Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit jelent, ha a nő beismeri az érzelmeit a férfinak, de az nem reagál rá se negatívat, se pozitívat? fórum

Szerintetek mit jelent, ha a nő beismeri az érzelmeit a férfinak, de az nem reagál rá se negatívat, se pozitívat? (beszélgetős fórum)


1 2
29. eb62d25e47 (válaszként erre: 27. - Csirivirir)
2011. dec. 7. 11:07

Ó istenem,lányok?!:)))


Mit jelent,mit jelent????

Semmit nem jelent,majd alakul.

Te is légy laza,ha szeretsz vele lenni tedd meg,ne agyban matekozzad ki kellesz-e neki vagy sem!

Nem agyalni kell az érzelmeken,hanem lehetőséget kell adni a megélésükre.

Egy mozi,egy kávé ,egy laza kis randi,még nem elkötelezettség senki részéről.


Sms,net,teló....ezek mind olyan semmilyenek.

Semmit nem jelentenek.

Találkozzatok,és majd alakul.

28. 31c1daa9fa (válaszként erre: 27. - Csirivirir)
2011. dec. 7. 10:59
Ha nem hívna az lenne a baj.
2011. dec. 7. 10:32

Tegnap 3-szor hívott fel, ma már egyszer beszéltem vele.


Szerintetek ez normális dolog? Szerintem picit túlzásba viszi. Csak az okot nem értem.

26. ea010c7029 (válaszként erre: 25. - Csirivirir)
2011. dec. 7. 07:11
Ha közlöd előtte vele kedvesen és udvariasan,hogy itt a vége,ne keressen,akkor szerintem nem. Feltéve,ha tényleg azt akarod...
25. Csirivirir (válaszként erre: 24. - Ea010c7029)
2011. dec. 6. 23:05
Ne vegyem fel a telefont? De akkor meg szimplán bunkó vagyok.
24. ea010c7029 (válaszként erre: 23. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 22:39
Ha én nem akarok valakivel beszélni,akkor nem beszélek!! Ennyi!
2011. dec. 6. 19:05

Szerintetek mit kellene tennem? "Lekoptatni?"


De hogyan? Én már elmondtam, hogy ez így nem jó, ne keressük egymást. Alpár meg nem akarok lenni, nem az én műfajom és nem is tudnám megteni vele.


Hogy adjam már végre a tudomására?

2011. dec. 6. 18:16

Nekem önáltatásnak tűnik...én is ezt csináltam. Hidd el, amikor TÉNYLEG elengeded, akkor jön egy olyan, akinél nem kérdés!

Nehéz az ilyet elengedni, én is nagyon bele voltam zúgva a fickóba, de csak akkor veszed észre majd a másikat, a jobbat, ha ebből kilépsz. Akkor viszont rá fogsz jönni, mennyi kedves és normális férfi van körülötted. Most is ott vannak, csak nem látod...helyezd át a fókuszt.

Vagy szenvedj még egy kicsit, de előbb-utóbb továbblépsz, ez biztos. Abszolút átérzem, amiben most vagy. Mi hét éve vagyunk együtt a férjemmel, tudom, hogy megéri továbblépni, és azt is tudom, hogy nekem is hiába mondták. De úgyis jön egy pont, amikor elszakad a cérna...és akkor belovagol a királyfi a képbe.

2011. dec. 6. 18:13
És mennyi idős ez a hapi??
20. e16fe97baf (válaszként erre: 19. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 18:12
akkor kérdez meg újra hogy most mit szeretne...a te érzéseid változatlanok, ha semmit...küld el újra...ha megkérdezed mit érez irántad, mit válaszol?
19. Csirivirir (válaszként erre: 17. - C4de233d89)
2011. dec. 6. 18:09

Gyakorlatilag ezt tettem, hiszen azt mondtam, tartsuk a távolságot, ne keressük egymást.


A vége 2 hét nem keresés lett, most minden megint a régi. Rettenetes.

2011. dec. 6. 18:08

Háááááááát, nem tudom. Amikor a srácos dolog volt, még nem tudta, mit érzek, ennek pár napja csak, hogy elmondtam neki.


Az meg egy kb. 1 hónapos sztori már.


Nem érzem úgy, hogy játszana velem, sokat segített már nekem úgy, hogy kérnem sem kellett. Én bízom benne, eddig még egyszer sem okozott csalódást a bizalom szempontjából. Csak kicsit dilis.

Igazából elég gyerekes tud néha lenni. Nem vagyok benne biztos, hogy átlátja, mit akartam mondani neki.

2011. dec. 6. 17:52
Kérdezd meg nyíltan hogy mit szeretne, majd közöld hogy a te részedről mi újság, ha újra terel kérd meg hogy tiplizzen le, ne veled játszadozzon!
16. a562121d55 (válaszként erre: 13. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 17:52
Ez tök egyszerű....csak játszadozik! Nyilván azért mert beismerted neki hogy mit érzel, és ezt szépen kihasználja, hiszen mi lehet annál nagyobb fájdalom okozás mikor fenntartja a látszatot csakhogy húzzon az érzelmeiden egyet, de igazából mégse....igazi játékos ez a pasas! Ráadásul olyan "szabályokkal" amit sokan űznek szerintem! Ne azt lásd amit látni akarsz, hanem azt ami a valóság!
15. kisj (válaszként erre: 13. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 17:45

A jelszó az, hogy: nem kellesz.

Hát persze hogy feldúlt, ha valaki feltűnik a láthatáron, hiszen ki szereti elveszíteni egy imádóját?

14. 0245e2b239 (válaszként erre: 8. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 17:38
Szerintem nincsenek a srácnak hormonjai, vagy csak elenyésző mennyiségben.
2011. dec. 6. 17:34

Ez az, nem lép, de nem is taszít el.


Ha a közelembe kerül egy férfi és látja, akkor feldúlt, de nem kellek. Nem értem.

12. Csirivirir (válaszként erre: 11. - Hannapanni)
2011. dec. 6. 17:33

Jó neked.


Hónapokon át játszani valakivel? Annak mi értelme van?

11. Hannapanni (válaszként erre: 8. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 17:31
Egyszer én is voltam hasonlóban, ha abba akartam hagyni lépett egyet, de ezen kívül semmi. Nekem akkor (kb 100 éve) azt mondta egy srác a fórumon: ha egy pasi akar tőled valamit, akkor azt észre fogod venni. Nos 1-2 hónap múlva megismerkedtem a második férjemmel, és egy pillanatnyi kétségem sem volt...Sokkal jobb pasi, mint az a másik. Megérte a "csere". :-)
2011. dec. 6. 17:31
te jó ég, mennyi ilyen fórum nyílik mostanában, aminek nagyjából ugyanez a témája! lányok! ébredjetek fel, nyissátok ki a szemeteket, és vegyétek észre, ha játszanak veletek!
2011. dec. 6. 17:29
Bukta utca.
2011. dec. 6. 17:14

De miért nem tünik el?


Mintha misem lett volna, tovább beszélgetünk. Hihetetlen. Ma már 2-szer hívott fel. Komolyan, eszméletlen marhaságokkal.

2011. dec. 6. 17:12
Azt jelenti, hogy közömbös vagy a számára.
2011. dec. 6. 17:10
szerintem a pasi egy bunkó
5. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. dec. 6. 17:09
Azért, mert jót tesz az egójának, ha valaki oda van érte. Sőt a legjobb ha többen vannak. Te még nem voltál így férfiakkal? ;-)
2011. dec. 6. 17:07

biztosan értette hogy mit szerettél volna tudatni? sokszor akkor sem értik a pasik hogy melyik filmben játszanak ha ők írják a forgatókönyvet

Ha a azt mondod neki szeretlek és hiányzol ha nem vagy velem...valamit csak mondd rá :)

2011. dec. 6. 17:05
Picit bővebben? Ez még udvarlás időszaka...?Vagy együtt is vagytok?
2011. dec. 6. 17:03
Bocs, a ha-ból csak "a" lett a címben. =)
2011. dec. 6. 17:02

Majd eltünik kb. 2 hétre, semmi hír róla, ami nem jellemző. Végül elkezdi a nőt keresni újra, mint régen, de a téma szóba sem jön. És megint minden a régi, telefonhívások...stb.


Szerintetek miért csinálja ezt egy férfi? Miért nem hagyja békén a nőt, ha tudja mit érez, ő nem viszonozza, akkor miért nem áll odébb?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook