Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyi esélyem lehet Londonban munkát találni? fórum

Szerintetek mennyi esélyem lehet Londonban munkát találni? (beszélgetős fórum)

17. Ecner (válaszként erre: 15. - Forrest2010)
2013. máj. 20. 23:04
Nem tudom, idaig meg minden nap sutott a nap es tudtam menni orakra setalni :D Meg en amugy sem voltam oda az otthoni nyarakert, tul meleg az nekem.
16. Ecner
2013. máj. 20. 23:03
Koszonom! Remelem minden jolalakul majd ezutan is :)
15. forrest2010 (válaszként erre: 13. - Ecner)
2013. máj. 19. 19:37
Ügyes vagy ! Rengetegen vannak kint Angliába , hátha lesz szerencséd és segítenek , valamikor a lányom is kint volt , ő az állandó borús, esős idő miatt feladta , remélem több szerencséd lesz !
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Ecner)
2013. máj. 19. 15:38
Ügyes voltál! A nyelvtanulás nem lesz egyszerű ilyen rohamtempóban!
13. Ecner
2013. máj. 19. 15:08

Na, kijutottam :D

A szállás olcsó, munka lenne, de előtte elmegyek egy nyelvtanfolyamra. Már minden intézve van :)

12. 17aadc1082 (válaszként erre: 10. - Tavasz007)
2013. máj. 5. 22:19
ööö..én-e? :D én már megjártam londont :D kétszer is :D hülye voltam, hogy hazajöttem :(
2013. máj. 5. 21:03

Nem sok!! Ha nem tudsz jól Angolul, akkor nagyon kevés. Nekem pár napja jött vissza egy barátnőm mert alig tud Angolul, munka sincs csak részmunkaidős, ami a szállásra sem lenne elég. Ő viszont a testvérénél lakott de fél év után kénytelen volt visszajönni mert az kevés amit ott kapna.. "Túl" sok már kint a Magyar...

De kitudja próba szerencse lehet neked bejön!

10. tavasz007 (válaszként erre: 3. - 17aadc1082)
2013. máj. 5. 20:53
szerintem is menj au-pairnek!!! menj ki egy csaladhoz, megtanulsz angolul, kozbe kiismered magad a varosban! ismeretlenul nehez...
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ecner)
2013. máj. 5. 19:46
Ez így azért nem lesz egyszerű, hogy a nyelvet sem nagyon beszéled! Hogy tudsz tárgyalni munkáról, szállásról segítség nélkül?
2013. máj. 5. 19:01
Olvasd a Határátkelő cikkeit Angliáról.Rengeteg van LOndonról is.Sok fontos dolgot megtudhatsz azokból is.
2013. máj. 5. 17:21
Menekulni csak elore szabad.
2013. máj. 5. 17:21

A Londoni magyarok oldalán vedd fel velük a kapcsolatot.Ők tudnak olcsó szállást és munkát is szerezni,persze jutalékért.Érdeklődj náluk.Sokat én sem tudok,de talán érdemes ezt is megpróbálnod!

Nem irigyellek,mert kemény élet az,pláne alapszintű nyelvtudással.Nagyon nézd meg mire adsz kint pénzt,mert ez hamar elfogy.Egy olcsóbb szállás is van kb.400 font.És kaució is kell,plussz az utazás nagyon drága.

Nagyon nézd meg kiben bízol meg!!!

Kívánom,hogy sikerüljön!!!

2013. máj. 5. 17:20
Próbálj addig is valami ismerőst találni , hátha itt is tud valaki segíteni , rengeteg fiatal van kint Angliába -londonba , biztosan összejön a 10 nap alatt valami segítség ! Drukkolok !
2013. máj. 5. 17:13
Lehet, h merész, de ha te ismered a barátnőd pasiját, akkor vedd fel vele a kapcsolatot. Nem kell vele összejönni, csak segítsen. Vagy fogd a barátnődet és menjetek vissza ketten! De ne hagyd ki ezt a lehetőséget, ha már minden adott, viszont tök egyedül, bele a semmibe nem merék. Tényleg nincs más, aki kint van?
3. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Ecner)
2013. máj. 5. 17:10
sos-ben keress au-pair munkát! ott a szállás meg a kaja biztosítva van. Aztán amikor már ott vagy, a szabadnapjaidon tudsz melót keresni.
2013. máj. 5. 17:05

Én ennyire a bizonytalanba nem indulnék neki a nagyvilágnak.Ez több,mint merész.

De ha mész,sok sikert,remélem minden összejön,amit szeretnél!

2013. máj. 5. 17:03

Röviden a történet: szerettem volna kimenni külföldre. Anyukám egyik barátnőjének a lánya kint van Angliába és mondták, hogy ha utánuk megyek, akkor tudnak nekem szállást adni, meg ahol a csaj barátja dolgozik, ott tudna nekem is munkát adni. Itthon már egy éve próbáltam munkát találni, de nem jött össze (kisváros és csak érettségim van). De a szüleim összegyűjtöttek nekem egy év alatt 1000 fontot és van még 50 ezrem forintban. Idáig mindent okésnak gondoltam... erre ír egyik nap a csaj, hogy összeveszett a barátjával és hazajött Magyarországra. Ez azt jelenti, hogy nekem nem tud segíteni szállásban sem, meg így, hogy a pasival nincs beszélő viszonyban, már a munkának is lőttek. A csaj hónapokig ígérgetett, nekem meg már összekészítve minden cuccom, a repülőjegy is megvan, 16-án indulok! Más ismerősöm sajnos nincs, a nyelvet is csak alapszinten beszélem. Nem tudom mit csináljak elsőként, mikor megérkezem Londonba egy 20 kg-os bőrönddel. Nem tudom mennyi esélyem van magamtól munkát találni (munkából lehet akármilyen, takarítás, mosogatás, nem vagyok finnyás). De szállással is bajban vagyok, szobát találtam, ami "olcsóbb" lenne, de nem tudom milyen környék, kikkel leszel együtt és így senkihez sem fordulhatok, ha segítség kell.

Ha itthon maradnék, akkor nem nagyon lesz esélyem a közeljövőben kijutni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook