Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mennyire egészséges a Nestea? fórum

Szerintetek mennyire egészséges a Nestea? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 23. 09:52
én most lefacsarok egy citromot és azt öntöm 2 lityó vízbe. de igyatok teát, ha nem szeretitek a víz ízét. pl finom a zöld tea, kamilla tea, gyümölcsös teának rengeteg féle változata van.. én speciel édesítővel szoktam inni. tudom, hogy rákkeltő meg blablabla, de két literbe teszek 2 pötyit. sztem attól még nem halok meg.
2010. júl. 22. 15:59
szerintem a víz egészségesebb
13. flasch (válaszként erre: 12. - Crystall)
2010. júl. 13. 15:37

:) találékony vagy!

lehet nálam is vmi ilyesmi lesz a megoldás...

12. Crystall (válaszként erre: 8. - Flasch)
2010. júl. 13. 15:06
Szia! Én is épp igy vagyok, nem tudok napi 2-3 liter ásványvizet meginni. A Nesteáktól viszont ha már fél litert megiszok néha elkezd fájni a hasam, szóval nekem tuti nem egészséges. A zöld teás változatát nagyon szeretem. Jelenleg úgy oldom meg a napi folyadékpótlást, hogy reggel megiszok fél liter meleg teát, napközben fél liter jeges zöld teát, 3-4 dc frissen facsart narancs és fél liter szénsavmentes ásványviz ami lúgositó:)
11. flasch (válaszként erre: 9. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 13. 13:43

úgy szoktam néha, de felturbózza a savamat(pl.ezért nem tudok kávét inni sem)

pedig nem szoktam sok citromot beletenni, mégis.

bioszörp... tudnál mondani olyat, amelyiket ajánlod?

megköszönném:)

2010. júl. 13. 13:29

Van citrommal ízesített ásványvíz... nekem az nagyon ízlik!


Próbáld ki!

9. cbe267d9cf (válaszként erre: 8. - Flasch)
2010. júl. 13. 13:29
Akkor se, ha sima citromot áztatsz bele? Vagy bioszörpikét. Azzal még mindig jobban jársz, mint az ilyen dobozolt izékkel...:)
8. flasch (válaszként erre: 6. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 13. 13:25

Köszönöm!

Egyetértek Veled(meg a többiekkel is), de nálam lehet valami gond, mert a sima vizet vagy ásványt egyszerűen nem bírom meginni. Mármint litereket nem.

Olyat, aminek nincs íze, nem tudok inni, nem tudom, ez miért van, de tény.

ezért gondoltam, hogy akkor inkább nestea mint üdítők, de eszerint nem teszek jót a szervezetemnek igy sem.

7. adfa0d8bdb (válaszként erre: 5. - 021a029148)
2010. júl. 13. 13:10

:)))


Még mindig jobb mint a kóla!

6. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Flasch)
2010. júl. 13. 13:02

A reklám célja az eladás. És mivel a valóban egészséges életért tenni kéne, de arra az emberek többnyire lusták, így nagyon jól kihasználható ez a tulajdonságunk. Legalábbis a reklám szempontjából. Gondolj bele, hogy hány műanyag, cukros, tartósítószeres cuccot reklámoznak úgy, hogy egészséges... Egyik sem az.

Az egészséges az, ha napi 2-3 liter folyadékot fogyasztasz víz formájában. Sem a palackos teák, sem a dobozos löttyök, sem semmi ami boltban készen megvehető nem lesz egészségesebb, mint amit TE magadnak elkészítesz. Ez tuti.

Szerintem a legjobb az, ha vizet iszol. És alkalmanként, ha jól esne egy-egy pohár bármi másból, akkor nyugodtan ihatsz akár palackos teát, akár gyümölcslevet, de még kólát is - ha ezt szereted. A hangsúly viszont az alkalmanként-on van. Nap mint nap ezeket fogyasztani literszámra, szerintem nagyon egészségtelen.

5. 021a029148 (válaszként erre: 4. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 13. 13:01
na persze....
2010. júl. 13. 12:54
A Nestea zöld az finom... zöldtea!
3. kisj
2010. júl. 13. 12:53
semennyire...
2. 021a029148 (válaszként erre: 1. - Flasch)
2010. júl. 13. 12:02
Egészségtelen, egyértelmű. Cukros víz, színező- és ízfokozó anyagokkal telenyomva. De finom, az kétségtelen. :-)
2010. júl. 13. 10:58

Elvileg azt reklámozzák,hogy tele van antioxidánssal, de más forrás meg azt írja, nagyon hízlal és egészségtelen, ti mit gondoltok erről?

A sima tea ízét nem szeretem, ha meg már ízesítem, akkor ugyanúgy egy cukros valamit kapok, akkor melyik a jobb?

Akit még megmozgat ez a téma, írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook