Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi lehet a bajom? Légyszíves írjatok! fórum

Szerintetek mi lehet a bajom? Légyszíves írjatok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. a562121d55 (válaszként erre: 4. - Blanka201004)
2011. dec. 4. 12:37

Szoktam. :S És ami a legrosszabb hogy gyakran nehezen nyugszom le...mint például most. :S

Hát igen...eddig akit megkérdeztem mind elmondta hogy mi volt a vakbélgyulladás tünetei, plusz hogy már sok idő eltelt, azóta már nem bírtam volna felkelni a fájdalomtól, stb...

2011. dec. 4. 12:37
Lehetséges, hogy az epéddel van a gond.
2011. dec. 4. 12:35

Simán helicobaktertől is lehet. Azt pedig gyógyszerrel agyon csapják. Nekem attól fájt az egész ,nagyon görcsöltem.

Volt vakbélgyulladásom ,majd később perforált vakbél az másképpen fáj.Jól teszed ha minél előbb lát orvos! Jobbulást!

2011. dec. 4. 12:32

Szoktál idegeskedni? Ha igen, a gyomorideg is okozhat fájdalmat.

Nekem is volt vakbél műtétem, de akkor nem ilyen tüneteim voltak.

3. a562121d55 (válaszként erre: 2. - C1593c402b)
2011. dec. 4. 12:32

Nekem is ez volt az első gondolatom, és szokták mondani hogy az első gondolat a "jó"....bár ez esetben... :S

És neki sem állandóan fájt? Mert nekem nem állandó...

2011. dec. 4. 12:24
ha a gyomrodnál vagy a gyomrod fáj szentem fekély apának is igy volt
2011. dec. 4. 12:18

Holnap megyek a háziorvoshoz...de nagyon parázok...ma is idegesen ébredtem.


Tegnapelőtt éjjel, mikor előrehajoltam elkezdett szúrni a gyomromnál. Itt kezdődött. Nem állandó a fájdalom, most sem, néha nyilall bele, meg néha átterjed a hasam többi részére jobb-bal mikor hogy és oda nyilallik, van hogy a bordáim alatt... Elviselhető a fájdalom, nem vettem be fájdalomcsillapítót...minek is, hiszen nem állandóan fáj... Szóval fogalmam sincs mi lehet. Tüneteim még: szárad a szám és enyhén lepedékes a nyelvem. Hőmérsékletem: 37.1°C

Sem hányás sem hasmenés nincs....

Ennyi.

Először arra jutottam hogy talán az piszkálta fel a gyomrom hogy egy ideje naponta csak reggel ittam kávét, valahogy nem esett jól....és az utóbbi időben lement napi 3 is....de tegnap se ittam 3x, csak reggel, ma meg egyáltalán nem.....szóval....

Totál parázok, és idegeskedem, és tudom hogy ezzel meg pláne nem használok magamnak....amitől egyenesen rettegek az a vakbélgyulladás....olvastam tüneteket, apum is elmondta hogy milyen volt mikor neki volt, meg mástól is hallottam, de azt az én állapotom meg sem közelíti szerintem....mármint az elmondások alapján....jó, tudom hogy az már a sürgős eset volt....

Én már mindent keresgéltem neten, de okosabb nem lettem....nyilván holnap az orvos megállapítja mi a baj, vagy továbbküld (remélem)....de szeretnék egy fokkal nyugodtabb lenni....

Szóval szerintetek mi lehet a baj?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook