Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ha valakinek már öt napja késik a menszije és ezalatt az öt nap alatt nagyon görcsöl lehet terhes? fórum

Szerintetek ha valakinek már öt napja késik a menszije és ezalatt az öt nap alatt nagyon görcsöl lehet terhes? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
62. b4b1d52444 (válaszként erre: 61. - Dorcika2013)
2016. máj. 9. 19:42
Én sem értem, hogy miért nem küldte ki pisilni... Nálam úgy volt, hogy UH-ra kellett mennem, ugye oda teli hólyaggal. Már akkor táncikoltam, mikor bementem az orvoshoz, kérdezte, hogy mi a panaszom, mondtam, hogy per pillanat az, hogy nagyon kell pisilnem... Megcsinálta az UH-ot, de én közbe már a lepedőt szorongattam, és mondtam, hogy nem bírom már sokáig. Az UH végeztével kiküldött pisilni, és a vizsgálóágyra már üres hólyaggal kellett felfeküdnöm. Ki sem bírtam volna, hogyha teli hólyaggal áll ott neki nyomkodni, meg nyúlkálni. Biztos bepisiltem volna.
61. Dorcika2013 (válaszként erre: 59. - Nitus95)
2016. máj. 9. 18:21
Érdekes a dokid. Nekem is volt hogy nagyon kellett pisilni és elküldött pisiljem ki magam addig meg vizsgálja a köv pacienst és mikor ki jön egyből mennyek vissza csinál másik uht.
60. 328e1b30ab (válaszként erre: 59. - Nitus95)
2016. máj. 9. 18:13
Mindkét eset lehetséges. Ha megfelelően védekeztetek, akkor a terhesség kicsit kevésbé. Készíts tesztet.
2016. máj. 6. 21:53
Sziasztok! Olyan kerdesem lenne,hogy aprilis 13-an volt meg utoljara. Kb masfel hete nagyon eros mellfeszulesem van,plusz alhasii fajdalmak. Ma voltam dokinal,csinalt uh-t,de csak annyit mondott,hogy nagy a mehem tapintasra is es uh-n keresztul is,de akkora volt a holyagom,hogy nem latott mindent tisztan,nagyon kellett pisilnem-sztk.ban tudjuk hogy megy ez. Elmegyek pisilni es,ha pont behivnanak varhatok meg 2 orat- Ugyanez a doki marciusban normal meretunek allapitotta meg. Azt mondta,ha jovoheten nem jon meg,akkor menjek vissza uh-ra. Azert izgulok,mert meg hatravan 6 nap. Kinek mik a tapasztalatok?? Ilyen korai terhesseget mar kellett volnai latnia uh-n,vagy meg nem?? A megnagyobbodott meh a terhesseg jele,vagy csak annak,hogy megfog jonni?! Sajnos eleg szelsoseges dolgokat olvastam az interneten.
2016. máj. 5. 18:15
Igen terhessegi teszt,mi mas.Negativ lett,szoval nem ketto hanem egy csik volt rajta.(ennyit en is tudok)A lenyeg az volt hogy a 4 nap keses nem e korai a teszhez.(25mlU/ml-s teszt)
57. zebracsikó (válaszként erre: 56. - Ibolya Ibi)
2016. máj. 5. 14:08

"csinaltam ma ketcsikos tesztet,de negativ lett"

Mi az a kétcsíkos teszt? Terhességi teszt?



ha két csík van rajta, akkor terhes vagy



ha egy csík, akkor nem.


Tesztelj pár nap múlva és ha nem jön meg, menj nőgyógyászhoz.

2016. máj. 5. 12:14
Sziasztok.az volna gondom hogy 4.napja kesik.csinaltam ma ketcsikos tesztet,de negativ lett.lehet hogy korai volt a teszt?Melleim fajna es az alhasam is mint mensi elott.kisebb szedulest es emelygest is tapasztaltam.
55. daimon
2009. aug. 6. 00:49
köszönöm és nektek is! :)
54. mgagi (válaszként erre: 51. - Daimon)
2009. aug. 5. 19:12

HA rendszertelen a menzeszed akkor általában fogamzásgátlóval szokták rendbe tenni. Így nem kell aggódnod hogy mikor fog megjönni.

Sok sikert!

53. timi1979 (válaszként erre: 50. - Daimon)
2009. aug. 5. 16:22
Hát én is remélem!Kaptam gyógyszert,talán nem lesz baj!A baba nőtt a barnázás kezdete óta,remélem fejlődik tovább rendesen!Minden jót neked!
52. timi1979 (válaszként erre: 51. - Daimon)
2009. aug. 5. 16:20
Szívesen!Remélem segítettünk!:)
51. daimon (válaszként erre: 49. - Mgagi)
2009. aug. 5. 15:22
hát a menstruációm normálisan megjött! igaz hogy sokkal jobban fáj mint idáig... mert iszonyatosan görcsölök és eléggé erős a folyás!... felhívtunk egy nőgyógyászt... eredetileg időpontért de ő inább tanácsot adott... mondta hogy a terhes teszt még várhat... mert véleménye szerint ez nem lehet az... de kivizsgálásra majd be kell mennem! plussz azért is mert úgy döntöttem hogy mostantól biztosra megyek és fogamzásgátlót szedek! köszönöm a véleményeket és a segítséget! :)
50. daimon (válaszként erre: 48. - Timi1979)
2009. aug. 5. 15:19
jujj :S... remélem hogy semmi problémád nem lessz :S ... és persze a picinek sem... szorítok neked!
49. mgagi (válaszként erre: 47. - Daimon)
2009. aug. 5. 07:53

Én is barnázással kezdtem. De lehet hogy nekem lehetett is volna belőle vmi. De nem maradt meg. Rám sem jellemző a barnázás. Másnapra már megjött.

Írd meg mi lett az eredmény.

Örülj neki hogy a barátod kitart melletted, mert kevés ilyen férfi van a világon. Én is szerencsés vagyok. Szurkolok neked hogy ne legyen még baba.

48. timi1979 (válaszként erre: 47. - Daimon)
2009. aug. 5. 06:34

Hát mindenképpen csinálj tesztet!A biztonság kedvéért!

Én terhes vagyok.Barna viszont nekem is van!Nem jó az én esetemben,de sajnos van.

47. daimon (válaszként erre: 44. - Mgagi)
2009. aug. 4. 22:55
hát ez már nem az első alkalom volt hogy együtt voltam a párommal... ő is nagyon aggódik értem de sztem meg fog nyugodni mikor megtudja a hírt :)... és ő komolyra tervez velem... mondta hogy kisbabát is akar tőlem de nem most... és úgy tűnik hogy megjött a menstruációm... de egy tesztet csinálni fogok úgy két három nap mulva!... nagyon köszönöm a véleményeket! :) eléggé sok mennyiségű barna fojt... de a biztonság kedvéért én még csinálnék egy tesztet... mert rám nem az a jellemző hogy a menstruációm barnával kezd...
46. daimon (válaszként erre: 44. - Mgagi)
2009. aug. 4. 22:52
köszönöm a kérdésed már sokkal jobban... :)... nagyon köszönöm itt is mindenkinek a véleményét! :)... és hogy segítettek :)... amióta sikerült lenyugodnom... körül belül két napja... már nem szédelgek.... ésnincs alvászavarom... :) bár alvászavarral mindig is küszködtem mert éber álom kóros vagyok sajnos... de a lényeg hogy megnyugodtam
45. daimon (válaszként erre: 42. - Timi1979)
2009. aug. 4. 22:50
köszönöm a véleményt timi! :)
44. mgagi (válaszként erre: 41. - Daimon)
2009. aug. 4. 17:47

Ez volt az első alaklom amikor együtt voltál 1 fiúval?

Ha óvatosak voltatok és vigyáztatok nem hiszem hogy ez lenne az oka annak hogy késik a menzeszed. Mi évek óta gumit használunk. Emiatt most jobban stresszeled magad.

Most hogy vagy?

43. 656f03db60 (válaszként erre: 41. - Daimon)
2009. aug. 4. 17:32

Velem is gond volt. Bár nem késett, még előtte vagyok. Csak szédültem, meg ilyenek. Nem voltam biztos a dologban. Vettem kétcsíkosat, de negatív lett. Most még azt mondom szerencsére, nincs meg az anyagi hátterem hozzá. Pár év múlva, bármi is lenne, nem vetetném el. :)

Egyébként mi védekeztünk, csak úgy éreztük valami nem stimmel, jobb félni, mint megijedni.


Görcsölhetsz a menstruáció miatt, gyomor problémák, bármi lehet.


Nekem volt már, hogy 14 napot is késett, de az a stressz miatt volt. Tehát okozhatja stressz is.


Illetve, látom mennyi idős vagy, az is lehet, hogy még nem állt be rendszeresre nálad.

42. timi1979 (válaszként erre: 41. - Daimon)
2009. aug. 4. 17:29

Rendben,én szorítok!Holnap azért majd írd meg a végeredményt.Azért jó,hogy tudsz édesanyáddal erről beszélni!Talán megkérdezhetnéd a fogamzásgátlóról is!

Olvastam a másik fórum kérdésedet is!Hát én nem tudok rá válaszolni,ismerősöm sincs akivel ilyen történt volna!Csak hasonló.Elhalt magzat miatt végezték,de lényegében ugyanaz!Örülj,hogy nem tudod.Szerintem ne is akard megtudni!És ezért tegyél is meg mindent ezután!

41. daimon
2009. aug. 4. 17:14
beszéltem ma anyuval... mondta hogy ez így nem mehet tovább... holnap veszek egy terhességi tesztet... nagyon szorítsatok nekem kérlek!
40. daimon
2009. aug. 4. 12:06
rendben köszönöm... :)
39. mgagi (válaszként erre: 38. - Daimon)
2009. aug. 4. 12:05
Tegnap én nem görcsöltem mikor megjött, de ez változó. Lehet hogy nálad ez a jel. Csak időbe telik hogy megérkezzen. Most gondolj másra és lehet hogy estére meg fog jönni.
38. daimon
2009. aug. 4. 12:00
igen már nagyon görcsölök és én is olyan vagyok hogy szokott fájni egy kicsit a menszeszem előtt és után... amugy nem még nem vettem tesztet mert anyám mondta hogy jövőhétig még várjak az orvossal mert az ilyen nálam már nem egyszer előfordult és mondta hogy akkor majd vehetek tesztet is... és a fejem és néha már nagyon fáj
37. mgagi (válaszként erre: 35. - Daimon)
2009. aug. 4. 11:56
Nem csak terhességi jel a mellfeszülés. Ez a menzesz előtt is előfordul. Nem mindenkinél. Nekem szokott lenni. Ha pedig már nagyon görcsölsz akkor hamarosan meg fog jönni.
36. timi1979 (válaszként erre: 35. - Daimon)
2009. aug. 4. 11:56

Hát változó!Van akinek nem vészes!Nekem ma annyira fáj,hogy nem szívesen veszem fel a melltartót!De minden nap változó!Van,hogy alig érzem!

Nem lett volna jobb venni egy tesztet?Akkor már nem kéne izgulnod!

35. daimon
2009. aug. 4. 11:53
ényleg a terhes anyukákál hogy értik azt hogy mellérzékenység? annyira fáj hogy nem tudtok hozzáérni? mert ez nem igazán értem... még melltartót sem tudtok húzni?
34. daimon
2009. aug. 4. 11:51
már ez a hatodik napja hogy nem jött meg :( és egyre jobban görcsölök és tegnap is szörnyen fájt a fejem :( fogalmam sincs hogy mitől lehet ez :( :S ...
33. mgagi (válaszként erre: 32. - Timi1979)
2009. aug. 3. 20:10
Köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook