Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek léteznek angyalok? fórum

Szerintetek léteznek angyalok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. jan. 8. 06:41
Igen. Rám vigyáz az egyikük. Szegénykém, sok dolga van.
219. eunuch
2009. jan. 7. 17:04
Én is egy vagyok közülük... inkognitóban.
2009. jan. 7. 16:08
Biztosan állítom hogy igen! :)
2009. jan. 6. 21:31
Nem tudom.
2009. jan. 6. 21:30
kislányom
215. e2b5f0504e (válaszként erre: 214. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 6. 21:25
Neked vannak angyalkártyáid??? Vagy valaki másnál huztad??? Természetgyógyásznál én is szoktam huzni.....és mindig olyat huztam, ami telibe talált!!!!!
2009. jan. 6. 20:06

Angyalkártyám mai üzenetét megosztom Veletek:

-jan. 6. " Sokféleképpen hívhatsz minket. Gondolhatsz arra: "Angyalok, segítsetek nekem!" Kérheted Istent, hogy küldjön el közülünk még többet hozzád. Elképzelheted, ahogy körbeveszünk téged és a szeretteidet. Írhatsz nekünk levelet.."


-jan. 7. " Nem az a fontos, hogy miként veszed fel a kapcsolatot velünk. Ami igazán fontos, az maga a kapcsolatfelvétel."

213. Csipkerózsika (válaszként erre: 205. - C0048dfb7e)
2009. jan. 6. 18:30
Isten és az angyalok nem választható alternatívák. Az angyalok is Istentől származnak ugyanis, ahogy minden: ő a kezdet és a vég. Amikor angyal segítségét kéri valaki, egyszersmind Isten segítségét is.
212. e2b5f0504e (válaszként erre: 211. - Livia38)
2009. jan. 6. 16:17

Amiért nem tudtam hittel imádkozni azért a bizonyos dologért, annak valószinüleg az volt az oka, hogy (mint később rájöttem) az angyalok nem akarták megengedni azt a bizonyos dolgot, mert nem sokkal ezután, hogy ez a problémám volt, olyan fordulatot vett az életem, ami után már nem is lett volna jó, ha teljesül az a dolog (konkrétan, egy pasival akartam volna összejönni :-) )

Egyébként szerencsére, nem szokott soha problémám lenni a hittel való imádkozással, ez bizonyára csak azért történt, mert már olyan dolgok vártak rám az életben, amiben annak már nem lett volna helye.

211. Livia38 (válaszként erre: 195. - E2b5f0504e)
2009. jan. 6. 15:36

szia Bogi,

a természetgyogyász ismerösödnek igaza van.

- Uriel arkangyala a gyökércsakrára hat (harmadik dimenziora)és aki ismeri a gyökércsakra funkciókat, mint a Te ismerösöd is minden bizonnyal az tudja hogy ez a csakra a földdel (mi magunk), hova tartozással (életut) és gyökereinkkel (bejárt utak) van összefüggésbe és kapcsolatba.

- a zárojelben () tett közlések az én asszociáim.


(nem tudom, mi volt az alapja annak, amiért nem tudtál tiszta szivböl imádkozni (?),- de nem szeretnék indiszkrét lenni sem)


kiegésziteném Uriel arkangyalról szoló összefoglalomat, egypár érdekességgel, ami igazolja azt az állitást, amit a kedves ismerösöd tett. (talán érdekes)


Uriel

- megvilágitja az életutunkat, igy megvéd a spirituális zavarodotságtól.

- a kreativitás és a lélek halhatatlanság iránti vágynak a harmonizálásában segit.

- békét és egységet teremt a nemzetek között,

- belsö béke és lelki egyensúly helyreállitása, valoság érzékelésében segit sokat.

- bátorságunk, erönk, kitartásunk és állóképességünk növeli és segiti.


égiteste: Uránusz

évszaka: az Ösz

égtája: èszak

eleme: a föld

állatövi jegye: vizöntö

szine: rubivörös

csakrája: gyökércsakra


Fénytemploma a lengyel Tátra környékén van.

Ezenkivül összefüggésbe hozzák az elektromossággal, villámlással, mennydörgéssel és a hirtelen történésekkel, ami annyit jelent..., ha Ö hozzá imádkozunk, vagy valamit kérünk, akkor a kéréseinkre nagyon gyorsan reagál. (gyors, mint a villám) : )


- sok sikert kivánok az angyalokkal folytatot kapcsolatodban


üdv: Livia

210. e2b5f0504e (válaszként erre: 209. - C0048dfb7e)
2009. jan. 6. 14:40

Ez jó :) Azt nekem is mondták, hogy a 3-kor kért imának különleges ereje van (nem csak Nagypénteken)

Végső soron, ha az angyalok segitségét kéred, akkor is Istenhez imádkozol, mivel az angyaloknak is ő adott hatalmat :)De a lényeg az ima!

2009. jan. 6. 14:30

Én elsősorban Isten segítségét kérem, és csak adott helyzetben az angyalokét.

Nagypénteken du. 3 órakkor mindig bemegyek a templomba. Imádkozok, és pontban 3 kor kérek valamit . Ezt gyerekkorom óta teszem, minden évben. Eddig mindig megadta Isten amit kértem.

Kb 5 évvel ezelőtt méhen kívüli terhességgel feküdtem a korházban. Nagycsütörtökön kerültem be, de mivel ünnep jött és nem volt akkora gáz, hát áttolták a műtétet keddre. Persze mondták, hogyha rosszabbodna az állapotom, akkor azonnal műtenek.

Kérdeztem az orvost, sehogy nem lehet a műtétet elkerülni. Mire a doki mondta, hogy 1 a több millióhoz, hogy felszivódjon, úgyhogy nem.

Én nagyon boszús voltam, hogy nem mehetek nagypénteken 3 kor templomba, de hát úgy gondoltam itt a korházi ágyon is ér annyit ha imádkozom, és kérem, hogy szívódjon fel a hat hetes terhességem.

Húsvét vasárnap reggel sehol sem volt a baba. Az orvosok körül álltak és nézték az uh monitort és nem akartak hinni a szemüknek.

Isten teljesítette a kívánságom.

208. e2b5f0504e (válaszként erre: 207. - C0048dfb7e)
2009. jan. 6. 14:16

Látni én sem szeretném őket, nekem is elég a hit hogy vannak és segitenek ha kérem :)

Perszehogy Isten előrébbvaló, de Ő megadat nekünk azt az ajándékot, hogy kérhetjük az angyalok egitségét is!

Aki pedig azt gondolja, hogy miért nem segitettek neki az angyalok, amikor valami rossz történt vele, először gondolja át, hogy kérte a segitségüket? Mert segitenek, csak kérni kell!

2009. jan. 6. 13:59

Én nem akarok angyalokat látni. Akkor azt hinném, hogy bediliztem. Nekem az éppen elég, hogyha megkérem, hogy reggel egy adott időpontban kölcsön fel, felkölt, vagy vigyázzon rám, és vigyáz. Ez nekem elég.

Különben is tudom, hogy is Istennek vannak alárendelve.

2009. jan. 6. 13:57

Szerintem igen!

Remélem,hogy hamarosan meglátogatnak,már ideje lenne!

2009. jan. 6. 13:54

Én Istenben hiszek. Vannak angyalok is, és nagyon jó, hogy vannak, az örangyalkám sokat segített, de Isten számomra előrébb való

Szent Teréz imája


Hozzon a mai nap belső békét számodra. Bizz az Istenben annyira, hogy tudd, pontosan ott vagy, ahol lenned kell.

Ne felejtsd el a végtelen lehetőségeket, amelyek a hitből erednek. Használd az adottságokat, amelyeket kaptál, és add tovább a szeretetet, amely megadatott számotokra. Légy elégedett abban a tudatban, hogy Isten gyermeke vagy. Legyen ez a tudat teljesen a tiéd, és adja meg a lelkednek a dal a tánc a hála és a szeretet szabadságát. Ez mindannyiunké.

Ezzel kívánok nektek Boldog új évet!

204. sariya (válaszként erre: 203. - Cel)
2009. jan. 6. 13:49

De akkor ez nem is igazi hit,nem gondolod?Csak ahogy te mondtad,egy kapaszkodó.

De mi a francért kéne nekünk összeroppanni?Angyalokkal vagy nélkülük,de ne lennénk elég erősek?Annyi sz@r hullott már a nyakunkba és túléltük.

203. cel (válaszként erre: 201. - Sariya)
2009. jan. 6. 13:41
Nekem nem kell mondanod, hogy milyen nehéz. De egyszerűen hinni kell valamiben, különben összeroppannék. Van aki az angyalokban hisz, mások a csillagokban, van aki csak saját magában. Én úgy érzem, hogy saját magamba vetett hit kevés, így az angyalokhoz fordulok. Lehet, hogy annyit ér mint Keres Ferkó kalapja, amit a keresztapjától kapott.
2009. jan. 6. 13:38
Hát persze! Én is az vagyok!!!!
201. sariya (válaszként erre: 199. - Cel)
2009. jan. 6. 13:31
Lehet..csak olyan nehéz.
2009. jan. 6. 13:19
Igen és segítenek:-))
199. cel (válaszként erre: 198. - Cel)
2009. jan. 6. 13:17
No, most részesített egy kisebb rosszban az egyik angyal:))
198. cel (válaszként erre: 197. - Sariya)
2009. jan. 6. 12:12
Hidd el, segítenek. Csak ha valami kellemetlenség ér bennünket, azt gondoljuk, hogy ejj! angyalok hol voltatok? Pedig lehet, hogy a sok lehetséges rosszból a legkevésbé rosszat osztották ránk.
197. sariya
2009. jan. 6. 12:00
MInden bizonnyal,de egy picurit segíthetnének,
196. cel
2009. jan. 6. 11:43
Szerintem is vannak angyalok és minden bizonnyal sokkal többen hisznek a létezésükben, mint ahányan ezt elismerik.
195. e2b5f0504e (válaszként erre: 194. - Livia38)
2009. jan. 6. 11:37
Egy természetgyógyász ismerősöm, aki fénymunkás is, még azt mondta nekem Urielről, hogy ő segit a földi élettel kapcsoaltos dolgokban - egyszer az volt a problémám, hogy egy bizonyos dologért nem tudtam hittel imádkozni, akkor tanácsolta a hölgy, hogy kérjem Uriel arkangyal segitségét, mivel ő a földi élet gondjaiban segit, ezért majd ad nekem hitet. És tényleg segitett :)
194. Livia38
2009. jan. 6. 11:27

Èn is..., csak azt mondhatom, mind a többiek (akik hisznek) igen léteznek angyalok.

Az elmult hat honapban komolyabban foglalkozom az angyalokkal és az angyali segitökkel, mert nagyon sok létezik belölük és vannak ugy nevezet angyal "szintek" is, amit pl. arkangyal, angyal, szellemi tanitómesterek és örangyalok. Minden " univerzális" szinten levö angyalnak meg van a maga feladat és minden angyal más-más fizikális mentális és spirituális feladatokkal van felruházva isten által.


Èrdemes komolyabban megismerkedni az angyalokkal és azokkal a szintekkel, ahol az angyalok léteznek, mert, ha segitségüket kérnénk, név szerint hivhatjuk be öket imáinkba meditácioinkba és igy az adot élet szituáció beli problémák, kérések,gyorsabban és egyszerübben eljutnak arra az angyali "sikra" ahol a probléma meghalgatásra talál.


Ha valakit érdekel, akkor egy kis izelitöt az általam szerzet angyali tudásból átadnék nektek.


a legismertebb négy arkangyal:


Rafael

Mihael (Mihály)

Gabriel

Uriel


én hét arkangyallal tartom a kapcsolatot:


Uriel arkangyal: szine a rubinvörös


fizikai szinten felelös: - a nemi és szaporitószervek, szabályozza az adrenalin kibocsájtását a véráramban,vérkeringés, izmok, lábak, lábfejek, térek, csipö, méregteleniti a testet, melegséget áraszt a testbe, megállitja a gyengülési folyamotokat.

ha behivjuk életünkbe, jobban oda figyelünk a test bölcs jelzéseire

ne hivjuk, ha magas vérnyomás, daganat, gyulladás,láz,fekély esetén, vagy ha dühösek, izgatottak vagyunk.


èrzelmi és mentális sikon: - aktiválja a vitalitás, jelzi és felkelti a vágyat, érzékeket és érzéseket. Feloldja a mély elraktározott energiablokkokat. Tetterössé, életerössé, kitartová tesz. Lendületet ad az ujra kezdéshez. A tulélési gondokat csökkenti, helyre állit mindent ami élni akar, elüzi a félelmet, feloldja az önkinzó viselkedés mintákat.


Spirituális sikon: - az anyagi világ mesterévé tesz, segiti az emberek és az istenek közötti kapcsolat létrejöttét, célja a harmonia és a világ béke megteremtése (a fénymunkások imájukba többször is jelen van Uriel arkangyal)

Spiritualitást csempész mindennapi életunkbe.


Ugy képzelheted Öt: férfias, erös,lámpást tart jobb kezében (isten igazfénye lobbog benne) mig bal kezében egy pergamenttekercset (isten üzenetével az emberiség számára)


a folytatás.... Gabriel arkangyala! : )

2009. jan. 6. 10:14
Igen, léteznek, én is sokmindenben tapasztaltam a létezésüket, ha segitséget kérek tőlük, segitenek mindig.
2009. jan. 6. 09:23
...itt vagyok...
2009. jan. 6. 09:21
Nem kapott el hajnalban, de vannak.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook