Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek lehetséges, hogy egy nőgyógyász nem vesz észre egy kézi vizsgálat és egy hasi UH után egy 7 hetes terhességet? fórum

Szerintetek lehetséges, hogy egy nőgyógyász nem vesz észre egy kézi vizsgálat és egy hasi UH után egy 7 hetes terhességet? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 4. 10:10
igen, lehetsèges, tapasztalat
2012. ápr. 4. 10:08

Késett a mestruációm, így elmentem vizsgálatra nem talált semmit. Vettem tesztet, mely negatív lett. tovább szurkált az alhasam ismét elmentem és utána már UH vizsgálatra is bejelentett, akkor közölték, hogy 14 hetes terhes vagyok!!!

Szóval el lehet nézni!!

Már hat éves egészséges kislány.

2012. ápr. 4. 10:02
Lehet az oka ennek az egésznek az, hogy elég sokáig az új, vékony övemet hordtam, amit nem is hordok egy ideje, mert a hasam és a szeméremdomb közötti részen egy elég mély benyomás keletkezett tőle (elég szorosan hordtam, mert leesik rólam minden nadrágom, ha állok, de ha ülök, akkor már sokszor szorított). Szóval megmaradt az öv nyoma, és a húgyhólyag is arra van, lehet ennek köze a bajomhoz?
2012. ápr. 4. 09:58
Már vagy másfél hónapja kínoz ez a vizelési inger, tehát nem a menstruáció miatt van. A hólyaghurut szerintem nem lehet, mert nem csíp vagy fáj pisilés közben.
6. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 1. - Tunderorszag)
2012. ápr. 4. 09:56
Nálam ezek a tünetek felfázás vagy hólyaghurut jelei.
5. mirtil83 (válaszként erre: 1. - Tunderorszag)
2012. ápr. 4. 09:53

Ha baba lenne akkor nem lett volna rendes vérzésed.Maximum ilyen 1-2 cseppes dolog.De mivel írtad hogy "rendben" lezajlott mint szokott és erősen véreztél így szinte biztos hogy nincs baba.Az nem kizárt hogy volt de akkor egy felszíni vetélés volt tehát nem volt "ép".Az alhasi szúrkálás és a gyakori vizelési inger az nekem minden menstruációkor szokott lenni.

Amúgy szerintem észre vette volna a doki.De ha gondolod csinálj egy tesztet.

2012. ápr. 4. 09:52

mindenképp, igen.


a gyakori vizelési inger nálam pl menstruációs tünet...mindenkinél más...

ha doki is megvizsgált, akkor kizárt, hogy terhes lennél.

3. adb20ce52a (válaszként erre: 1. - Tunderorszag)
2012. ápr. 4. 09:52

Csak ezekre a tünetekre hivatkozva gondolod, hogy terhes vagy? Teszt esetleg?


Nem tudom, mennyire lehetséges hogy egy erős vérzés után terhes légy...


Szerintem 7 hetes terhességet tuti látni... nekem 5 hetest is látták.

2. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 1. - Tunderorszag)
2012. ápr. 4. 09:51
7 hetes terhességet nem néznek félre. Ha nem látja, akkor ez nem baba, hanem betegség.
2012. ápr. 4. 09:48
A menstruációm időben megjött és rendben lezajlott (talán kicsit nyálkásabb volt, mint máskor, de elég erősen véreztem az első napokban), csak előtte és utána is volt egy-két tünetem: gyakori vizelési inger és alhasi szurkálás. Ha baba lenne a dologban, akkor már mindenképp látnia kellett volna az elváltozásokat a dokinak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook