Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek még bejövök a pasinak? Vagy már nem érdemes erőltetnem a dolgot, mert csak szórakozott? fórum

Szerintetek még bejövök a pasinak? Vagy már nem érdemes erőltetnem a dolgot, mert csak szórakozott? (beszélgetős fórum)


1 2
11. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 20:17
szerintem nem érdekled, hagyd
10. Laszti
2015. márc. 20. 20:16

Én a jelenlegi szerelmemmel mielőtt összejöttünk, 6 évig legjobb barátok voltunk. Mindent meg beszéltünk, egyik találkozáskor át csapott a dolog áramütésszerűen szerelembe, és a nagy vagány teljesen le blokkolt. :D

Sokáig alig ismertem rá, aztán egyszer be vallotta olyan zavarba van mint a fene, holott talán a legjobban ismerjül egymást. Személyesen hùzd ki belöle, ha ùgy érzed Ö lehet az akkor semmiképp ne hagyd veszni, mert ùgyse lesz jó más! :)

Önts tiszta vizet a pohárba!

9. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Dvrz)
2015. márc. 20. 20:15

És te hiszel is benne?

Ez alapján messzire el kellene kerülnöm a férjemet!! :D

Egyébként ha már ilyen fórumot kell indítani,hagyd a fenébe,mert nem illetek össze!

Ez egy szájhős,ha meg meglát peluscserére szorul?

Felejtős.

8. Dvrz (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2015. márc. 20. 20:07
Haha. Ezek szerint olvastad az előző fórumomat. Igen, összeillünk a horoszkóp szerint.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 20:06
Horoszkóp alapján összeilletek?
2015. márc. 20. 20:00
Nem jössz be a pasinak.Aki élőben rád sem ba....,az kb a kukába való.
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 19:59
Én nem foglalkoznék vele. Még az is lehet, hogy amikor úgy belendült állítólag, akkor nem is ő volt, hanem valaki a nevében. Téged meg meg átvert. Persze az eredeti mit sem tud a dologról, ezért amikor élőben beszélsz vele egészen más.
4. spann (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 19:49

Csakis élőben!


Erőltetni meg semmit se kell.

3. Dvrz
2015. márc. 20. 19:46
Csak nem tudom, hogy érdemes-e rá "időt szakítani", mert közben vannak más jelöltek is és nem akarom, hogy miatta még azok a lehetősége is "elússzanak". Na mindegy. Viszont nagyon tetszik.:D
2015. márc. 20. 19:42

Hát... először is, szerintem élőben is beszélgess vele :)) Az a facebook nem túl jó ismerkedés szempontjából, bár ez az én véleményem.


A teljes képet pedig csak te látod, szóval egyedül te tudod megítélni, mit tegyél. Itt senki nem fog tudni neked olyan választ adni, ami megfelelő lenne, mert végső soron úgyis az érzéseid meg a meglátásod fog dönteni.

1. Dvrz
2015. márc. 20. 19:37

A dolog úgy kezdődött, hogy egy tanfolyamra járunk és én bejelöltem Facebook-on. Erre ő aktívan el kezdett velem beszélgetni a végén kitértünk még a szex részre is, hogy így meg úgy csinálná velem stb. Persze ott élőben meg nem is beszélget velem, csak, ha én szólok hozzá. Az a dolog is majdnem összejött, csak végül közbejött valami, úgyhogy elmaradt. Mostanában nem is ír rám Facebook-on, ha én is fent vagyok, élőben meg nehezen lehet belőle bármit is kihúzni.


Mit tegyek? Hagyjam a dolgot,mert talán nem is érdeklem? Vagy próbáljam valahogy megszerezni?

Mert első benyomásra nagy arcnak tűnik, de amúgy meg olyan visszafogott, szerény, udvarias és ezért is tetszett meg. Arra gondoltam, hogy hagynám a netes ismerkedést vele és megpróbálnám élőben elmélyíteni vele a dolgot.


Ti mit tennétek a helyemben?

Egy huszonéves lány.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook