Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek kompenzálható egy bűnös nap egy nagyon light-ossal? fórum

Szerintetek kompenzálható egy bűnös nap egy nagyon light-ossal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. ápr. 1. 17:37
A Gyümi-Team :)
8. c229098973 (válaszként erre: 6. - Db78bacc4f)
2010. ápr. 1. 17:29
Húú de jó,gyümölcsöző csapat leszünk:)))
7. c229098973 (válaszként erre: 5. - Hellglory)
2010. ápr. 1. 17:28

:)))

Okééé,én benne vagyok,ezt legalább korlátlanul ehetem és még fogyok is:))))

Figyi viszont kevés lesz amit írtál ám egész napra!!!Ilyenkor nyugodtan egyél sok sok almát,epret...bármit kivéve banánt,és szőlőt mert ezekben sok a cukor.

Én 1kaja alkalmával 6-7db-ot!!! szoktam megenni,és 2,5-3óránként eszem mindig.

De ha neked elég annyi amennyit irtál,persze az is jó,csak én tuti rosszul lennék.

Na meg minél több rostot(=gyümit)eszel,annál jobban pörög az anyagcseréd is.

Ami nálam amugy ilyenkor fura,h.nem iszom egész nap semmit,pedig amugy sokat szoktam.Ezt amugy mástol még nem hallottam,meg én sem helyeslem,de én nem tudok ilyenkor inni.


Szerintem nem egál,amugy hanem -kg-ok!!!:)))

2010. ápr. 1. 17:26
Szerintem is működhet néha ez a kompenzációs nap, de nem úgy, hogy 1 héten kétszer is megcsinálod :) De akkor holnap, gyümölcsnapra fel, veletek tartok én is!
2010. ápr. 1. 17:14
Jajj dejó. Komolyan elsem hiszitek mennyire jol estet minkettötök válazsa :) Vicus 83, tartsunk gyümi napot " eggyüt holnap" :) Én nekem az iskolában ma nagy nagy rendezvény volt, minekinek kötelező volt sütni, és még süti verseny is volt. Na hát én meg zsűritag. Nem mondom nem esett nehezemre mindenből enni, mennyeiek voltak, de azért kis bűntudat is beiygel. És ráadásul avgy 4 palacsintát is megettem, vagy 2 muffin, almás pitét is ettem, meg rengeteg félét még. Sőt még tortát is. Szóval szerintetek ha holnap mongyuk eszek epret, meg rengeteg vizet meg mondjuk 1-2 almát, akkor nagfgyábol egál??
2010. ápr. 1. 17:13
Igen
2010. ápr. 1. 17:11

Sziasztok:)))jajj sorstársak,én is ma kegyetlen sokat ettem....

Ezen filózok én is h.holnap gyüminapoznom kéne van itthon egy csomó alma meg narancs ráadásul elég sokat uton is leszek,szóval tudnám is vinni magammal.


Nekem az eddigi legtöbb ami lement gyüminappal 2,7kg volt(1napig gyümiztem)csak almát ettem egész nap,kb.4kilót....

Csak elég "kényelmetlen"egész nap a wcre rohangálni,de ezt leszámítva megéri.

2010. ápr. 1. 17:08
IGEN........nyugodj meg,mert tudom mit érzel most!!!!
2010. ápr. 1. 17:05
Ha ma sok muffin, sütit, apple cramble-t, palacsintát, tortát, és iyleneket ettem, kompenzálhatom ha holnap gyümöcslnapot tartok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook