, attól nem jobb. Egyetértek azokkal akik azt mondják, keress olyat ahol biztosítják a biztonságos tanulást számonkérést.
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 9. 06:00

Kérd a szervezőt, hogy tartsák be az egészségügyi előírásokat! Ha ezt nem tudják biztosítani, akkor oktassanak továbbra is online. Erre alapozva fel is mondhatod velük a szerződésed és kereshetsz további online oktatást.

30 embernél maszk nélkül távolságot sem lehet tartani.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 22:14
Én nem mentem volna be az biztos. De már ne rágódj rajta, bízz benne, hogy nem lesz bajod.
2021. máj. 8. 21:27
Nem is tudom mit kellett volna tennem. Nem bemenni?
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 21:01
Van félni valód.
5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 21:01
Nem.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2021. máj. 8. 20:48
És be vagy oltva?
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 20:39

Vagy igen, vagy nem. Én nem kaptam el, naponta találkozom idegenekkel, sokat BKV-zom, tárgyalásokon senkin nincs maszk. Pont azért, mert érthetetlen a tárgyalóasztal másik felén, hogy mit próbálsz elpantomimozni.


Az viszont érdekes, hogy ennyi online oktatás után csak úgy összeeresztik személyesen a diákságot.

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 20:28
Jól gondolod !
2021. máj. 8. 20:25

Hétvégente online angol órára jártam. Most a lazítások miatt azt mondták, be kell járni. Ma volt az első óránk élőben. Úgy 30-an voltunk egy teremben. Maszk senkin, azt mondta a tanár, hogy nem érti maszkban amit mondunk.


Utólag gondolkodtam, hogy ez elég felelőtlen dolog volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook