Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek terhes lehetek? fórum

Szerintetek terhes lehetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 16. 13:14

ciklus.hu.

ott ki tudod számítani az ovuláció napját. Hogy legközelebb ne kelljen parázni

2008. dec. 18. 18:14
megjött :(:(:(
59. h.editke (válaszként erre: 58. - Andy1988)
2008. dec. 14. 16:04
Mi lett az eredmény?
2008. dec. 2. 10:26

Sziasztok!

Légyszives alkossatok véleményt, nem csak 1-2 válaszra lennék kíváncsi.


Fájdogálnak a petefészkeim tegnap óta, és elötte 3 nap is együtt voltunk a párommal. Előfodulhat hogy peteérés miatt fáj? Ha igen akkor van rá esély hogy összejött a baba?

gyógyszert szedtem évekig, de kihagytam 1 hónapot, és aztán csak 2 hónapig szedtem és most újra kimaradt ez a hónap, szóval kicsit megkutyultam a dolgokat. A gyógyszer tudomásom szerint a peteérést akadályozza, de ha így megbonyolítottam akkor lehet hogy nem vagyok már védett. De igazából örülnék is neki ha baba lehetne a dologban :)

57. Ekidli (válaszként erre: 55. - Kovacskaaa)
2008. jún. 21. 20:53
Persze, hogy lehetsz!
2008. jún. 21. 20:06
Első naptól kell és lehetsz igen, az előváladék is tartalmaz életképes spermiumot.
2008. jún. 21. 19:23

sziasztok!


terhes lehetek,ha a barátommal gumi nélkül szeretkeztünk többször de sosem élvezett belém,mindigh előtte legalább fél perccel kihúztza.az előváladékban is vannak spermiumok?a ciklust a legutbbi menstruáció első vagy utolsó napjától kell számolni?előre is köszi a válaszokat

2008. máj. 6. 17:43
Miért ne volna lehetséges.....
53. zsó0519 (válaszként erre: 28. - Frankanyu)
2008. ápr. 22. 15:01

A hugicámnak abszolút negatív(3szor)teszt után ikrei születtek!!!

Legmegbízhatóbb a laborvizsgálat.

2008. ápr. 22. 14:53
Bocsi, de ezt nekem írtad?Ha igen, mihez gratulálsz?
2008. ápr. 22. 14:40
Gratulálok
2008. ápr. 22. 14:33

Január 12én kezdődött a menstruációm, 15én 16,17én szeretkeztem - igaz a párom megszakította a közösülést a magömléskor - teherbe eshettem-e? Azóta minden honapban menstruáltam (azaz, feb, márc és áprilisben is igaz korábban a megszokott dátumnál)Január végén gyakran kellett menjek wc-re.Voltam még akkor nőgyógyásznál, aki holyaghurutra adott gyógyszert, no meg gombás fertőzésre.Több terhességi tesztet is használtam kb 7db-ot különböző időpontokban- legutobb ápr.18án-, mindegyik negatív volt.De bennem még mindig van valami félelem....

Köszönöm válaszát!

2007. nov. 17. 10:41
szerintem tuti terhes vagy, bár jobb ha nem éled bele magad, annál nagyobb lesz az öröm ha kiderül valóban igazam volt :) Az állandó émelygés és az, hogy a melleid duzzadtabbak és érzékenyek ez tipikus jel azért kiváncsian várom, hogy végül mit mond az orvos, mert ugye őt már felkerested ?!
48. Alexa77 (válaszként erre: 46. - Frankanyu)
2007. nov. 1. 06:54
Arrol mi a velemenyed, illetve a sogornodnek, hogy megint kesik a mensim, bar ez azert elo szokott fordulni maskor is, viszont 2 hete folyamatosan emelygek, neha komoly hanyingerem van, allandoan almos vagyok, ha kell, ha nem, elsirom magam, fajnak es jol lathatoan nagyobbak, feszesebbek a melleim, foleg a bimbo korul, halvany kek erecskek is latszanak, a hom 2-3 tizeddel folyamatosan magasabb a szokasosnal, a mehszajam nehezen elerheto, szoval szerintem tipikus terhessegi tunetek, viszont a teszt negativ. Szerinted?
2007. okt. 21. 16:11

szerintem igen. ne kerdezd, honnan tudom. megerzes.


:PPP

46. Frankanyu (válaszként erre: 45. - Alexa77)
2007. okt. 21. 15:17

Köszi, hogy megírtad a véleményed!

Tegnap megkérdeztem az esetedről a sógornőmet, aki orvos, és azt mondta, amit Magdolna56, vagyis, hogy a terhességi teszteknél leginkább a negatív teszt lehet csalóka, vagyis abból még lehet pozitív, de a pozitív, az általában tényleg pozitív. Szóval visszatérve, a te esetedre azt mondta, hogy valszeg tényleg volt baba, csak életképtelen volt, ezért volt később a negatív teszt és amenstruáció.

De azért is köszi, hogy leírtad, mert valóban fel kell készülni egy kicsit lelkileg, hogy itt még semmi sem biztos, és jobb nem is belegondolni, hogy ha biztos is, még később is lehetnek problémák a terhesség alatt.

45. Alexa77 (válaszként erre: 44. - Magdolna56)
2007. okt. 19. 07:18
Bocsi a kozbeszolasert, de nekem mult honapban volt egy halvany, de azert jol lathato 2. csikom (Medi Lab-ot hasznaltam), aztan 3 nap mulva csak 1 csik volt, aztan nemsokara meg is jott:-(( Szoval a pozitiv sem mindig pozitiv, csak azert mondom, mert a hiu remenyek olyan rosszak tudnak lenni. En is egeszen osszetortem, pedig akkor meg csak veletlenul sikerult volna, nem direkt akartuk. Arra mindenesetre jo volt, hogy radobbentunk, igenis nagyon vagyunk mar egy babara es most mar el is kezdtuk a babaprojectet!:-))
44. magdolna56 (válaszként erre: 43. - Frankanyu)
2007. okt. 18. 21:27

statisztika szerint a pozitív tényleg pozitív, míg a negatív lehet hamis. kicsit bonyolult vagyok, bocs. a lényeg a lényeg, hogy neked poz, megy a drukk!!!!


és vigyázz magadra!

43. Frankanyu (válaszként erre: 42. - Magdolna56)
2007. okt. 18. 18:59

A teganpi előzmények után (Lily teszt: halvány tesztcsík) 20 perce megcsináltam egy terhességi tesztet (a tegnapi Lilyn kívül a mi kisvárosi Rossmannunkban csak egy One step nevezetű volt) és a kontrollcsík és a tesztcsík teljesen azonos erősségű volt, de egyik sem volt olyan határozottan erős, mint tegnap a Lilyn a kontrollcsík. Ez egy vizeletsugaras teszt, de amikor a "sugár" alá tartottam, nem csak a mintavételi helyet találta el.

Olyan béna vagyok, úgyhogy még most sem nyugodtam meg.

Azért sem, mert olvastam sok helyen, hogy pozitív teszt ellenére sem volt babó, úgyhogy teljesen megnyugodni egy uh után fogok csak.

Több tesztet nem csinálok, de nehezen fogom kibírni.

42. magdolna56 (válaszként erre: 41. - Frankanyu)
2007. okt. 17. 20:09
azért írd majd meg a híreket! :))
2007. okt. 17. 20:09

Mégegyszer köszi!

Ha valóban babó lesz, akkor újabb 1 pont a gynevac oldalán! :o)

Sziasztok!

40. rekag (válaszként erre: 38. - Frankanyu)
2007. okt. 17. 19:51
Szerintem bíztató a halvány pozitív, valszeg nagyon korai még a terhesség, de lesz az erősebb csíkos is!
39. magdolna56 (válaszként erre: 38. - Frankanyu)
2007. okt. 17. 19:45
fel a fejjel!
2007. okt. 17. 19:41

Köszönöm a gyors válaszokat!

Volt már olyan, hogy 9 napot, illetve 2 hetet késett, de akkor a teszt totál negatív volt.

1-2 nap múlva csinálok egy másik tesztet.

37. magdolna56 (válaszként erre: 36. - Rekag)
2007. okt. 17. 19:38

szóval ott vagyok


és köszi a biztatást :)

36. rekag (válaszként erre: 35. - Magdolna56)
2007. okt. 17. 19:38
Ne hülyéskedj! Vannak olyanok is, akik még csak 1 hete írtak először, de már tök othonosan mozognak! nem lesz semmi vész, mindenki nagyon aranyos!
35. magdolna56 (válaszként erre: 34. - Rekag)
2007. okt. 17. 19:35

kedvem lenne... de több mint 8000 hozzászólás mellett esélyem a beilleszkedésre nem sok...


mit gondolsz?

34. rekag (válaszként erre: 33. - Magdolna56)
2007. okt. 17. 19:33
Ha van kedved beszélgetni a terhesség jeleiről, vagy bármiről, ami a leendő gyermekeddel kapcsolatos, akkor gyere át a Terhesség jelei topicba!
33. magdolna56 (válaszként erre: 32. - Rekag)
2007. okt. 17. 19:28
Augusztusban vetettük bele magunkat. Nagyon nem vagyok elvetemült, meg nem is nagyon vannak megérzéseim, ezért a nagy kérdőjel most.
32. rekag (válaszként erre: 30. - Magdolna56)
2007. okt. 17. 19:23
Mióta próbálkoztok?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook