Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Becsaptak már benzinkútom? fórum

Becsaptak már benzinkútom? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. aug. 26. 22:57

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

A kérdés nem is nekünk szól, hanem a fórumindító kedves benzinkútjához!!!

"Becsaptak már benzinkútom?"

Ne dőljetek be!!!

81. berni1982 (válaszként erre: 79. - E475b894d7)
2010. aug. 26. 18:04
Erről a trükkről már én is hallottam... :( Figyelni kell...az tény.
80. berni1982 (válaszként erre: 64. - Brilliantgirl)
2010. aug. 26. 18:03
Azért, mert a TV-ben azt mondják, attól még nem feltétlen igaz...kérdezem én, milyen jogon állítanák a tv-ben, hogy MINDEN kúton lopnak?! mindent nem kell azért elhinni, ami a tv-ben van, megy a népbutítás ezerrel! Mindegy, szerintem se általánosítsunk, nem hiszem, hogy minden benzinkúton meglopják a népet! Persze, akad gondolom szép számmal olyan, ahol próbálkoznak, de ha figyelsz a jelekre, akkor nem lesz gond.
2010. aug. 26. 17:54

Nem tudom írták e már előttem, de van egy régi trükk, amit sokan benyelnek. 5-10ezret nyúlnak így le vagy egy nagyobb papírpénzt.


Írom hogy van.


Ez hosszú autópálya olyan kútjánál érvényes, ahol nem tudsz megfordulni jó sokáig, tehát macerás visszamenni. A legjobban matrica vásárláskor működik, amikor siet az ember.

Szóval.

Tankolsz és vásárolsz. A kasszánál fizetni kell ötezer vagy tízezer alatt valamivel.


A kutas elveszi a pénzt és ha 10 vagy 20ezrest adsz, ekkor pörgősen

1. visszaad a feléig 5 vagy 10ezerig

2. betolja a kasszát (ált. majdnem)

3. elmegy egy félkört a matricáért (akár alibikör is lehet)

4. letépi a blokkot

5. odaadja a blokkot és az autópálya matricát


És ha sietsz (márpedig emiatt a totojázás miatt az emberek beindulnak), akkor csak figyel utánad, ahogy száguldasz kifelé.


Ő oda akarta adni a maradék 5-10ezret, de elhajtottál! 60km múlva visszafordulhatsz és vagy elhiszik a mesédet vagy nem.

2009. nov. 13. 20:44

Szóval egy jó tanács, ha Pécsen jártok, vagy Pécsiek vagytok.

Soha ne tankoljatok a Pécsváradi úton lévő Agip kútnál.

Engem sorozatosan lehúz a pénztáros.

Először nem vettem észre, aztán én hülye azért nem szóltam, mert később vettem észre, és azt gondoltam, hogy nem volt szándékos.

De ez a nő válogatás nélkül huzza az embert, volt olyan, hogy valakit 10.000 ft-al./így adott vissza 20.000-ből/

Szóval ott semiképp ne tankoljatok.

Az már csak mellékes, hogy blokkot sem kaptok.

77. j357
2009. jún. 15. 13:21
nem
76. kékes
2009. jún. 15. 13:20
Nem akartalak megbántani csak mindig mi vagyunk leszólva
75. versenyző1 (válaszként erre: 73. - Kékes)
2009. jún. 3. 21:00
Hidd el nálam jobban a kutas sem ismeri a saját autómat, de itt most nem erről volt szó. Ismétlem "kérésem ellenére a jóval drágább üzemanyag került az autómba".Szerintem ezzel nem nézem le a kutasokat, én csak azt írtam,hogy a kutas átvágott.
2009. jún. 3. 12:32
Nem!!
73. kékes (válaszként erre: 72. - Versenyző1)
2009. jún. 3. 10:12

Tudatom veled hogy ez nem csak a délmagyarországi kutakon van így! Egyszer ha netalántán van időd csevegni elmagyarázom hogy ez a dolog hogy is működik.De nem csak a kutasokat kell lenézni, van egy pár vásárlóm aki olyan mint egy pökhendi liba és úgy viselkedik mintha övé lenne világ, pedig nélkülem még a tanksapkát se bírja kinyitni és ha nem tankolnám meg nem jutna el a plázáig, hozzáteszem, hogy nemcsak nők vannak ilyenek!

És hogy nem tudja melyik kütyü mit jelent a műszerfalon az egyenesen horrorisztikus, hol nyílik a motorháztető? Csupa egyszerű dolog, de kérdem én akkor hogy szereztek jogsit!

2009. máj. 27. 21:55
Sziaztok! Nem szeretném a benzinkutasokat egy kalap alá venni mertők is emberek mint mások. De bizony velem is előfordult, hogy a kutas kijött hozzám eljátszotta mennyire segítőkész,elmondta,hogy melyik kútoszlopot fizessem,és amíg ő megtankol nyugodtan mennyek be a shopba és bizony kérésem ellenére a drágább gázolaj került az autómba. Bravó! Úgy látszik ezen a dél magyarországi kúton ez a jó üzletpolitika. Köszi!
71. kékes (válaszként erre: 70. - 1fb0dcbfc6)
2009. máj. 7. 14:11
Nincs semmi gáz, örülök hogy ilyen figyelmes vagy!
70. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 69. - Kékes)
2009. máj. 7. 13:44

Bocs,én nem akarok senkit megbántani,csak azt írtam le,ami megtörtént.Nem azt írtam,hogy mindig,mindenki,mindenhol.Ez csak egy eset volt,ő megjárta,attól még vannak becsületes benzinkutasok.Te is azt írtad,hogy másik helyen átvágták!Azóta figyelmesebb vagyok én is.

Én például örülök,hogy segítőkészek velem,az a sógornőm példája volt.Bocs még egyszer:)

69. kékes (válaszként erre: 68. - 1fb0dcbfc6)
2009. máj. 7. 13:36
Ne haragudj, én például benzinkutas vagyok, de mi nem szoktunk átvágni senkit, sőt volt hogy már segítettem egy csajszinak tanácsot adni, mert egy másik helyen átvágták! Az olyannyira jól sikerült, hogy a pénzét is visszakapta!Ha tudok valamibe segíteni szólj nyugodtan, csak kérlek ne általánosítsatok, ezek nekem rosszul esnek!
68. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 67. - Kékes)
2009. ápr. 21. 10:56
A teli tankot fizettették,azért is hitte,hogy tele van.Sajnos ez az volt:(
67. kékes (válaszként erre: 66. - 1fb0dcbfc6)
2009. ápr. 21. 10:16
Azt viszont nem írtad hogy teli tankot fizettettek e vele?Mert ha nem akkor lehet hogy csak hamarabb lekapcsolt a pisztoly! Nem? És az még ugyebár nem átvágás
2009. ápr. 21. 10:06
Én mindig megvárom,míg megtankolja a kutas,és csak utána megyek be fizetni.Egyszer a sógornőm nem figyelt,csak félig tankolták neki.Azt gondolta rossz a mutató,csak akkor jött rá,hogy még sem az a rossz,mikor megállt az autó,mert kifogyott a benzin. Pech,azóta ő is figyeli:()
65. kékes
2009. ápr. 21. 10:02
Oh hát persze mindenki magából indul ki! Csak tudatom mindenkivel hogy szigorú ellenőrzések vannak ott is! És ez azért durva hogy valaki minden benzinkutat általánosít!
2009. márc. 15. 07:47
...biztos átvágnak mindenkit, nem ellenőriztem még soha, hogy az 1 liter az tuti 1 liter vagy kevesebb. Az összetételét sem tudjuk ellenőrizni, de láthattuk már Tv-ben, hogy minden benzinkútnál csalnak, szval a válasz igen, de nem lehet mit tenni, kiszolgáltatott helyzetben vok. :(
63. Magdi8
2009. febr. 23. 04:18
eddig nem vettem észre, pedig már 17 éve vezetek.
2009. febr. 10. 01:21
volt már rá példa
2008. okt. 20. 11:38
nem.
60. maya80
2008. szept. 7. 14:13
Igen, kevesebbet adtak vissza.
59. o.andi
2008. ápr. 28. 13:07
nem vettem észre...még
58. ~Éva~
2008. ápr. 28. 12:42

Igen!

Dizel hejett benzint töltöttek a tankba!

2008. ápr. 15. 10:19
Sosem figyeltem,mert céges autó,céges kártya,ehhez adott egy szőke nő..
56. 0260f21e84 (válaszként erre: 53. - Lencsi)
2008. ápr. 14. 00:01
en is jartam mar igy. Vagyis egyszer vettem eszre, azota nagyon figyelek, es semmit nem adok ki a kezembol, en csinalok mindent
2008. ápr. 13. 22:18

Hát érdekes dolgokat olvasta itt...

4. éve nyomom a shoppos ipart..


Általánosítotok elég sokan, s baromság amit ide írnak páran hogy hogy csalnak a shopposok...



Nem árúlok el titkot, van aki csal, de a többsége nem... Érdekes sok barátom dolgozik kúton, s egyikünk sem nyomja az ipart...


A sok eszesnek meg: nem l/Ftban csalnak, meg kellene érteni, hogy számítógép alapon múkszik....


Ha valaki rosszúl kap vissza, s otthon veszi észre?? megérdemli, figyeljen jobban(jelzem engem is vertek már át)


De ha itt tartunk... taxis pincér, közértes, ugyanúgy át tud verni....

2008. ápr. 1. 19:00
Nekem egy ismerösöm barátnöje dolgozott "átverös kúton".SÁRGA-PIROS!!!Ugy tudom náluk ugy volt ,hogy volt egy jelképes fizetésük és a rossz visszaadásokbol jött neki össze havi 300.000 ft fizu.Még bevett trükk volt náluk az olaj utántöltésses trükk is.Már biztos hallottatok rola.Én nem is járok ezekre a kutakra ha nem végszükség.Ja és inkább magamnak tankolok az a biztos.
53. lencsi
2008. márc. 2. 20:01

Egy időben mindig u.annál a kútnál tankoltam. A következőképpen vágtak át. Rendszeresen csak 5eFt-ért kértem benzint, és míg töltötte a kútkezelő, mondta, hogy menjek nyugodtan be, és mondjam, hogy X.kút. Egy idő után feltünt, hogy sokkal kevesebbet mutat a tankóra, a megszokott 5ezres tankoláshoz képest. Nem mindegyik vágott át, ezért vettem észre a különbséget, hogy egyszer sokkal több benzin volt ugyanazért az összegért. Akkor rájöttem, hogy míg engem bezavart fizetni, az üvegfalon át jelezte a kassza felé mennyit üssenek be. Azóta nem engedem, magam tanokolok.


De volt már olyan esetem is, hogy 10ezresből nem adta vissza az 5ezret, ez félúton jutott eszembe, de mikor visszamentem, közölte, hogy majd kasszazárás után tudják megállapítani. Persze, hogy nem adták vissza..., természetesen a kamera éppen nem működött...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook