Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen benzinkúton dolgozni és mennyit keresnek? fórum

Szerintetek milyen benzinkúton dolgozni és mennyit keresnek? (beszélgetős fórum)

13. d'moni
2012. ápr. 12. 15:07
Ha van állóképességed és idegzeted, akkor sokáig fogod bírni. A bér minimálbér, de erre rájönnek a mindenféle pótlékok + a jatt. Lássuk be a jatt miatt éri meg! :) Ezenkívül kiterjedt ismeretségi körre tehetsz szert stb.
2012. ápr. 12. 12:33
Ja igen, bocsánat,"rosszabb" környékeken (pl.ahol a családtagom van) a rendőrség sem ritka, egyszer sajnos késelés is előfordult. Elnézést, nem szeretnék riogatni és nem csak ebből kell kiindulni, de való igaz, ilyen is van sajnos :(
11. husi76
2012. ápr. 12. 12:06

na ennek örülök, hogy más is belelátott ebbe a munkába!

Most már nyugodt vagyok, hogy nem csak én fáradtam bele hanem más nem is szerette meg. Igen a bér az nulla és amit csinálni kell érte no az a valami:(

2012. ápr. 12. 11:14

Én dogoztam ott 3 évet, elég is volt. Rendesen kihasználtak, mindig számíthattak rám, ha éjszakázásról volt szó. Pl. lehúztem 3-szor egymást után az éjszakát, majd délután jött a telefon, hogy be kellene mennem megint éjszakára. Finom volt.

Nem kerestem sokat, viszont éjszakánként nem egyszer fordult elő, hogy kellemetlen személyek tértek be hozzánk, és sokszor már agresszívan is viselkedtek.

Ez az én tapasztalatom, amit én éltem át.

Egyik ismerősöm most dolgozik egy másik benzinkúton, ő szereti.

2012. ápr. 12. 11:10
Nincs tapasztalatom, csak hallomásból. Ismerősöm dolgozott kúton. A fizu nem a legjobb, de manapság hol az. Engem inkább a változó műszakok, a 12 órázás, az éjjeli meló jobban zavarna, de ezt mindenki maga tudja, hogy tudná-e csinálni.
2012. ápr. 12. 10:46
Persze elképzelhető, hogy a rokonom van rossz helyen, javítsatok ki, ha van ahol normál bért adnak, lehet csak én tévedek, de nekem ez az egy ezzel kapcsolatos "tapasztalatom" van.
2012. ápr. 12. 10:45
Attól függ. Családomban van kutas és bizony nagyon nem ajánlom. Ma már az emberek nem nagyon adnak zsebbe egy szélvédőmosásért. Inkább nem kérik. Hát az alapbér meg nevetséges. Én nem ajánlom.
2012. ápr. 12. 09:52
Egyik barátnőm shop eladó egy benzinkúton, ő szereti. Csak az éjszakázást nem, azt mondja, az lassan akar eltelni, mert nincs forgalom.
5. Daphnee (válaszként erre: 4. - Husi76)
2012. ápr. 12. 09:49
Én is azt hittem hogy jó munkahely míg ki nem próbáltam :S
2012. ápr. 12. 09:37
Akkor én jól bírom én kilenc éve dolgozom és már nagyon unom.Arra voltam kíváncsi kinek mi a véleménye,mert mindenki azt mondja milyen jó munkahely és én nem értem miért mondják? :)
2012. ápr. 12. 08:49

1 hónapot bírtam, utáltam 12órázni, hétvégén dolgozni, és még sorolhatnám... Csak akkor tudsz jól keresni ha bevállalós vagy, és pofátlanul le tudot húzni a másik embert...

Bocs az őszinteségért.

2012. ápr. 12. 08:28
Szerintetek milyen benzinkúton dolgozni és mennyit keresnek?
2012. ápr. 12. 08:28
Benzinkút..........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook