Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mennyire aggódjak? fórum

Szerintetek mennyire aggódjak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. ápr. 30. 07:33
Dehogy vagy terhes! A paráddal meg kezdj valamit, mert ez nem normális. Ha normálisan szeded a gyógyszert nem leszel terhes, normális szex mellett sem! Élj normális életet, ne parázz már ezen, hisz védekeztek. Most kellene igazán élned és élveznek a dolgokat, nem görcsösen ráparázni!
2021. ápr. 30. 06:56
Már csináltam kettőt és mind kettő tiszta negatív volt de akkor majd még csinálok! Köszönöm a válaszokat
22. Adriboci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 06:22

Nem hinném hogy terhes vagy. De a teszt olcsóbb, mint az orvos, ha sokáig késik, vegyél párat. Most már elég pontosak, ha pozitív, akkor aggódj ;)

Azért tabletta+óvszer elég biztonságos, kár izgulni. Ha meg mégis becsúszik és nem szeretnéd megtartani, vannak lehetőségek. Lelkileg nyilván nehéz mindegyik stb., de ha ennyire nem akarsz anya lenni mostanság, akkor még mindig jobb, mint megtartani.

2021. ápr. 30. 05:16
Igen, menj el orvoshoz.
2021. ápr. 30. 03:47

Igen eléggé rátudok parázni erre de akkor úgy látom te már talalkoztál ilyennel legalább nem vagyok egyedűl..

Ezen gondolkozom hogy elmenjek e orvoshoz

19. NomNom (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 03:45
Ez a túlparázom dolog. És majd jössz h hiába nézett meg a doki, te biztos terhes vagy.
2021. ápr. 30. 03:44
Miért ismerős? Mással is történt ilyen?
17. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 03:36

🤦‍♀️

Ez a sztori is ismerős már.

Köszönjük a műsort.

2021. ápr. 30. 02:58
Fu most így este nagyon beparáztam. Nem tudom hogy túlgondolom e vagy sem...most kell majd megjönnie a második mensimnek azóta
2021. ápr. 30. 00:28
Próbálok nem ennyire aggódni mert beteges amit csinálok rengeteg barátnőm van aki a párjával megszakításosan csinálja bogyó nélkül és úgy nem aggódnak ( persze ez sem követendő )
2021. ápr. 30. 00:23
Hát én a gyógyszer mellett még csak megszakításosan sem merek nem még normálisan
13. timycat (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 00:20

Máskor majd jobban odafigyelsz a bogyószedésre. Ennyi.

Én tizensok évig szedtem foggátlót, néhányszor velem is előfordult, hogy kimaradt 1-1 szem. Nem sokszor az igaz, de sosem volt gond, még úgy sem hogy kiegészítő védekezést sem alkalmaztunk.

Nem mondom, hogy követendő a példám, de tényleg ne parázz rá ennyire.

2021. ápr. 30. 00:16
Párom szerint nem volt előváladékos mivel megtörölte többször is szóval ha így van nem félek csak mivan ha előváladékos volt amire kicsi az esély de na
2021. ápr. 30. 00:10
Így van még csak 18 vagyok! Próbálok nagyon odafigyelni a védekezésre sajnos picit párom felizgult a pettingnél és hát ez történt...ami ugye megijesztett hogy pont akkor amikor ilyen szerencsétlenül szedtem be a gyógyszert
10. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 00:04

Az eset amit leírtál attól tuti nem lettél terhes, nyugi.


Biztos nagyon fiatal vagy, mikor én fiatal voltam én is paráztam. De azért nem ennyire.

2021. ápr. 30. 00:03
De hát akkor mi lesz a párommal? Ez nem igazán megoldás...
2021. ápr. 30. 00:01
Ha ennyire tartasz a teherbeeséstől akkor ne szexelj, ennyire egyszerű a megoldás.
2021. ápr. 29. 23:30
Sajnos a folyamatos félelmem miatt elég rossz a szexuális életem
2021. ápr. 29. 23:30

Hát remélem is hogy ettől az előjátéktól nem sikerült mert ha ennyitől képes vagyok teherbe esni úgy hogy még csak meg se tudom meg is érdemlem a sorsom..

Mások hogy nem paráznak ennyire a terhességtől? Egy teszt után vagy menszesz után megnyugszanak

5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 23:09

Szia.

100%, hogy terhes NEM vagy!

Szia.

2021. ápr. 29. 23:07
Csak még amikor elkzedtem szedni azt mondta ha kimarad ne pótoljam vissza folytassam a következővel
2021. ápr. 29. 23:07
Orvosnál nem voltam
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 23:06
Biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes. Orvos is látott, a teszt is negatív lett, nem kell félned.
2021. ápr. 29. 23:04
Sziasztok! Megpróbálom jól felvázólni a helyzetet. Én olyan 6 hónapja fogamzásgátlót szedek. Mindig pontosan ám 2 hónapja a levél első szemét nem tudtam bevenni mert migrénem volt. Sebaj az orvos azt mondta ne pótoljam vissza másnap beszedtem a második szemet majd harmad nap a harmadik szemet és valami okból még egyet kiahgytam majd nyilván folytattam az ötödik szemmel. A baj az hogy pont akkor a napokban párom próbált felizgatni és egy szempillantásra éreztem hogy berakta a péniszét de esküszöm nem csináltuk nem volt több 1 mp nél és elötte le is törölte hogy ne legyen előváladékos. Tabi mellett is gumival szexelünk egyébként. Viszont 3 hét múlva késett a menszeszem és megijedtem. De 2 tabi maradt ki 2 napot késett majd megjött rendesen. Biztonság kedvéért miután elmúlt csináltam tesztet ami negatív lett. Majd rá 2 héttel is csináltam tesztet ami szintén negatív lett. Szóval olyan 5-6 héttel a kis incidens után. Mennyire kell tartsak a terhességtől így? Nem csináltuk megszakításosan nem is volt előtte aktus. Csak szimpla kérdés légyszi ne essetek nekem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook