Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hol adnának többet az aranyért, a zaciban vagy ékszerboltban? fórum

Szerintetek hol adnának többet az aranyért, a zaciban vagy ékszerboltban? (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 30. 09:57

Szerintem a zaciban, mert az ékszerboltban ahol kiis fizetik gramjáért fizetnek, ami nemhiszem hogy megéri, hacsaknem kilónyi aranyad van. A zaciban akár az értékét is megkaphatod, deha nemtudod egy bizonyos időn belül kiváltani és nemakarod vesznihagyni akkor hosszabbbítgathatod. :-( Én egyszer adtam be nemgyőztem hosszabbítani majd a végén bent hagytam. :-( Többet fizettem vissza mint amennnyit anno adtak érte, ésmég elis veszett. :-((

Szeretnéd beadni az aranyaidat?

4. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 3. - Ogree)
2009. okt. 30. 09:26
általában picit kevesebbet ahogy látom de nem tudom,én csak beszámíttattam.
3. ogree (válaszként erre: 2. - 9ea67a7a1c)
2009. okt. 30. 09:14
nálunk kifizetik az ékszerboltban is azonnal,nem muszáj levásárolni.Már adtam be és onnan tudom.Viszont a zacit nem ismerem még sosem voltam.azért köszi.
2009. okt. 30. 09:07
nálunk konkrétan az ékszerboltban többért számitják be de csak akkor működik a dolog ha le akarod vásárolni az értékét,tehát kp kifizetés nincs.A zaciban picit kevesebbet adnak érte de ott fizetik azonnal.
2009. okt. 30. 09:05
Szerintetek hol adnának többet az aranyért, a zaciban vagy ékszerboltban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook